Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Meditačné workshopy Modrej planéty

16-12-2019

2h

Osoba /

30

Home Kurzy

Meditačné workshopy Modrej planéty

Meditačné workshopy Modrej planéty

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Meditačný systém  Modrá Planéta obsahuje kurzy aj zážitkové workshopy. Je možné začať ktorýmkoľvek z nich a potom pokračovať kurzom alebo naopak. Dvojhodinové workshopy rozvíjajú schopnosť hlbokej relaxácie, mimozmyslové schopnosti a ich zameranie je široké, vždy sa na nich dozviete aktuálne informácie a zažijete 1-4 meditácie a mentálne cvičenia na rozvoj mimozmyslových schopností, vizualizácie, koncentrácie, techniky klasickej meditácie východného aj západného typu, techniky kreatívnej vizualizácie a mnohé iné. Doporučujeme absolvovať ich viackrát, dozviete nové informácie a vyskúšate si nové typy meditácií. Tento typ workshopov nájdete jedine v ZIV,  jednej z najstarších škôl v oblasti rozvoja kreativity, vedomia a osobnosti v SR. Témy workshopov sa striedajú a sú od najjednoduchších techník až k zložitejším a preto sú určené pre všetkých záujemcov — pokročilých aj začiatočníkov, naučíte sa ako správne meditovať, nové spôsoby a techniky a prehlbujete svoju schopnosť meditovať.

Výber z tém workshopov: Sny a podvedomie, uzdravenie vnútorného dieťaťa, rovnováha jin-jan a vzťahy,meditácie Modrej Planéty napr. ostrov regenerácie, meditácia mieru, meditácia láska je kľúč, kreatívna vizualizácia, dúhová meditácia, dúhová pyramída, zrkadlo duše meditácie na rozvoj vnútorného videnia a otváranie 3.oka, ako vidieť auru, levitácia, astrálne cestovanie, premietanie vedomia, meditácie mieru, kreatívna vizualizácia a tvorba reality, mentalizmus v praxi, otváranie vyššej cesty a techniky piatej dimenzie, rituál otvárania hojnosti a rituál Vortex, Mayská astrológia a iné.

Modrá planéta je ucelený autorský systém osobného rozvoja, ktorý obsahuje kurzy, prednášky, terapie umením - muziko a arte terapie, workshopy. Vyučuje autorka systému a viacerých kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí Iveta Slobodníková.

AKTUALNE - najbližšie termíny a témy

WORKSHOP SUNDHEAlING 16.12.2019 (2h, 17:00-19:00) – NOVINKA – nájdete iba v ZIV

Workshop s ladením organizmu, psychiky a emócií čistým zvukom, ladičkami z celého sveta aj solfegio frekvenciami, počúvaním sundhealingovej hudby a meditáciou so živou sounhealingovou hudbou, workshop vhodný  pre každého na relaxáciu, pri ktorom zabudnete na všetky starosti sveta a príjemne sa naladíte. S Ondrejom a Ivetou, autormi soundhealingových meditácií. Meditácie si môžte vypočuť aj stiahnuť zo stránky v časti Meditácie,MP3 a videá = TU

Prihlášky cez formulár zážitkove meditačné workshopy MP TU

alebo telefonicky 0903110228, mailom ziv@ziv.sk

Meditačný kurz Spirituálna realita - nové, 27-29. 1  2020( 3x2h, 18:00-20:00)

Najnovšie informácie o kozme, planéte a našej galaxii, prednášky vždy s 45-50 minútovou meditáciou 5d. Pre pokročilých a stredne pokročilých v meditáciach

Meditačný Workshop Sny a podvedomie 9.2.2020 (14:00-16:00)

snová symbolika, sny ako správy duše, meditácie a techniky s využitím snov, techniky lucídneho snenia

pripravujeme WORKSHOP MUZIKOTERAPIA (2h, 17:00-19:00)

Obľúbený Workshop s bubnami, rytmami, spievaním, orfovými nástrojmi, ladením  organizmu vlastným hlasom, hľadaním rytmu a melódie vlastnej duše a spoločným intuitívnym tvorením jedinečnej skladby všetkých účastníkov, workshop vhodný  pre každého na relaxáciu, pri ktorom zabudnete na všetky starosti sveta a príjemne sa naladíte. Relaxácia, zábava, trochu rytmu a hudby s Karin a Ivetou.

Prihlášky cez formulár zážitkove meditačné workshopy MP TU

alebo telefonicky 0903110228, mailom ziv@ziv.sk

 

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na ktoromkoľvek z workshopov  vyplňte a pošlite nám formulár a uhraďte sumu 30€ , na kurze Meditačný kurz Spirituálna realita 90 eur, na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Suma musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu, workshopu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 30 €

Max. počet miest: : 25

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?