Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

13-01-2020

5 x 90 min.

Osoba /

90

Home Kurzy

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita. Čaká vás päť 90 - minútových lekcií.

Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.

Informácie o kurze

Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.

Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta.

Kurz obsahuje 5 lekcií po 90 minút. Pokračuje zážitkovými workshopmi, rituálom Vortex a kurzami Modrej planéty.  Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácie.

Kurz vedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti a náročnosť sa pomaly zvyšuje s každým ďalším stupňom. Meditácie sú v príjemnom prostredí galérie a naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné.  Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a meditovať každý deň pre ďalší rozvoj  meditačných schopností.

Vhodné je pohodlné oblečenie, prípadne vlastná podložka, pre všetkých účastníkov sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine je 8. Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu z vážnych dôvodov (PN, služobná cesta/školenie), môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v inom termíne po dohode s lektorkou. Ak sa vám absolvovaný stupeň páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu.

Z obsahu: Základy klasickej meditácie, pasívnej, aktívnej aj meditácie v pohybe
Klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka a iné.

 

MIMORIADNY  KURZ    27-29.1.2020  (3x2h, 18:00-20:00)

Meditačný kurz SPIRITUÁLNA REALITA - nový

Najnovšie informácie o vývoji ľudstva a planéty a kozmu, prednášky so 45 min meditáciami (5d)  pre pokročilých a pokročilejších, absolventov kurzov meditácie a kurzov Modrej planéty, aj pre tých, ktorí už meditáciu praktizujú a majú aspoň minimálnu skúsenosť. Špeciálne techniky 4 a 5d, informácie a meditačná prax pre pokročilejších. Kurz je určený pre tých, ktorí už meditujú pre rozšírenie ich meditačných zručností , aktivovanie tretieho oka, posun vedomia, otváranie vyššej reality a prácu s plazmatickými energiami kozmu.  3x2h,  v čase 18:00-20:00h, polohy na výber - meditačné vankúše alebo meditačné stoličky.

Z obsahu: čo je koncentrácia a poznanie a ako to dosiahnuť, hranice vnútorného a vonkajšieho sveta, život bez hraníc, meditácie z vyššej úrovne vedomia. Kurz pre ľudí , ktorí chcú spoznať skutočný život.

Prihlasovanie cez formulár kurzu Meditácia krok za krokom (viď nižšie), aj sms, mailom ziv@ziv.sk, 0903110228

Cena kurzu: 90 eur

Doporučujeme pokračovať meditačnými workshopmi MP a kurzami Modrej Planéty 1,2,3. Kurzom Relaxmentalizmu, Kurzom Energie vzťahov.

Odporúčame aj publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií, psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a rozvoj vedomia.

Termíny kurzu:

Kurz Meditácia krok za krokom

13-18.1.2020. (20:00 - 21:30, 5 x 90 min,  okrem stredy)

13-8.2. 2020. (20:00 - 21:30, 5 x 90 min,  okrem stredy)

9-14.3.2020 (20:00 - 21:30, 5 x 90 min,  okrem stredy)

 

 Kurz SPIRITUÁLNA REALITA - nový

27-29.1.2020. Najnovšie informácie, prednášky, techniky 4-5d so 45 min meditáciami (3x2h, 18:00-20:00, 90 eur)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditácia krok za krokom vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditačný kurz SPIRITUÁLNA REALITA vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 90 €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený