Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Publikácie

Kniha 7 krokov k šťastiu - vesmírna hra

Kniha 7 krokov k šťastiu -
vesmírna hra

Sedem krokov k šťastiu je súčasne kniha i hra. Povedie Vás k sebapoznaniu, hľadaniu vyššieho zmyslu života, k šťastiu alebo aspoň k zmysluplnej zábave plnej prekvapení. Náš osud je v našich rukách a celý život sa učíme, kto vlastne sme.

 

Hru tvorí sedem kruhov s otázkami a odpoveďami. Budete potrebovať malé kyvadlo, ale rovnako dobre vám poslúži prsteň, prípadne prívesok na retiazke. Dôverujte svojim pocitom a skúste komunikovať so svojím podvedomím, svojím vyšším ja, vyššou múdrosťou. Súčasťou knihy sú doplňujúce texty z kurzov „Modrá planéta“, ktoré sa konali v Združení pre integrálne vzdelávanie v rokoch 1999 – 2003 a obrazy s harmonizujúcimi účinkami, ktorá Vám poodhalia tajomstvo vesmíru a mystérium života na Zemi.

Cena: 20€

Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách

Knihu vydalo združenie ZIV v marci 2012 ako svoju tretiu publikáciu. Je určená všetkým priaznivcom ideí Modrej planéty, ako aj všetkým záujemcom, ktorí sa chcú naučiť meditovať a pracovať na svojom duchovnom rozvoji. Malá kniha o veľkých meditáciách predstavuje ucelený systém informácií, otázok, mentálnych techník a meditácií pre duchovný rozvoj.

Je prvou časťou pripravovanej Veľkej knihy o veľkých meditáciách a voľným pokračovaním knihy Sedem krokov k šťastiu –  vesmírna hra (IKAR, 2004). Ponúka širší pohľad na existenciu človeka, planéty a kozmu, odpovedá aj na otázky okolo roku 2012 a vedie čitateľa k sebapoznaniu a nájdeniu svojej životnej cesty.

Tí, ktorí sa zúčastnia, alebo si zopakujú dvojdňový kurz Modrá planéta – cesta k svetlu, dostanú jeden výtlačok knihy na kurze v rámci kurzovného.

Cena: 20€

Kryštálové orákulum

Je sada 31 kariet, ktoré slúžia na komunikáciu s podvedomím (je zrkadlom nášho vedomia, ponúka našu vnútornú múdrosť), spolu s návodom ako ich používať. K tejto kartovej sade si môžete objednať aj sadu kamienkov, práca s ktorou ponúka výnimočný a intenzívny zážitok. Práca s kamienkami je príjemná a inšpirujúca. Pri kúpe poskytujeme bezplatnú konzultáciu ako orákulum používať, alebo sa môžete zúčastniť dvojhodinového intenzívneho skupinového workshopu, na ktorý sa treba objednať. Základná informácia je aj súčasťou kurzu Kryštály a kryštaloterapia II.

 

Publikáciu vytvorilo a vydalo združenie ZIV v decembri 2011. Autorka: Ing. Iveta Slobodníková. Fotografie: Peter Forgáč

 

Sada kariet: 30 eur, sada kamienkov: 50 eur (obsahuje aj surové drahokamy ako rubín, smaragd, topáz)


Objednávky
: sadu kariet si môžete zakúpiť aj na mieste počas kurzov Kryštály a kryštaloterapia  Sadu kamienkov zostavujeme na základe objednávky vopred. 

Cena: Sada kariet 30€ / Sada kamienkov 50€

Mám záujem o publikáciu:

Kniha 7 krokov k šťastiu-vesmírna hraModrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciáchKryštálové orákulum - knihaKryštálové orákulum - kamienky