Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Minisemináre Modrej Planéty

20-12-2019

2h (každý posledný piatok v mesiaci)

Osoba /

20

Home Kurzy

Minisemináre Modrej planéty

Minisemináre Modrej planéty

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Minisemináre sú najstaršou pravidelnou vzdelávacou akciou ZIV a sú súčasťou meditačného systému Modrá Planéta. Seminár pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o dianí v kozme a na planéte a o vývoji ľudstva.

Dvojhodinová prednáška o aktuálnych energiách Kozmu a Planéty, vývoji ľudskej spoločnosti aj jednotlivca, transformačných zmenách, otázkach týkajúcich sa spirituality a duchovných ciest, zdravia a osobnostného rozvoja, s meditáciou pre zdravie a krásu života.

 

Vždy posledný piatok v mesiaci, najbližšie minisemináre: 

30.1 Miniseminár MP 

ZIV Oslava nového roku, nový stupeň času, s malým koncertom 🙂 profesionálnych speváčok, interaktívnym programom – spievaním chantings a meditáciou

Prednáška s meditáciou pre verejnosť o vývoji ľudstva a planéty. Takisto ako celé ľudstvo aj  ZIV- škola umenia a meditácií po dvadsiatich rokoch svojho pôsobenia vstupuje do nového času.  V Galérii ZIV Trenčianska 53, Bratislava, 18:00-20:00, vstupné 20 eur. Budeme radi ak svoj záujem potvrdíte mailom – ziv@ziv.sk, sms 0903 110 228.

Vstupné je 20 eur, platba na mieste, budeme radi ak nám potvrdíte svoj záujem sms 0903110228, mailom na ziv@ziv.sk, môžete prísť aj bez predchádzajúcej prihlášky.

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 20 €

Max. počet miest: : 40

Obtiažnosť : Pre všetkých

Máte otázku?