Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Minisemináre Modrej Planéty

09-04-2020

18:00-19:30

Osoba /

15 online

Home Kurzy

Minisemináre Modrej planéty

Minisemináre Modrej planéty

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Milí priateia, pripravili sme pre vás  ONLINE KURZY z pohodlia domova, INTERAKTÍVNE V ŽIVOM VYSIELANÍ, so zľavou z pôvodnej ceny kurzov 30%, (platí len pre online formu). Individuálne aj skupinovo. Novinka: Individuálne ONLINE LEKCIE MEDITÁCII pre začiatočníkov aj pokročilých (45 minút, 20 eur).   Online KONZULTÁCIE v marci sú v zhľadom na stúpajúci všeobecný stres s 20%nou zľavou.

Táto forma vyučovania ostane trvale nielen pre záujemcov z iných krajín a miest ale pre každého, aj z Bratislavy.

Termíny individuálnych kurzov a konzultácií si dohodnite na tel.č. +421905 255585, ziv@ziv.sk

Termíny skupinových kurzov budú tak ako je uvedené v programe. Povyplnení prihlášky pod kurzami a uvedením do poznámky ONLINE vám prídu inštrukcie a potvrdenie platby mailom.

O zmenách vás budeme informovať na našich web a fb stránkach.  Konzultácie prebiehajú internetovou formou videohovorov (messenger, viber, skype..)   rady k maľovaniu poskytneme radi takisto touto formou. Môžete využiť aj internetovú individuálnu formu výuky väčšiny našich kurzov, v prípade kurzov maľovania ak máte doma základné výtvarné potreby. Kryštály si môžete prísť vybrať do Galérie ZIV po telefonickej dohode. Objednávky  a info  na tel.číslach .0905 255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

Ďakujeme za pochopenie, radíme odpočívať, venovať sa kreatívnej činnosti a v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Vedenie ZIV

 Minisemináre sú najstaršou pravidelnou vzdelávacou akciou ZIV a sú súčasťou meditačného systému Modrá Planéta. Seminár pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o dianí v kozme a na planéte a o vývoji ľudstva.

Dvojhodinová prednáška o aktuálnych energiách Kozmu a Planéty, vývoji ľudskej spoločnosti aj jednotlivca, transformačných zmenách, otázkach týkajúcich sa spirituality a duchovných ciest, zdravia a osobnostného rozvoja, s meditáciou pre zdravie a krásu života.

 

Vždy posledný piatok v mesiaci, najbližšie minisemináre: ONLINE

27.3. Miniseminár MP  - Realita v čase a vzostup Zeme, uzdravenie ľudstva a planéty

 Prednáška s meditáciou pre verejnosť o vývoji ľudstva a planéty. Takisto ako celé ľudstvo aj  ZIV- škola umenia a meditácií po dvadsiatich rokoch svojho pôsobenia vstupuje do nového času.  V Galérii ZIV Trenčianska 53, Bratislava, 18:00-19:30, vstupné 15 eur (online konferencia). Budeme radi ak svoj záujem potvrdíte mailom, sms 0903 110 228, ziv@ziv.sk,  a zaplatením účastníckeho poplatku 15 eur :

č.ú.:   SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Do správy pre prijímateľa uveďte vaše meno a MP.

 

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a na kurz vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 15€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Po obdržaní platby vám bude poslaný link na pripojenie na váš mail.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 15 online €

Max. počet miest: : 40

Obtiažnosť : Pre všetkých

Druh : Platený

Máte otázku?