Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz Energie vzťahov

04-05-2020

3h

Osoba /

90/45 online

Home Kurzy

Kurz Energie vzťahov

Kurz Energie vzťahov

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

One Comment

  • Michaela z Bratislavy píše:

    Dobry den pani Slobodnikova,
    velmi pekne dakujem za oba kurzy, na ktorych som vcera bola. Boli pre mna velkym prinosom a bolo to nieco, na co som velmi davno chcela ist a ani som nevedela, ze to existuje… a nejako sa mi to priplietlo do cesty. A kedze verim, ze veci, ktore clovek potrebuje, mu tak nejako prichadzaju do cesty same, tak som sa velmi potesila a s radostou prihlasila na tie kurzy.
    Bola som velmi prijemne prekvapena, ze tie kurzy boli vedene naozajstnou odbornickou. Mam pocit, ze v dnesnej dobe rastie mnozstvo pseudoodbornikov ako hub po dazdi – a to v akejkolvek oblasti: ezoterika, fotografia, financne poradenstvo, psychologia… a ked s takymito ludmi sedite, velmi rychlo si uvedomite, ze to je strata casu. Pretoze mam narocnu pracu a male dieta, svoj volny cas si velmi vazim a viem ho ohodnotit a preto ma strata casu aj „boli”. Vcera to rozhodne strata casu nebola, za co by som Vam chcela velmi podakovat a urcite na Vas nasmerujem svojich znamych, ktori su takymto veciam otvoreni. Este raz dakujem velmi pekne a budem sa tesit na dalsie stretnutie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Vzťahy z psychologického a energetického hľadiska, rodinné energetické vzorce a ich vplyv na súčasné vzťahy, typy pováh a ich prejavy, návody na to, ako emocionálne uzdraviť seba aj svoje vzťahy, ochrana energie, nevyhnutné zmeny v štruktúre vzťahov.

Kurz Energie vzťahov  ONLINE 3h, 17:00-20:00h

Kurz formou video konferencie alebo individuálne  (termin ind.kurzu pre max.2 osoby si dohodnite na tel.č.0905255585) Všetko o vzťahoch z energetického hľadiska, nové druhy vzťahov v dnešnej rýchlo sa meniacej dobe, eneretické vzorce rodiny. Vzťahy spriaznených duší.

 

Termíny skupinových kurzov v Galérii sú tak ako je uvedené v Kalendári kurzov. Povyplnení prihlášky pod kurzami a uvedením do poznámky ONLINE vám prídu inštrukcie a potvrdenie platby mailom. 

Kryštály si môžete prísť vybrať do Galérie ZIV po telefonickej dohode. Objednávky  a info  na tel.číslach .0905 255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

Ďakujeme za pochopenie, radíme odpočívať, venovať sa kreatívnej činnosti a v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Vedenie ZIV

 

Všetko o vzťahoch z energetického hľadiska. Vytváranie nových vzťahov, techniky riešenia problémov na báze energie, liečenie a ochrana vzťahov, techniky ochrany pred odčerpávaním energie, transformačné zmeny planéty a ľudstva a nové druhy vzťahov. Aj o tom kto sú naše spriaznené duše, soulmate a twinflame, ich význam zo spirituálneho hľadiska a prečo nie je  ľahké ich stretnúť, o priateľstve a láske z energetického hľadiska.  Cesta k dobrým vzťahom vedie cez pochopenie vyššieho zmyslu života, porozumenie sebe samému, energetickým vzorcom rodiny v ktorej sme vyrástli a výmene energie, ktorá v každom vzťahu prebieha. Všetky vzťahy dnes podliehajú transformyčným zmenám rovnako ako planéta a celé ľudstvo.

Kurz pre každého aj s praktickou časťou zameranou na mentálne techniky a relaxačnú meditáciu a najdôležitejší vzťah od ktorého sa odvíjajú všetky naše vzťahy - vzťah k sebe samému. Je kľúčom k tajomstvu lásky a vzťahov.

Informácie o kurze

Vzťahy sú v našom živote najdôležitejšie. Niečomu nás vždy učia. Sú vzťahy, ktoré nás podporujú, dávajú nám pocit istoty, alebo nám nastavujú zrkadlo, či učia nás byť silnými a vážiť si svetlo v nás, vážiť si samých seba, vedieť odmietnuť násilie a manipuláciu. Vzťahy nás učia aj zodpovednosti za svoj život, odmietnuť to, čo nechceme, a prijať, to, čo s nami ladí. Nepodporovať zlo uhýbavým postojom. Učia nás Iáske, spolucíteniu, odpúšťaniu a milovaniu. Kde inde ako vo vzťahoch s inými ľuďmi by sme sa toto všetko mohli naučiť? Svet je školou duší, preto budujme predovšetkým duchovné vzťahy. Kurz ukáže cestu ako korigovať svoje reakcie na akékoľvek situácie tak aby sme energiu nestrácali a cítili sa dobre.

 

Najbližšie termíny kurzu

 4.5. 2020  (3h, 17:00-20:00)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte  platbu vo výške 90€/45 eur online na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 90/45 online €

Max. počet miest: : 20

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?