Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

04-05-2021

1

Osoba /

80 eur

Home Kurzy

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/d/8dcadbe8-9d0d-4634-a037-ca3bed88d2d7/ziv.sk/web/wp-content/plugins/nd-learning/addons/booking/index.php on line 1087

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

MEDITÁCIOU k zdraviu, vnútornej rovnováhe a zážitku vlastnej spirituality. Kurz klasickej meditácie na ktorom sa naučíte všetko potrebné o meditáciách a budete každý deň meditovať 30-40 minút.  Lektorka kurzov Iveta Slobodníková, je autorkou kníh o meditáciách a spiritualite vydaných doma aj v zahraničí (SR,Nemecko,USA) 

 

1. Kurz MEDITÁCIA KROK ZA KROKOM, v GALÉRII s možnosťou ONLINE , 4x90 min, 19:00-20:30, cena 80 eur

Termíny:   4-7.5. 2021

 

 

 2. INDIVIDUÁLNY Online kurz Meditácia krok za krokom, 4x1h v cene 80 eur, individuálny termín je bez zľavy a môžete si ho dohodnúť na tel.č.0905255585)

 

NOVINKA- ONLINE MEDITÁCIE  - každý utorok, pre začiatočníkov aj pokročilých, v čase 20:00-21:00h.

 

 

 

Informácie o kurze

OBSAH KURZU: 

 2. KURZ Základy klasickej meditácie  4x90 minút,  ONLINE aj v Galérii ZIV, vyberte si formu, kurz vhodný aj ako online teambuilding pre firmy

z obsahu: polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.  Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta. Kurz obsahuje 4 lekcií po 90 minút. Pokračuje zážitkovými workshopmi, rituálom Vortex a kurzami Modrej planéty.  Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácie. Kurz vedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti a náročnosť sa pomaly zvyšuje s každým ďalším stupňom. Meditácie sú v príjemnom prostredí galérie a naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné.  Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a meditovať každý deň pre ďalší rozvoj  meditačných schopností. Vhodné je pohodlné oblečenie, prípadne vlastná podložka, pre všetkých účastníkov sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine v Galérii ZIV je 8., online neobmedzene.  Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu z vážnych dôvodov (PN, služobná cesta/školenie), môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v inom termíne po dohode s lektorkou. Ak sa vám absolvovaný stupeň páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu. Z obsahu: Základy klasickej meditácie, pasívnej, aktívnej aj meditácie v pohybe. Klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka a iné.  Cena kurzu: 80 eur/80 online

 

 

plánujeme v marci

2. KURZ KVANTOVÉ PREBUDENIE, 3x2h.   NOVÝ    Kurz v Galérii ZIV s možnosťou pripojenia Online. O Vesmíre, kvantovom prebudení ľudstva a  realite tejto doby.    

Najnovšie informácie o vývoji ľudstva a planéty a kozmu, výskume vedomia, prednášky s troma kvantovými meditáciami 5D. Pre začiatočníkov aj pokročilých v meditáciách.

Z obsahu: Kvantové prebudenie a možný vývoj ľudstva, transformačné a frekvenčné  zmeny, čo je koncentrácia a poznanie a ako to dosiahnuť, hranice vnútorného a vonkajšieho sveta, život bez hraníc, meditácie z vyššej úrovne vedomia. Kurz pre ľudí , ktorí chcú spoznať skutočný život.

Prihlasovanie viď formulár nižšie, aj sms, mailom ziv@ziv.sk, 0903110228. Cena kurzu: 100 eur/100 online

Doporučujeme pokračovať meditačnými workshopmi MP a kurzami Modrej Planéty 1,2,3. Kurzom Relaxmentalizmu, Kurzom Energie vzťahov.

Odporúčame aj publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií, psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a rozvoj vedomia.

MIESTO KONANIA KURZOV:

Galéria ZIV- Záhradná 98 Dunajská Lužná

 

  

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditácia krok za krokom vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 80eur/80 online/10 eur online lekcie - 1 lekcia, (uveďte počet) na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088.Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Kvantové prebudenie  yplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 100€ /100 online na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088.

. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 80 eur €

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený


Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/d/8dcadbe8-9d0d-4634-a037-ca3bed88d2d7/ziv.sk/web/wp-content/plugins/nd-learning/inc/functions/functions.php on line 42