Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz Energie vzťahov

21-02-2020

3h

Osoba /

80

Home Kurzy

Kurz Energie vzťahov

Kurz Energie vzťahov

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

One Comment

  • Michaela z Bratislavy píše:

    Dobry den pani Slobodnikova,
    velmi pekne dakujem za oba kurzy, na ktorych som vcera bola. Boli pre mna velkym prinosom a bolo to nieco, na co som velmi davno chcela ist a ani som nevedela, ze to existuje… a nejako sa mi to priplietlo do cesty. A kedze verim, ze veci, ktore clovek potrebuje, mu tak nejako prichadzaju do cesty same, tak som sa velmi potesila a s radostou prihlasila na tie kurzy.
    Bola som velmi prijemne prekvapena, ze tie kurzy boli vedene naozajstnou odbornickou. Mam pocit, ze v dnesnej dobe rastie mnozstvo pseudoodbornikov ako hub po dazdi – a to v akejkolvek oblasti: ezoterika, fotografia, financne poradenstvo, psychologia… a ked s takymito ludmi sedite, velmi rychlo si uvedomite, ze to je strata casu. Pretoze mam narocnu pracu a male dieta, svoj volny cas si velmi vazim a viem ho ohodnotit a preto ma strata casu aj „boli”. Vcera to rozhodne strata casu nebola, za co by som Vam chcela velmi podakovat a urcite na Vas nasmerujem svojich znamych, ktori su takymto veciam otvoreni. Este raz dakujem velmi pekne a budem sa tesit na dalsie stretnutie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Vzťahy z psychologického a energetického hľadiska, rodinné energetické vzorce a ich vplyv na súčasné vzťahy, typy pováh a ich prejavy, návody na to, ako emocionálne uzdraviť seba aj svoje vzťahy, ochrana energie, nevyhnutné zmeny v štruktúre vzťahov.

Cesta k dobrým vzťahom vedie cez pochopenie vyššieho zmyslu života, porozumenie, ochotu učiť sa a byť aj zraniteľní. Musíme sa naučiť milovať ľudí takých, akí sú, a nie takých, akých ich chceme mať, a zároveň nosiť v sebe ich dokonalý obraz. Je to ten najväčší dar, aký im môžeme dať, pretože im pomáhame priblížiť sa k ideálu.

Informácie o kurze

Vzťahy sú v našom živote najdôležitejšie. Niečomu nás vždy učia. Sú vzťahy, ktoré nás podporujú, dávajú nám pocit istoty, alebo nám nastavujú zrkadlo, či učia nás byť silnými a vážiť si svetlo v nás, vážiť si samých seba, vedieť odmietnuť násilie a manipuláciu. Vzťahy nás učia aj zodpovednosti za svoj život, odmietnuť to, čo nechceme, a prijať, to, čo s nami ladí. Nepodporovať zlo uhýbavým postojom. Učia nás Iáske, spolucíteniu, odpúšťaniu a milovaniu. Kde inde ako vo vzťahoch s inými ľuďmi by sme sa toto všetko mohli naučiť? Svet je školou duší, preto budujme predovšetkým duchovné vzťahy.

 

Kurz obsahuje prednášky s praktickou časťou a ponúka informácie, ktoré umožňujú pochopiť energetický obsah a posolstvo vzťahov, vzájomnú výmenu energie vo vzťahoch, ako ich zlepšiť, upraviť, riešiť problémy, ako sa chrániť pred odčerpávaním a stratou životnej energie, čo a ako robiť, keď je nutná zmena, ako pochopiť konanie iných ľudí a ako reagovať na rozličné situácie. Ponúka možnosť pochopiť svoje reakcie aj reakcie iných a zlepšiť svoje vzťahy. Je kľúčom k tajomstvu lásky a vzťahov.

Najbližšie termíny kurzu

 21.2. 2020  (3h, 17:00-20:00)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte  platbu vo výške 80€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 80 €

Max. počet miest: : 20

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?