Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

4 x 2.5h

Osoba /

80 eur/ 120 v individuálnom termíne/ každý stupeň

Home Kurzy

Kurzy Arteterapie 1, 2, 3, 4

Kurzy Arteterapie 1, 2, 3, 4

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

ARTETERAPIA- spontánne maľovanie vnútorných obrazov a emócii s hudbou a relaxáciou. Pomôže vám rozumieť aktuálnym okolnostiam vášho života, nájsť odpovede na životné otázky, objaviť svoje skryté túžby a talenty, zbaviť sa stresu a tráum. Rozvíja kreativitu a je aj výbornou cestou ako začať maľovať.

Všetky KURZYsa vyučujú  NAŽIVO aj ONLINE aj INDIVIDUÁLNE aj VO VAŠICH PRIESTOROCH. 

TERMÍNY:  Vyplňte prosím kontaktný formulár a my Vám pošleme termíny na výber a údaje k platbe. Na najbližšie termíny sa môžete informovať priamo mailom, telefonicky. 

+421905255585

Pri kurzoch NAŽIVO je všetok výtvarný materiál v cene kurzu.

DARČEKOVÉ POUKAZY na všetky kurzy s platnosťou 6 mesiacov od vydania.

KURZ INDIVIDUÁLNE -  vyplňte prosím prihlášku, uveďte  v poznámke, po úhrade sa vám lektorka ozve na  dohodnutie termínu a miesta, môžte tak urobiť aj vy na tel.č.0905255585. Cena individuálneho termínu je +50% z ceny kurzu.

NAŠE KURZY ARTETERAPIE sú zážitkové, autorské, skladajú sa zo štyroch cyklov ARTE1, ARTE2, ARTE3, ARTE4 . Prvý stupeň je základný ARTE 1,  ostatné tri naň volne nadväzujú, obsah jednotlivých lekcií nájdete nižšie v popise kurzu. Pre účasť na online kurzoch je potrebné mať doma farbičky, ceruzku, papier (kancelársky, baliaci, kresliaci...aký máte).  Pri živých kurzoch je výtvarný materiál k dispozícii. Cena jedného stupňa (10h) je 80 eur, pri individuálnych kurzoch je príplatok +50% z ceny kurzu. Pokiaľ si kúpite všetky 4 stupne kurzu naraz máte zľavu 20%, čiže platíte namiesto 320 iba 256 eur

Kurz môžete absolvovať v skupine alebo aj individuálne. Individuálne môžete s lektorkou riešiť aj témy mimo programu, ktoré vás zaujímajú.  Arteterapia je spontánne maľovanie s hudbou, ktoré uvoľňuje stres, naučí vás relaxovať, rozvíja kreativitu, umožňuje uvedomiť si svoje pocity,  zbaviť sa tráum a blokov, zlepšuje vzťah so sebou samým a okolitým životom, dáva odpovede na vnútorné otázky. Objavíte svoje skryté talenty, vlastnosti a túžby prostredníctvom maľovania vnútorných obrazov. Obrazový jazyk je najstarším jazykom na svete.  Arteterapia vás učí rozumieť sebe samému,  pochopiť čo vlastne v živote chceme a ako sa cítime. Skupinová arteterapia podporuje komunikáciu, toleranciu a zlepšuje vzťahy,  umožňuje každému členovi skupiny  prejaviť sa v skupine hravou formou.  Chcete vedieť ako sa skutočne cítite, nie ako si myslíte, že to je, odstrániť nevedomé presvedčenia, ktoré blokujú prosperitu a dobré pocity? Potom je pre vás Arteterapia jedinečnou cestou do vnútra seba samého, cestou sebapoznania a rozvoja kreativity. Budete relaxovať s hudbou a farbami a zistíte, že vždy intuitívne siahnete po farbe a kreslíte tvary, ktoré najviac zodpovedajú vašim pocitom, objavíte čo vám vaše podvedomie hovorí prostredníctvom vami namaľovaných obrazov. Rozumieť sebe samému je umenie, ktoré je nutné k tomu, aby sme rozumeli iným ľuďom a okolitému svetu. Vstúpte do sveta farieb, hudby a emócií a objavte svoje pravé ja. Uvoľnite traumy a objavte svoje túžby, talenty a svoju jedinečnú tvorivosť.   Lektorka je profesionálnou maliarkou a autorkou kníh o meditáciách vydaných doma aj v zahraničí (SR,Nemecko,USA).

Po absolvovaní prvého stupňa kurzu   môžete pokračovať ďalším stupňom, aj individuálnymi lekciami v ľubovoľnom počte. Témy jednotlivých stupňov sú nižšie.

Pre absolventov je pripravený celý rad  workshopov s tématickým zameraním napr.na energie živlov, revitalizáciu tela, mysle a emócií tematickou maľbou, zistenie dynamiky svojej osobnosti a  iné.

Čo sa na kurzoch naučíte.

Dozviete sa, čo je to arteterapia, ako na nás pôsobí, čo všetko ňou môžeme v živote riešiť, prečo je vhodná pre každého a najmä pre zdravých ľudí, ktorí sa chcú o sebe viac dozvedieť a ujasniť si svoje pocity a vnímanie sveta. Naučíte sa  základné arteterapeutické techniky. Ako prepojiť hudbu a relaxáciu s aktívnym maľovaním. Budete hravou formou farbami a tvarmi, abstraktnou maľbou, škvrnami a pod. vyjadrovať svoje pocity a na záver sa naučíte klásť si otázky k svojím obrázkom, aby ste pochopili zmysel toho, čo ste namaľovali. Nakoniec poskladáme obrázky jednotlivých účastníkov a vytvoríme posledný obraz, ktorý si môžete odfotiť na pamiatku. Nemusíte vedieť maľovať a zažijete príjemné chvíle s hudbou, farbami a spolu s ostatnými účastníkmi sa dozviete viac o sebe samom, o obrazovej komunikácii a namaľujete si svoje originálne obrázky.  Absolventi jednotlivých cyklov postupne zlepšujú schopnosť stotožniť sa s vnútornými obrazmi. Môžete absolvovať celý kurz (všetky 4 cykly) , alebo si vybrať len prvý cyklus.

1. cyklus

 

Program prvého stupňa:

 

1. lekcia: základy vizuálnej komunikácie, relaxácia s hudbou a farbami
2. lekcia: projekcia pocitov
3. lekcia: ako vnímam samého seba
4. lekcia: rozvíjanie sebaúcty
5. lekcia: zmysly a pohyb

2. cyklus

 

Program druhého  stupňa:

 

1. lekcia: farby a tvary zvuku
2. lekcia: ako sa cítim
3. lekcia: ako vnímam samého seba  a ako si myslím a cítim, že ma vnímajú iní
4. lekcia: aspekty života
5. lekcia: vlastný totem, symbolika môjho života, práce, vzťahu...

3. cyklus 

 

Program tretieho stupňa:

 

1. lekcia: ja a svet
2. lekcia: pocity superhrdinu
3. lekcia: moje vzťahy
4. lekcia: najväčšia túžba
5. lekcia: scény zo snov, čo nám hovoria a ako sa cítime

4. cyklus 

 

Program štvrtého stupňa:

 

1. lekcia: najväčšia detská radosť
2. lekcia: rola v živote
3. lekcia: profesionálne kvality
4. lekcia: symbol pre každého – v skupine aj pre seba samého
5. lekcia: milujem celý svet – životné zmeny a láska, čo a koho milujem

5. cyklus - špeciál

 

Program piateho stupňa:

  • mandaly života
  • mandaly vzťahov
  • mandaly túžob
  • mandaly harmónie pre krásu života

 

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Arte 1  (prvá časť ) alebo na vyššie stupne ARTE 2,3,4) vyplňte prihlášku  Prijatie prihlášky Vám   potvrdíme a pošleme vám termíny na výber a údaje k platbe. Pri online kurzoch vám v deň konania príde  link s pozvánkou na pripojenie na váš mail. Záujem o individuálny termín uveďte v prihláške, lektorka vás bude kontaktovať, prípadne si termín dohodnite priamo na tel.č.1421905255585.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 80 eur/ 120 v individuálnom termíne/ každý stupeň €

Max. počet miest: : 10/15 online

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený