Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Minisemináre Modrej Planéty

2h

Osoba /

20/20 online

Home Kurzy

Minisemináre Modrej planéty

Minisemináre Modrej planéty

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/d/8dcadbe8-9d0d-4634-a037-ca3bed88d2d7/ziv.sk/web/wp-content/plugins/nd-learning/addons/booking/index.php on line 1087

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

 Minisemináre MP - online aj naživo, jeden krát mesačne vždy na aktuálnu tému o 18:00-20:00

Minisemináre Modrá Planéta sú najstaršou pravidelnou vzdelávacou akciou ZIV a sú súčasťou meditačného systému Modrá Planéta. Seminár pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o dianí v kozme a na planéte a o vývoji ľudstva. Dvojhodinová prednáška o aktuálnych energiách Kozmu a Planéty, vývoji ľudskej spoločnosti aj jednotlivca, transformačných zmenách, otázkach týkajúcich sa spirituality a duchovných ciest, zdravia a osobnostného rozvoja, s meditáciou pre zdravie a krásu života. Konajú už 22 rokov   Prednáška s meditáciou pre verejnosť pre zdravie, energiu a sebapoznanie, o vývoji ľudstva a planéty. 

Prihlášky  cez formulár nižšie, mailom  ziv@ziv.sk  , sms +421 905 2555858.   Termíny vám pošleme na výber. Do správy pre prijímateľa uveďte vaše meno MP a svoju mail adresu  alebo pošlite po úhrade sms s poznámkou MP a mailovou adresou priamo na 0905255585, aby sme vás mohli pripojiť. V deň konania vám pošleme link na pripojenie, spravidla tesne pred začiatkom.  

Viac programov s touto témou TU: Kurzy meditácie 

 

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a na kurz vyplňte prihlášku  Prijatie prihlášky vám potvrdíme, pošleme termíny na výber a údaje k platbe. . Po potvrdení termínu a obdržaní platby vám bude poslaný link na pripojenie na váš mail.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 20/20 online €

Obtiažnosť : Pre všetkých

Druh : Platený

Máte otázku?