Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

16-04-2020

5x60 min online

Osoba /

63

Home Kurzy

Kurz klasickej meditácie krok za krokom ONLINE

Kurz klasickej meditácie krok za krokom ONLINE

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Kurz meditácia krok za krokom ONLINE kurz (5x60 min,19:00-20:00h, každý deň)-meditáciou k zdraviu a zážitku vlastnej spirituality. Kurz klasickej meditácie na ktorom sa naučíte všetko potrebné o meditáciách a budete každý deň meditovať 30-40 minút. Kurz vedie autorka kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA Iveta Slobodníková .

Cena online kurzu 63 eur, po vyplnení prihlášky a platbe vám pošleme link na spojenie na vašu mailovú adresu. Viac info 0905255585

 

Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.

Informácie o kurze

NOVINKA: INDIVIDUÁLNE ONLINE LEKCIE MEDITÁCIÍ (1 lekcia 45 min naživo individuálne s lektorkou, cena 20 eur, pre ľudí v núdzi zdarma) lektorka Iveta Slobodníková, autorka kníh o meditáciách vydaných doma aj v zahraničí (SR,Nemecko,USA)

 

Milí priatelia,

pripravili sme pre vás  ONLINE KURZY z pohodlia domova, INTERAKTÍVNE V ŽIVOM VYSIELANÍ, so zľavou z pôvodnej ceny kurzov 30%, (platí len pre online formu). Individuálne aj skupinovo. Novinka: Individuálne ONLINE LEKCIE MEDITÁCII pre začiatočníkov aj pokročilých (45 minút, 20 eur). Online KONZULTÁCIE v marci sú v zhľadom na stúpajúci všeobecný stres s 20%nou zľavou.

Táto forma vyučovania ostane trvale nielen pre záujemcov z iných krajín a miest ale pre každého, aj z Bratislavy.

Termíny individuálnych online kurzov a konzultácií si dohodnite na tel.č. +421905 255585, ziv@ziv.sk

Termíny skupinových aj online kurzov budú tak ako je uvedené v Kalendári kurzov. Povyplnení prihlášky pod kurzami a uvedením do poznámky ONLINE vám prídu inštrukcie a potvrdenie platby mailom.

O zmenách vás budeme informovať na našich web a fb stránkach.  Konzultácie prebiehajú internetovou formou videohovorov (messenger, viber, skype..)   rady k maľovaniu poskytneme radi takisto touto formou. Môžete využiť aj internetovú individuálnu formu výuky väčšiny našich kurzov, v prípade kurzov maľovania ak máte doma základné výtvarné potreby. Kryštály si môžete prísť vybrať do Galérie ZIV po telefonickej dohode. Objednávky  a info  na tel.číslach .0905 255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

Ďakujeme za pochopenie, radíme odpočívať, venovať sa kreatívnej činnosti a v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Vedenie ZIV

 

 

KURZ Základy klasickej meditácie

z obsahu: polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.  Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta. Kurz obsahuje 5 lekcií po 90 minút. Pokračuje zážitkovými workshopmi, rituálom Vortex a kurzami Modrej planéty.  Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácie. Kurz vedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti a náročnosť sa pomaly zvyšuje s každým ďalším stupňom. Meditácie sú v príjemnom prostredí galérie a naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné.  Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a meditovať každý deň pre ďalší rozvoj  meditačných schopností. Vhodné je pohodlné oblečenie, prípadne vlastná podložka, pre všetkých účastníkov sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine je 8. Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu z vážnych dôvodov (PN, služobná cesta/školenie), môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v inom termíne po dohode s lektorkou. Ak sa vám absolvovaný stupeň páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu. Z obsahu: Základy klasickej meditácie, pasívnej, aktívnej aj meditácie v pohybe. Klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka a iné.

 

MIMORIADNY  KURZ    1-3.5 2020  (3x2h, 18:00-20:00)

Meditačný kurz SPIRITUÁLNA REALITA - nový

Najnovšie informácie o vývoji ľudstva a planéty a kozmu, prednášky so 45 min meditáciami (5d)  pre pokročilých a pokročilejších, absolventov kurzov meditácie a kurzov Modrej planéty, aj pre tých, ktorí už meditáciu praktizujú a majú aspoň minimálnu skúsenosť. Špeciálne techniky 4 a 5d, informácie a meditačná prax pre pokročilejších. Kurz je určený pre tých, ktorí už meditujú pre rozšírenie ich meditačných zručností , aktivovanie tretieho oka, posun vedomia, otváranie vyššej reality a prácu s plazmatickými energiami kozmu.  3x2h,  v čase 18:00-20:00h, polohy na výber - meditačné vankúše alebo meditačné stoličky.

Z obsahu: čo je koncentrácia a poznanie a ako to dosiahnuť, hranice vnútorného a vonkajšieho sveta, život bez hraníc, meditácie z vyššej úrovne vedomia. Kurz pre ľudí , ktorí chcú spoznať skutočný život.

Prihlasovanie cez formulár kurzu Meditácia krok za krokom (viď nižšie), aj sms, mailom ziv@ziv.sk, 0903110228

Cena kurzu: 90 eur

Doporučujeme pokračovať meditačnými workshopmi MP a kurzami Modrej Planéty 1,2,3. Kurzom Relaxmentalizmu, Kurzom Energie vzťahov.

Odporúčame aj publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií, psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a rozvoj vedomia.

Termíny kurzu:

 Kurz Meditácia krok za krokom ONLINE, cena 63 eur, 16-20.4. 2020 (19:00 - 20:00, 5 x 60 min)

 

 Kurz SPIRITUÁLNA REALITA - nový, bude online

1-3.5. 2020. Najnovšie informácie, prednášky, techniky 4-5d so 45 min meditáciami (3x2h, 18:00-20:00, 90 eur)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditácia krok za krokom vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 63 eur za online kurz (online lekcie - 1 lekcia 20 eur, uveďte počet) na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditačný kurz SPIRITUÁLNA REALITA vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 63 €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený