Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

05-11-2020

4x90 minút

Osoba /

90/90 online/ 10 jedna lekcia

Home Kurzy

Kurz klasickej meditácie krok za krokom/ Kurz kvantové prebudenie/ lekcie meditácií

Kurz klasickej meditácie krok za krokom/ Kurz kvantové prebudenie/ lekcie meditácií

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/d/8dcadbe8-9d0d-4634-a037-ca3bed88d2d7/ziv.sk/web/wp-content/plugins/nd-learning/addons/booking/index.php on line 1087

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

TERMÍNY,  CENY

1.   3-4.11 Kurz Kvantové prebudenie ONLINE alebo v Galérii, 2x2h, 18:00-20:00, cena 90 eur

 

2.   5-8.11. Kurz Meditácia krok za krokom ONLINE alebo v Galérii, 4x90 min, 19:00-20:30, cena 90 eur

 

3.    ONLINE MEDITÁCIE. NOVINKA - od 10.11 až do 29.12 . Pre začiatočníkov aj pokročilých, každý utorok v čase 18:00-19:00h. Online lekcie meditácie si môžete zakúpiť v ľubovoľnom počte (10 eur/1 meditácia) ako kredit. Po každej účasti sa vám kredit automaticky odpočíta. Pre pripojenie musíte mať zaplatené a poslať deň vopred sms v tvare: LM dátum meno mail adresa. V deň lekcie vám príde link na pripojenie na vašu mail adresu. V určený čas kliknite a ste v online vyučovaní.

 

4.   INDIVIDUÁLNY Online kurz, 4x1h v cene 63 eur, termín si môžete dohodnúť na tel.č.0905255585)

 

 

 

 

  

 

 

MEDITÁCIOU k zdraviu a zážitku vlastnej spirituality. Kurz klasickej meditácie na ktorom sa naučíte všetko potrebné o meditáciách a budete každý deň meditovať 30-40 minút. Kurz vedie autorka kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA Iveta Slobodníková .

 

 

 

Informácie o kurze

 lektorka Iveta Slobodníková, autorka kníh o meditáciách vydaných doma aj v zahraničí (SR,Nemecko,USA)

 

 

 

KURZ Základy klasickej meditácie  4x90 minút,  ONLINE aj v Galérii ZIV, vyberte si formu, kurz vhodný aj ako online teambuilding pre firmy

z obsahu: polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.  Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta. Kurz obsahuje 4 lekcií po 90 minút. Pokračuje zážitkovými workshopmi, rituálom Vortex a kurzami Modrej planéty.  Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácie. Kurz vedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti a náročnosť sa pomaly zvyšuje s každým ďalším stupňom. Meditácie sú v príjemnom prostredí galérie a naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné.  Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a meditovať každý deň pre ďalší rozvoj  meditačných schopností. Vhodné je pohodlné oblečenie, prípadne vlastná podložka, pre všetkých účastníkov sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine v Galérii ZIV je 8., online neobmedzene.  Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu z vážnych dôvodov (PN, služobná cesta/školenie), môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v inom termíne po dohode s lektorkou. Ak sa vám absolvovaný stupeň páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu. Z obsahu: Základy klasickej meditácie, pasívnej, aktívnej aj meditácie v pohybe. Klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka a iné.  Cena kurzu: 90 eur/90 online

 

 

KURZ KVANTOVÉ PREBUDENIE, 2x2h.   NOVÝ    Kurz v Galérii ZIV s možnosťou pripojenia Online. O Vesmíre, kvantovom prebudení ľudstva a  realite tejto doby.    

Najnovšie informácie o vývoji ľudstva a planéty a kozmu, výskume vedomia, prednášky s troma kvantovými meditáciami 5D. Pre začiatočníkov aj pokročilých v meditáciách.

Z obsahu: Kvantové prebudenie a možný vývoj ľudstva, transformačné a frekvenčné  zmeny, čo je koncentrácia a poznanie a ako to dosiahnuť, hranice vnútorného a vonkajšieho sveta, život bez hraníc, meditácie z vyššej úrovne vedomia. Kurz pre ľudí , ktorí chcú spoznať skutočný život.

Prihlasovanie cez formulár kurzu Meditácia krok za krokom (viď nižšie), aj sms, mailom ziv@ziv.sk, 0903110228. Cena kurzu: 90 eur/90 online

Doporučujeme pokračovať meditačnými workshopmi MP a kurzami Modrej Planéty 1,2,3. Kurzom Relaxmentalizmu, Kurzom Energie vzťahov.

Odporúčame aj publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií, psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a rozvoj vedomia.

MIESTO KONANIA KURZOV:

Galéria ZIV- Trenčianska 53, Bratislava

 

  

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditácia krok za krokom vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90 eur/90 online/10 eur online lekcie - 1 lekcia, (uveďte počet) na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Kvantové prebudenie  yplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ /90 online na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 90/90 online/ 10 jedna lekcia €

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený