Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz Modrá planéta – cesta k svetlu

20-02-2021

6h 6x40 min online

Osoba /

100/ každý stupeň/100 online

Home Kurzy

Kurzy MODRÁ PLANÉTA – cesta k svetlu

Kurzy MODRÁ PLANÉTA – cesta k svetlu

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

20.2.2021   Kurz Modrá Planéta 1 - cesta k svetlu,   v Galérii a súčasne aj Online, 6h, 9:00-16:00, cena 100 eur

Kurz vedie autorka meditačného systému Modrá Planéta a kníh o meditáciách vydaných v SR, Nemecku a USA www.ivetaslobodníková.sk  

 

 

ONLINE KURZY INDIVIDUÁLNE

V individuálnom termíne trvá 4,5h, 6x40 min s prestávkami.   Spirituálny  a meditačný kurz o Energiách kozmu a Zeme, vývoji ľudstva a planéty, so základmi mentalizmu, meditácie a cvičeniami na rozvoj mimozmyslových schopností. Kurzy vedie autorka kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA Iveta Slobodníková . Termín si môžete dohodnúť priamo s lektorkou na tel.č.0905255585

MODRÁ PLANÉTA 

Je tvorstupňový kurz rozvoja vedomia MODRÁ PLANÉTA z meditačného autorského systému Modrá planéta, vyučovaného v ZIV už dvadsať rokov, ktorý vedie autorka kníh  o meditáciách vydaných doma aj v zahraničí (SR, Nemecko,USA)  Iveta Slobodníková.Kurz je pre každého kto sa chce dozvedieť viac o sebe a svete v ktorom žijeme:-)  Je prvou časťou Intenzívneho štvorstupňového kurzu rozvoja vedomia, spirituality a mimozmyslových schopností. Ak sa vám kurz páčil môžete pokračovať ďalším stupňom, celý systém obsahuje štyri stupňe (4x6h), z ktorých každý môžete absolvovať aj jednotlivo alebo všetky postupne podľa záujmu.  Naučíte sa ako relaxovať mysel aj telo, vizualizovať, koncentrovať psychickú aj emočnú energiu, o kvantovom vesmíre a jeho zákonoch, techniky kreatívnej vizualizácie, viaceré meditačné techniky, vidieť a cítiť energie, ako funguje biopole človeka-aura a o jej význame, o vývoji ľudstva a spiritualite, Vesmíre, transformačných zmenách a mnohé iné.

1.časť Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

2.časť Kurz MODRÁ PLANÉTA 2 – energie života

3.časť Kurz MODRÁ PLANÉTA 3 – nový čas, nový vek

4.časť Kurz MODRÁ PLANÉTA 4 – mystérium života a posvätná geometria

MODRÁ PLANÉTA je autorsky chránený meditačný systém rozvoja vedomia. Obsahuje množstvo kurzov, workshopov, seminárov, aj terapií umením. Jadro tvorí štvorstupňový kurz rozvoja vedomia. MP1,MP2,MP3,MP4,, ktorý môžete absolvovať v poradí alebo podľa záujmu o jednotlivé časti. 

Meditačné kurzy, ktoré by vás mohli tiež zaujímať zo systému Modrej planéty napr:  Kurz meditácia krok za krokom. Kurz Energie vzťahov,   Intuitívne liečiteľstvo,  zážitkové workshopy,, Minisemináre Modrá planéta

Každý sa môže naučiť všetko a začať ktorýmkoľvek kurzom či zážitkovými worshopmi, najlepšie je však absolvovať práve tento a potom všetky ostatné.

Obsah kurzov MODRÁ PLANÉTA

Obsah kurzu  Modrá planéta MP1 - cesta k svetlu (6h) :

prednášky a meditácie zamerané na vizualizáciu, koncentráciu, relaxačné techniky a mentalizmus, pochopenie vesmírnych zákonov,  kvantového vesmíru, spirituality a významu vlastnej duchovnej cesty, relaxačné techniky, mentálne techniky, nácvik meditácie, vnímania energie a videnia ľudskej aury, až po kreatívnu vizualizáciu. Kurz pomáha nájsť si vlastnú duchovnú cestu, rozvíjať mimozmyslové schopnosti a intuíciu a odpovede na základné otázky ľudského života a sveta v ktorom žijeme. Je pre začiatočníkov aj pokročilejších.

Z obsahu:

 • bioenergetický systém človeka, význam a spôsoby meditácie pre zdravie
 • Techniky relaxácie, dýchanie, uvolnenie tela a mysle, rozvoj koncentrácie, vizualizácie, kreativity a psychickej sily.
 • História klasického mentalizmu, veda a výskum vedomia, relaxačné techniky, mentalizmus, koncentrácia, vizualizácia, mentálna a emočná energia v tvorbe reality, kvantový vesmír, holografický vesmír, zákon príťažlivosti a iné zákonitosti
 • Vesmírne zákony, zákony života, duchovní sprievodcovia
 • úrovne poznania – význam materiálnej existenci
 • atribúty duchovného rozvoja, úloha duše na zemi a techniky riešenia problémov
 • Mimo zmyslové schopnosti, ich rozvoj a duchovná cesta
 • Praktická časť:
 • techniky očisty, doplnenie energie, ochrana aury
 • Komunikácia s podvedomím, virgule, kyvadlá, vyciťovanie energie, techniky videnia aury, základy meditácie.
 •  V cene kurzu je kniha autorky systému Ivety Slobodníkovej  "Malá kniha o veľkých meditáciach", ktorá vám pomôže pokračovať ďalej s meditáciami. Sú v nej uvedené niektoré prednášky a meditácie z niekoľkoročnej praxe vyučovania Modrej Planéty v ZIV.

Audiovizuálne meditácie na stiahnutie nájdete v časti Audio,  MP3, videá

Odporúčame pozrieť si knihu Sedem krokov k šťastiu - Vesmírna hra (IKAR 2004)  autorky systému a lektorky kurzu Ivety Slobodníkovej. Pre absolventov kurzu Modrá planéta ponúkame možnosť aj ďalšieho vzdelávania počas roka formou zážitkových a meditačných workshopov a mini seminárov Modrá planéta - kde si môžete precvičovať meditácie, mentálne techniky a dozvedieť sa nové informácie o dianí v kozme a na planéte.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte zálohovú platbu vo výške 100€ na náš bankový účet číslo IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme link na pripojenie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 100/ každý stupeň/100 online €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?