Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

22-05-2023

1

Osoba /

90€

Home Kurzy

Kurz klasickej meditácie

Kurz klasickej meditácie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Informácie o kurze

TERMÍNY:  

22-24.5 KURZ Základy klasickej meditácie  3x2h, 16:00-18:00h, Online, cena 90 eur

Individuálne kurzy aj naživo aj online - prihláste sa cez prihlášku nižšie a my vám pošleme termíny a miesto na výber, prípadne sa dohodnite priamo s lektorkou na tel.č. 0905255585. Lektorka Iveta Slobodníková je autorkou meditačného systému Modrá Planéta a kníh o meditácii vydaných v SR, Nemecku a USA

Niektoré publikácie si môžete kúpiť u nás v sídle firmy Galéria ZIV Dunajská Lužná, v ktorej je stála predajná výstava kryštálov a umenia a vzorková predajňa, vstup na základe termínu cez sms 0905255585, napíšte, volajte, radi vás uvidíme.

Kurz je kombináciou klasických a vizualizačných techník a praktickým nácvikom meditácie . Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta. Na kurze sa naučíte základy meditačných  a vizualizačných techník.

Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácieKurz vedie krok za krokom k meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti .  Naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné.  Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a meditovať každý deň pre ďalší rozvoj  meditačných schopností. Vhodné je pohodlné oblečenie, pre všetkých účastníkov naživo sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine  je 8, online neobmedzene.  Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu, môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v niektorom z ďalších kurzov. Ak sa vám kurz  páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu. Pokračovať môžte aj našimi ďašími kurzami meditácie.  Cena kurzu: 95 eur/95 online

Z OBSAHU: Polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe, klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka, základné vizualizačné techniky práce s bioenergiou a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.

Odporúčame aj publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií, psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a rozvoj vedomia.

MIESTO KONANIA KURZOV:

 

Online - po úhrade vám v deň konania pošleme link na vašu mail adresu uvedenú v prihláške. Kliknete a ste v online živej konferencii.

 

  

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditácia krok za krokom vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90 eur   na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088. Prijatie platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 90€ €

Max. počet miest: : 25

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený