Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz spevu krok za krokom - KURZ 1

15-03-2020

5 x 2h

Osoba /

80

Home Kurzy

Kurz spevu krok za krokom

Kurz spevu krok za krokom

Lektor

Mgr. art. Karin Lukáčová, ArtD.

Kategória

Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

3 komentáre

  • Mária z Bratislavy píše:

    Nedávno som sa zúčastnila kurzu spevu. Lektorku spevu Karin Lukáčovú hodnotím ako veľkú profesionálku s veľkým srdcom. Ďakujem veľmi pekne za cenné skúsenosti a trpezlivosť. Odporúčam !

  • Jana z Bratislavy píše:

    Práve som skončila kurz spevu v ZIV, učiteľka zabezpečila uvoľnenú atmosféru, veľa ma naučila, ďakujem. Vrele doporučujem 🙂 bolo super.

  • pani Berčíková píše:

    Kurz spevu sa mi velmi pacil, lektorske vedenie p. Karin bolo skvele, okrem jej profesionality, vedomosti a skusenosti ocenujem tiez jej nadsenie, usmev a dobru naladu:-) Hoci niekedy som na kurz isla po pracovnom dni dost unavena, vzdy som sa tam nabila novou energiou – dakujem!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Spievanie pozitívne vplýva na telo i myseľ. Uvoľňuje napätie a stres, zlepšuje náladu, upravuje dýchanie a posilňuje celkovú imunitu. Pozitívne ovplyvňuje tvárové a brušné svaly, ako aj držanie tela a pozitívne vplýva na myseľ.

5 - týždňový zážitkový kurz klasického spevu v malej skupine v priestoroch galérie. Základy techniky spevu a hudobnej teórie s opernou speváčkou. Pre každého, kto má chuť a záujem naučiť sa spievať, rozvíjať svoj talent, zlepšiť svoj verejný prejav, predchádzajúce skúsenosti sa nevyžadujú.

Z obsahu: úvod do spievania rôznych žánrov, hlasové rozcvičky, dychové cvičenia, techniky spevu, určenie hlasového rozsahu, farby, typu hlasu jednotlivých účastníkov, v prípade záujmu lektorka poradí, na čo máte hlasové predpoklady. Výraz a dynamika spevu, sólové a skupinové spievanie, duetá, agogika a mnohé iné. Individuálny prístup, účastníci si môžu vybrať a dohodnúť sa, ktorý žáner si chcú vyskúšať spievať. Absolventom majú možnosť pokračovať v ďalšom  kurze spevu 2 stupeň.

V prípade záujmu, vieme do kurzu zaradiť aj základy klavíra. Vymeškané, vopred ospravedlnené hodiny z vážnych dôvodov (PN, služobná cesta/školenie) je možné si nahradiť po vzájomnej dohode s lektorkou.

ŽÁNRE: ľudové piesne, baroko a stredovek, operetné piesne, country a pop a iné - na mieste podľa želania

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Termíny kurzov: 

15.3-19.4. 2020  ( nedele, 5 lekcií,  5x2h (10h)

31.5-28.6. 2020  ( nedele, 5 lekcií,  5x2h (10h)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 80€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Lektorka spevu, klavíra, muzikoterapie a teambuildingových programov pre firmy, autorka umeleckých projektov.

Cena : 80 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?