Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz Intuitívne liečiteľstvo

22-06-2020

2h 30 minút online 3x45 minút online

Osoba /

90/63 online

Home Kurzy

Kurz Intuitívne liečiteľstvo / Kurz psychické, emocionálne a fyzické zdravie

Kurz Intuitívne liečiteľstvo / Kurz psychické, emocionálne a fyzické zdravie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Prednáška o vplyve myšlienok, emócií a životného postoja na vznik určitých chorôb s praktickými radami a mentálnymi technikami.

1.ONLINE KURZ Intuitívne liečiteľstvo (3x40minút) , cena po zľave 30% na online kurzy 63 eur  

14.5 2020  (o 17:00 - 19:15)

Kurz o tom ako rozumieť sám sebe. O mysli,emóciách,tele,inklináciách k určitým chorobám.  Mentálne techniky práce s bioenergiou a relaxačná meditácia. Kurz dáva návod na sebaliečenie ale nenahrádza návštevu a spoluprácu s lekármi. Je podporným prostriedkom k liečbe, ukľudneniu a nájdeniu rovnováhy. Z obsahu kurzu Intuitívne liečiteľstvo: Dozviete sa ako súvisí myslenie, cítenie a životný postoj s určitých typom chorôb na psychosomatickom podklade, ktorých je 90 percent, aký typ myslenia, cítenia a životného postoja konkrétne akú chorobu môže vyvolať. Aj ako im predchádzať a ako podporiť klasickú liečbu mentálnymi technikami, preladením emócií, zdravou stravou, správnym dýchaním, cvičením. Vedie terapeut, autorka kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA. Iveta Slobodníková

 

2. ONLINE KURZ ZDRAVIE - psychické, emocionálne a fyzické (3x40 minút), cena po zľave 30% na online kurzy 63 eur  

22.6 (17:00-19:30)   

Kurz formou video konferencie na aktuálnu tému prevenciu chorôb a zvýšenie imunity  (2h 15.minút,  17:00-19:15)

Kurz zdravie - psychické, fyzické a emocionálne  ONLINE

Kurz formou videokonferencie o zdraví psychickom, fyzickom aj emocionálnom, o energiách, prírode, spôsobe života, zmenách ktoré zažívame, a ich vplyve na zdravie a kondíciu, praktické rady ako používať bylinky, meditáciu, stravu, cvičenie na udržanie a zlepšenie zdravia a imunitného systému, zvlášť pre toto obdobie. Vedie lektorka kurzov rozvoja vedomia, autorka meditačného systému a kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA

O mysli, emóciach, fyzickom a psychickom zdraví, poradňa liečiteľky, mentálne techniky pre zdravie a revitalizáciu, jarný reštart, relaxačná meditácia., ako posilniť imunitný systém. Všetko pre vaše zdraviev období zvýšeného výskytu vírusov.   Z obsahu:

 • Ako vplývajú naše myšlienky, emócie a nálada na vznik zdravotných problémov a oslabenie imunity a ktoré konkrétne choroby vyvoláva aký druh myšlienok.
 • Techniky dýchania, relaxácie, vizualizácie na preladenie myšlienok a emócii, zbavenie sa stresu, práca s bioenergiou
 • Rady liečiteľky pre prevenciu chorôb v čase pandémie vírusových ochorení a všeobecné rady pre zlepšenie imunitného systému, aj formou diskusie a anonymných otázok.
 • Praktická časť - mentálne a relaxačné cvičenia

Upozornenie: Tieto kurzy v žiadnom prípade nenahrádzajú lekársku starostlivosť ale sú podpornými prostriedkami liečby a sebarozvoja.

 

OZNAM týkajúci sa všetkých kurzov:

Milí priateia, pripravili sme pre vás  ONLINE KURZY z pohodlia domova, INTERAKTÍVNE V ŽIVOM VYSIELANÍ, so zľavou z pôvodnej ceny kurzov 30%, (platí len pre online formu). Individuálne aj skupinovo. Novinka: Individuálne ONLINE LEKCIE MEDITÁCII pre začiatočníkov aj pokročilých (45 minút, 10 eur).  Táto forma vyučovania ostane trvale nielen pre záujemcov z iných krajín a miest ale pre každého, aj z Bratislavy. Termíny individuálnych kurzov a konzultácií si dohodnite na tel.č. +421905 255585, ziv@ziv.sk.  Povyplnení prihlášky pod kurzami a uvedením do poznámky ONLINE vám prídu inštrukcie a potvrdenie platby mailom.  Konzultácie prebiehajú aj internetovou formou videohovorov (messenger, viber, skype..),  rady k maľovaniu poskytneme radi takisto touto formou. Môžete využiť aj internetovú individuálnu formu výuky väčšiny našich kurzov. Kryštály si môžete prísť vybrať do Galérie ZIV po telefonickej dohode. Objednávky  a info  na tel.číslach .0905 255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

Ďakujeme za pochopenie, radíme odpočívať, venovať sa kreatívnej činnosti a v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Vedenie ZIV

Obsah kurzu Intuitívne liečiteľstvo - v Galérii ZIV

 1. Zdravie ako proces – harmónia tela, mysle a ducha.
 2. Ako súvisia choroby jednotlivých orgánov s našimi emóciami, postojmi a myšlienkami.
 3. Aký spôsob myslenia a cítenia spolupôsobí pri vzniku choroby.
 4. Energie a rytmus života, prostredie, geopatogénne zóny a ich vplyv na zdravie.
 5. Techniky sebaliečenia a sebadiagnostika, prírodné prostriedky pre zdravie, strava, energie živlov.
 6. Životný postoj, zmeny magnetických polí na planéte a zdravie.
 7. Základy farebnej terapie.
 8. Revitalizácia a omladenie, mentálne techniky, rady a typy.

Najbližšie termíny kurzu:

1.ONLINE KURZ  Zdravie - psychické, emocionálne a fyzické (3x40minút) , na online kurz zľava 30% z pôvodnej ceny

22.6. 2020  (17:00 - 19:30)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ /63 eur  online kurz  na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Pri online kurzoch po obdržaní platby vám pošleme link s pozvánkou na pripojenie na váš mail

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 90/63 online €

Max. počet miest: : 99

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?