Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Kurz Intuitívne liečiteľstvo

08-01-2021

2h 30 minút online 3x45 minút online

Osoba /

70/70 online

Home Kurzy

Kurz Intuitívne liečiteľstvo

Kurz Intuitívne liečiteľstvo

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Kurz podporujúci psychické, fyzické a emocionálne zdravie. Prednáška o vplyve myšlienok, emócií a životného postoja na vznik určitých chorôb s praktickými radami a mentálnymi technikami.

1.  Intuitívne liečiteľstvo -ONLINE KURZ  aj súčasne v Galérii ZIV (3x45minút) , 70 eur  

8.1.2021  (o 17:00 - 20:00)

Kurz o tom ako rozumieť sám sebe. O mysli,emóciách,tele,inklináciách k určitým chorobám.  Mentálne techniky práce s bioenergiou a relaxačná meditácia. Kurz dáva návod na sebaliečenie ale nenahrádza návštevu a spoluprácu s lekármi. Je podporným prostriedkom k liečbe, ukľudneniu a nájdeniu rovnováhy. Z obsahu kurzu Intuitívne liečiteľstvo: Dozviete sa ako súvisí myslenie, cítenie a životný postoj s určitých typom chorôb na psychosomatickom podklade, ktorých je 90 percent, aký typ myslenia, cítenia a životného postoja konkrétne akú chorobu môže vyvolať. Aj ako im predchádzať a ako podporiť klasickú liečbu mentálnymi technikami, preladením emócií, zdravou stravou, správnym dýchaním, cvičením. Vedie terapeut, autorka kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA. Iveta Slobodníková

 

2. ONLINE KURZ ZDRAVIE - psychické, emocionálne a fyzické (3x40 minút), cena  70 eur, termín a čas individuálne, môžte si dohodnúť na tel.čísle 0905255585  

Kurz formou video konferencie alebo sa ho môžete zúčastniť aj priamo v Galérii ZIV,  na aktuálnu tému prevenciu chorôb a zvýšenie imunity  (3h) 

Kurz formou videokonferencie o zdraví psychickom, fyzickom aj emocionálnom, o energiách, prírode, spôsobe života, zmenách ktoré zažívame, a ich vplyve na zdravie a kondíciu, praktické rady ako používať bylinky, meditáciu, stravu, cvičenie na udržanie a zlepšenie zdravia a imunitného systému, zvlášť pre toto obdobie. Vedie lektorka kurzov rozvoja vedomia, autorka meditačného systému a kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA

O mysli, emóciach, fyzickom a psychickom zdraví, poradňa liečiteľky, mentálne techniky pre zdravie a revitalizáciu, jarný reštart, relaxačná meditácia., ako posilniť imunitný systém. Všetko pre vaše zdraviev období zvýšeného výskytu vírusov.   Z obsahu:

 • Ako vplývajú naše myšlienky, emócie a nálada na vznik zdravotných problémov a oslabenie imunity a ktoré konkrétne choroby vyvoláva aký druh myšlienok.
 • Techniky dýchania, relaxácie, vizualizácie na preladenie myšlienok a emócii, zbavenie sa stresu, práca s bioenergiou
 • Rady liečiteľky pre prevenciu chorôb v čase pandémie vírusových ochorení a všeobecné rady pre zlepšenie imunitného systému, aj formou diskusie a anonymných otázok.
 • Praktická časť - mentálne a relaxačné cvičenia

Upozornenie: Tieto kurzy v žiadnom prípade nenahrádzajú lekársku starostlivosť ale sú podpornými prostriedkami liečby a sebarozvoja.

 

Obsah kurzu Intuitívne liečiteľstvo - v Galérii ZIV

 1. Zdravie ako proces – harmónia tela, mysle a ducha.
 2. Ako súvisia choroby jednotlivých orgánov s našimi emóciami, postojmi a myšlienkami.
 3. Aký spôsob myslenia a cítenia spolupôsobí pri vzniku choroby.
 4. Energie a rytmus života, prostredie, geopatogénne zóny a ich vplyv na zdravie.
 5. Techniky sebaliečenia a sebadiagnostika, prírodné prostriedky pre zdravie, strava, energie živlov.
 6. Životný postoj, zmeny magnetických polí na planéte a zdravie.
 7. Základy farebnej terapie.
 8. Revitalizácia a omladenie, mentálne techniky, rady a typy.

Najbližšie termíny kurzu:

1.  KURZ INTUITÍVNE LIEČITEĽSTVO.  8.1.2021 (17:00 - 19:30)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ /63 eur  online kurz  na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Pri online kurzoch po obdržaní platby vám pošleme link s pozvánkou na pripojenie na váš mail

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 70/70 online €

Max. počet miest: : 99

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?