Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

10-09-2021

1

Osoba /

80

Home Kurzy

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

MEDITÁCIOU k zdraviu, vnútornej rovnováhe a zážitku vlastnej spirituality. Kurz klasickej meditácie na ktorom sa naučíte všetko potrebné o meditáciách a budete každý deň meditovať 30-40 minút.  Lektorka kurzov Iveta Slobodníková, je autorkou kníh o meditáciách a spiritualite vydaných doma aj v zahraničí (SR,Nemecko,USA) 

 

1. Kurz MEDITÁCIA KROK ZA KROKOM, v GALÉRII s možnosťou ONLINE , 4x90 min, 20:00- 21:30, cena 80 eur

Termíny:    10 - 13.9

 

 

 2. INDIVIDUÁLNY Online kurz Meditácia krok za krokom, 4x1h v cene 80 eur, individuálny termín je bez zľavy a môžete si ho dohodnúť na tel.č.0905255585)

 

NOVINKA- ONLINE MEDITÁCIE  - každý utorok, pre začiatočníkov aj pokročilých, v čase 20:00-21:00h.

 

 

 

Informácie o kurze

OBSAH KURZU: 

 2. KURZ Základy klasickej meditácie  4x90 minút,  ONLINE aj v Galérii ZIV, vyberte si formu, kurz vhodný aj ako online teambuilding pre firmy

z obsahu: polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.  Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta. Kurz obsahuje 4 lekcií po 90 minút. Pokračuje zážitkovými workshopmi, rituálom Vortex a kurzami Modrej planéty.  Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácie. Kurz vedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti a náročnosť sa pomaly zvyšuje s každým ďalším stupňom. Meditácie sú v príjemnom prostredí galérie a naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné.  Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a meditovať každý deň pre ďalší rozvoj  meditačných schopností. Vhodné je pohodlné oblečenie, prípadne vlastná podložka, pre všetkých účastníkov sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine v Galérii ZIV je 8., online neobmedzene.  Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu z vážnych dôvodov (PN, služobná cesta/školenie), môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v inom termíne po dohode s lektorkou. Ak sa vám absolvovaný stupeň páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu. Z obsahu: Základy klasickej meditácie, pasívnej, aktívnej aj meditácie v pohybe. Klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka a iné.  Cena kurzu: 80 eur/80 online

 

 

2. WORKSHOP KVANTOVÉ PREBUDENIE,    NOVÝ    27.9  o17:30-20:30,  v Galérii ZIV s možnosťou pripojenia Online. O Vesmíre, kvantovom prebudení ľudstva a  realite tejto doby.    

Najnovšie informácie o vývoji ľudstva a planéty a kozmu, výskume vedomia, prednášky s troma kvantovými meditáciami 5D. Pre začiatočníkov aj pokročilých v meditáciách.

Z obsahu: Kvantové prebudenie a možný vývoj ľudstva, transformačné a frekvenčné  zmeny, čo je koncentrácia a poznanie a ako to dosiahnuť, hranice vnútorného a vonkajšieho sveta, život bez hraníc, meditácie z vyššej úrovne vedomia. Kurz pre ľudí , ktorí chcú spoznať skutočný život.

Prihlasovanie viď formulár nižšie, aj sms, mailom ziv@ziv.sk, 0903110228. Cena kurzu: 100 eur/100 online

Doporučujeme pokračovať meditačnými workshopmi MP a kurzami Modrej Planéty 1,2,3. Kurzom Relaxmentalizmu, Kurzom Energie vzťahov.

Odporúčame aj publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií, psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a rozvoj vedomia.

MIESTO KONANIA KURZOV:

Galéria ZIV- Záhradná 98 Dunajská Lužná

 

  

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditácia krok za krokom vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 80eur/80 online/10 eur online lekcie - 1 lekcia, (uveďte počet)  na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088.Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Pre registráciu a rezerváciu miesta na workshope Kvantové prebudenie  yplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 35€ /35 eur online na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088.

. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 80 €

Max. počet miest: : 30

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený