Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

16-11-2022

4 x 2.5h

Osoba /

80 eur

Home Kurzy

Kurzy Arteterapie 1, 2, 3, 4

Kurzy Arteterapie 1, 2, 3, 4

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

TERMÍNY:  

16.11-19.11.  ONLINE Kurz Arteterapie 1 -  prvá časť štvorstupňového kurzu, 4x2,5h, 17:00-19:30,  cena 80 eur (10h)

25-27.1.2023 Kurz Arteterapie 1 - prvá časť štvorstupňového kurzu, 4x2,5h, 17:00-19:30,  cena 80 eur (10h), naživo aj online, KDCultus Ružinov

DARČEKOVÉ POUKAZY na všetky kurzy s platnosťou 12 mesiacov od vydania.

 

KURZ INDIVIDUÁLNE  alebo naživo- Ak sa chcete zúčastniť kurzu naživo alebo v individuálnom termíne, vyplňte prosím prihlášku, uveďte to v poznámke, po úhrade sa vám lektorka ozve na  dohodnutie termínu a miesta, môžte tak urobiť aj vy na tel.č.0905255585. Cena individuálneho termínu je +50% z ceny kurzu.

Arteterapia je spontánne maľovanie vnútorných obrazov a emócii s hudbou a relaxáciou. Pomôže vám rozumieť aktuálnym okolnostiam vášho života, nájsť odpovede na životné otázky, objaviť svoje skryté túžby a talenty, zbaviť sa stresu a tráum. Rozvíja kreativitu a je aj výbornou cestou ako začať maľovať.

KURZY ARTETERAPIE sú zážitkové, autorské, skladajú sa zo štyroch cyklov ARTE1, ARTE2, ARTE3, ARTE4 (4x10h, 40h). Prvý stupeň je základný ARTE 1,  ostatné tri naň volne nadväzujú, obsah jednotlivých lekcií nájdete nižšie v popise kurzu. Pre účasť na online kurzoch je potrebné mať doma farbičky, ceruzku, papier (kancelársky, baliaci, kresliaci...aký máte). Ak maľujete  v umeleckej Galérii výtvarný materiál je k dispozícii, cena jedného stupňa (10h) je 80 eur. 

Kurz môžete absolvovať v skupine alebo aj individuálne. Individuálne môžete s lektorkou riešiť aj témy mimo programu, ktoré vás zaujímajú.  Arteterapia je spontánne maľovanie s hudbou, ktoré uvoľňuje stres, naučí vás relaxovať, rozvíja kreativitu, umožňuje uvedomiť si svoje pocity,  zbaviť sa tráum a blokov, zlepšuje vzťah so sebou samým a okolitým životom, dáva odpovede na vnútorné otázky. Objavíte svoje skryté talenty, vlastnosti a túžby prostredníctvom maľovania vnútorných obrazov. Obrazový jazyk je najstarším jazykom na svete.  Arteterapia vás učí rozumieť sebe samému,  pochopiť čo vlastne v živote chceme a ako sa cítime. Skupinová arteterapia podporuje komunikáciu, toleranciu a zlepšuje vzťahy,  umožňuje každému členovi skupiny  prejaviť sa v skupine hravou formou.  Chcete vedieť ako sa skutočne cítite, nie ako si myslíte, že to je, odstrániť nevedomé presvedčenia, ktoré blokujú prosperitu a dobré pocity? Potom je pre vás Arteterapia jedinečnou cestou do vnútra seba samého, cestou sebapoznania a rozvoja kreativity. Budete relaxovať s hudbou a farbami a zistíte, že vždy intuitívne siahnete po farbe a kreslíte tvary, ktoré najviac zodpovedajú vašim pocitom, objavíte čo vám vaše podvedomie hovorí prostredníctvom vami namaľovaných obrazov. Rozumieť sebe samému je umenie, ktoré je nutné k tomu, aby sme rozumeli iným ľuďom a okolitému svetu. Vstúpte do sveta farieb, hudby a emócií a objavte svoje pravé ja. Uvoľnite traumy a objavte svoje túžby, talenty a svoju jedinečnú tvorivosť.   Lektorka je profesionálnou maliarkou a autorkou kníh o meditáciách vydaných doma aj v zahraničí (SR,Nemecko,USA).

Po absolvovaní prvého stupňa kurzu (4x2,5h) môžete pokračovať ďalším stupňom, aj individuálnymi lekciami v ľubovoľnom počte. Témy jednotlivých stupňov sú nižšie.

 

Kurzy sa konajú  naživo aj online. 

Ideálne je najprv absolvovať prvý základný cyklus a potom môžete ostatné cykly absolvovať v ľubovolnom poradí, prípadne sa zúčastniť niektorého workshopov s tématickým zameraním napr.na energie živlov, revitalizáciu tela, mysle a emócií tematickou maľbou, zistenie dynamiky svojej osobnosti a  iné.

Čo sa na kurzoch naučíte.

Dozviete sa, čo je to arteterapia, ako na nás pôsobí, čo všetko ňou môžeme v živote riešiť, prečo je vhodná pre každého a najmä pre zdravých ľudí, ktorí sa chcú o sebe viac dozvedieť a ujasniť si svoje pocity a vnímanie sveta. Naučíte sa  základné arteterapeutické techniky. Ako prepojiť hudbu a relaxáciu s aktívnym maľovaním. Budete hravou formou farbami a tvarmi, abstraktnou maľbou, škvrnami a pod. vyjadrovať svoje pocity a na záver sa naučíte klásť si otázky k svojím obrázkom, aby ste pochopili zmysel toho, čo ste namaľovali. Nakoniec poskladáme obrázky jednotlivých účastníkov a vytvoríme posledný obraz, ktorý si môžete odfotiť na pamiatku. Nemusíte vedieť maľovať a zažijete príjemné chvíle s hudbou, farbami a spolu s ostatnými účastníkmi sa dozviete viac o sebe samom, o obrazovej komunikácii a namaľujete si svoje originálne obrázky.  Absolventi jednotlivých cyklov postupne zlepšujú schopnosť stotožniť sa s vnútornými obrazmi. Môžete absolvovať celý kurz (všetky 4 cykly) , alebo si vybrať len prvý cyklus.

 

 AKCIA: pri objednaní a zaplatení všetkých štyroch stupňov kurzu naraz  máte zľavu -20%, platíte 256 eur. 

1. cyklus

 

Program prvého stupňa:

 

1. lekcia: základy vizuálnej komunikácie, relaxácia s hudbou a farbami
2. lekcia: projekcia pocitov
3. lekcia: ako vnímam samého seba
4. lekcia: rozvíjanie sebaúcty
5. lekcia: zmysly a pohyb

2. cyklus

 

Program druhého  stupňa:

 

1. lekcia: farby a tvary zvuku
2. lekcia: ako sa cítim
3. lekcia: ako vnímam samého seba  a ako si myslím a cítim, že ma vnímajú iní
4. lekcia: aspekty života
5. lekcia: vlastný totem, symbolika môjho života, práce, vzťahu...

3. cyklus 

 

Program tretieho stupňa:

 

1. lekcia: ja a svet
2. lekcia: pocity superhrdinu
3. lekcia: moje vzťahy
4. lekcia: najväčšia túžba
5. lekcia: scény zo snov, čo nám hovoria a ako sa cítime

4. cyklus 

 

Program štvrtého stupňa:

 

1. lekcia: najväčšia detská radosť
2. lekcia: rola v živote
3. lekcia: profesionálne kvality
4. lekcia: symbol pre každého – v skupine aj pre seba samého
5. lekcia: milujem celý svet – životné zmeny a láska, čo a koho milujem

5. cyklus - špeciál

 

Program piateho stupňa:

  • mandaly života
  • mandaly vzťahov
  • mandaly túžob
  • mandaly harmónie pre krásu života

 

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Arte 1  (prvá časť (10h) alebo na vyššie stupne ARTE 2,3,4) vyplňte prihlášku a uhraďte   platbu vo výške 80€/ za každý stupeň na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088. V prípade že platíte naraz za celý štvorstupňový kurz uhraďte , získate bonus -20% z ôvodnej ceny a platíte 256 eur (320 eur pôvodná cena) / za Arte 1,2,3,4. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme a pošleme vám link s pozvánkou na pripojenie na váš mail. Záujem o individuálny termín uveďte v prihláške, lektorka vás bude kontaktovať, cena za kurz v individuálnom termíne je +50% z ceny kurzu 120eur/každý stupeň/1 osoba.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 80 eur €

Max. počet miest: : 10/15 online

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený