Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

5 x 90 min.

Osoba /

Dohodou

Home Kurzy

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Lektor

Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Kategória

Meditácie

Warning: A non-numeric value encountered in /nfsmnt/hosting2_1/8/d/8dcadbe8-9d0d-4634-a037-ca3bed88d2d7/ziv.sk/web/wp-content/plugins/nd-learning/addons/booking/index.php on line 1087

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita. Čaká vás päť 90 - minútových lekcií.

Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.

Informácie o kurze

Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých.

Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta.

Kurz obsahuje 5 lekcií po 90 minút. Pokračuje zážitkovými workshopmi, rituálom Vortex a kurzami Modrej planéty.  Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácie.

Kurz vedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti a náročnosť sa pomaly zvyšuje s každým ďalším stupňom. Meditácie sú v príjemnom prostredí galérie a naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné.  Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a meditovať každý deň pre ďalší rozvoj  meditačných schopností.

Vhodné je pohodlné oblečenie, prípadne vlastná podložka, pre všetkých účastníkov sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine je 8. Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu z vážnych dôvodov (PN, služobná cesta/školenie), môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v inom termíne po dohode s lektorkou. Ak sa vám absolvovaný stupeň páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu.

Z obsahu: Základy klasickej meditácie, pasívnej, aktívnej aj meditácie v pohybe
Klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka a iné.

 

MIMORIADNY  KURZ    27-29.1.2020  (3x2h, 18:00-20:00)

Meditačný kurz SPIRITUÁLNA REALITA - nový

Najnovšie informácie o vývoji ľudstva a planéty a kozmu, prednášky so 45 min meditáciami (5d)  pre pokročilých a pokročilejších, absolventov kurzov meditácie a kurzov Modrej planéty, aj pre tých, ktorí už meditáciu praktizujú a majú aspoň minimálnu skúsenosť. Špeciálne techniky 4 a 5d, informácie a meditačná prax pre pokročilejších. Kurz je určený pre tých, ktorí už meditujú pre rozšírenie ich meditačných zručností , aktivovanie tretieho oka, posun vedomia, otváranie vyššej reality a prácu s plazmatickými energiami kozmu.  3x2h,  v čase 18:00-20:00h, polohy na výber - meditačné vankúše alebo meditačné stoličky.

Z obsahu: čo je koncentrácia a poznanie a ako to dosiahnuť, hranice vnútorného a vonkajšieho sveta, život bez hraníc, meditácie z vyššej úrovne vedomia. Kurz pre ľudí , ktorí chcú spoznať skutočný život.

Prihlasovanie cez formulár kurzu Meditácia krok za krokom (viď nižšie), aj sms, mailom ziv@ziv.sk, 0903110228

Cena kurzu: 90 eur

Doporučujeme pokračovať meditačnými workshopmi MP a kurzami Modrej Planéty 1,2,3. Kurzom Relaxmentalizmu, Kurzom Energie vzťahov.

Odporúčame aj publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií, psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a rozvoj vedomia.

Termíny kurzu:

Kurz Meditácia krok za krokom

2-7.12 (20:00 - 21:30, 5 x 90 min,  okrem stredy)

13-18.1.2020. (20:00 - 21:30, 5 x 90 min,  okrem stredy)

 Kurz SPIRITUÁLNA REALITA - nový

27-29.1.2020. Najnovšie informácie, prednášky, techniky 4-5d so 45 min meditáciami (3x2h, 18:00-20:00, 90 eur)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditácia krok za krokom vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze Meditačný kurz SPIRITUÁLNA REALITA vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Any teachers for this course

Cena : Free

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený