Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

03-12-2021

1

Osoba /

80€

Home Kurzy

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Informácie o kurze

TERMÍNY:  

3-6.12, 8-11.1.2022  

KURZY Základy klasickej meditácie  4x90 minút,  ONLINE aj v Galérii ZIV, 19:00-20:30h

 Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta. Kurz obsahuje 4 lekcie po 90 minút. Pokračovať môžte zážitkovými workshopmi, rituálom Vortex a kurzami Modrej planéty.  Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácieKurz vedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti .  Naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné.  Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a meditovať každý deň pre ďalší rozvoj  meditačných schopností. Vhodné je pohodlné oblečenie, pre všetkých účastníkov v Galérii sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine v Galérii ZIV je 8, online neobmedzene.  Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu, môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v niektorom z ďalších kurzov. Ak sa vám kurz  páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu.  Cena kurzu: 80 eur/80 online

Z OBSAHU: Polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe, klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.

Odporúčame aj publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií, psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a rozvoj vedomia.

MIESTO KONANIA KURZOV:

Galéria ZIV- Záhradná 98 Dunajská Lužná

Online - po úhrade vám v deň konania pošleme link na vašu mail adresu uvedenú v prihláške. Kliknete a ste v online živej konferencii.

 

  

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditácia krok za krokom vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 80eur/80 online  na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088. Prijatie platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 80€ €

Max. počet miest: : 25

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený


Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/d/8dcadbe8-9d0d-4634-a037-ca3bed88d2d7/ziv.sk/web/wp-content/plugins/nd-learning/inc/functions/functions.php on line 42