Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

2h

Osoba /

50 eur / 80 eur individuálne

Home Kurzy

Meditačné workshopy Modrej planéty

Meditačné workshopy Modrej planéty

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

ONLINE aj naživo, aj individuálne, aj ako teambuilding

Cena workshopu : 50 eur, ak máte záujem vyplňte prihlášku nižšie, prihlášku vám potvrdíme, pošleme termíny na výber a údaje k platbe. Workshopy sú vhodné aj ako zaujímavý relaxačný teambuilding vo vašej firme. 

WORKSHOP MAYSKÁ ASTROLÓGIA

O energiách kozmu z pohľadu máyov. Dozviete sa a vypočítate si svoju základnú emočnú a psychickú energiu. Dozviete sa o energiách dní, rokov, kozmických cyklov, vypočítate si svoj kozmický kód a pomocu neho sa budete vedieť orientovať v tom ako na vás neustále zmena v kozme vplývajú, kedy sú vaše dobré dni, kedy tie búrlivejšie a ako môžete túto znalosť prúdenia energií kozmu využiť pre svoj aktívny život.   

 MEDITAČNÝ WORKSHOP - VORTEX (2h)

Špeciálny meditačný rituál  pre mierne pokročilých v meditáciách.

MEDITAČNÝ WORKSHOP - Energie vzťahov a zlatá sieť lásky, 18:00-20:00  NOVÝ

O vzťahoch, ich liečení, zlepšení, vytváranie nových želaných vzťahov, ako si privolať spriaznené duše pre priateľstvo, partnerstvo, vzťah. Zlatá sieť lásky je energetickou sieťou kvantového Vesmíru.

WORKSHOP KVANTOVÝ  SKOK,    NOVÝ  .  O Vesmíre a  realite tejto doby, možný vývoj ľudstva a planéty, kvantové prebudenie, dimenzionálny vzostup.    

Najnovšie informácie o vývoji ľudstva a planéty a kozmu, výskume vedomia, prednášky a meditačné cvičenia s troma kvantovými meditáciami 5D. Pre začiatočníkov aj pokročilých v meditáciách. Workshop pre tých, ktorí chcú spoznať skutočný život. Prihlasovanie viď formulár nižšie, aj sms, mailom ziv@ziv.sk, 0903110228.  

Meditačný workshop -  uzdravenie vnútorného dieťaťa a prebudenie vnútornej sily 

Zážitkový workshop o tom ako násť  zdroj vnútornej sily, prebudiť v sebe energiu života a spomenúť si kto vlastne sme, aké zázračné a silné sme my ľudské bytosti, na silu prítomného okamihu z ktorej tvoríme svoj život,  s dvoma 35 min. meditáciami , regenerácia a reštart energie,  pre začiatočníkov aj pokročilejších.

 

ZÁŽITKOVÉ MEDITAČNÉ  WORKSHOPY, ktoré vám pripravíme aj na mieru individuálne aj pre firmy.

Sú dvojhodinové workshopy s praktickými mentálnymi a relaxačnými cvičeniami a meditáciami. Je možné začať ktorýmkoľvek z nich a potom pokračovať kurzom klasickej meditácie alebo naopak. Dvojhodinové workshopy (ONLINE workshopy 90 minút) rozvíjajú schopnosť hlbokej relaxácie, mimozmyslové schopnosti a ich zameranie je široké, vždy sa na nich dozviete aktuálne informácie a zažijete meditácie a mentálne cvičenia na rozvoj mimozmyslových schopností, vizualizácie, koncentrácie, kreatívnu vizualizáciu a mnohé iné. Doporučujeme absolvovať ich viackrát, dozviete sa vždy nové informácie a vyskúšate si nové typy meditácií. Tento typ workshopov nájdete jedine v ZIV,  jednej z najstarších škôl v oblasti rozvoja vedomia, kreativity a osobnostného rozvoja v SR. Sú vhodné pre každého  — pokročilých aj začiatočníkov,

Výber z tém workshopov: Sny a podvedomie, uzdravenie vnútorného dieťaťa, prebudenie vnútornej sily, rovnováha jin jan a vzťahy, meditácie Modrej Planéty napr. ostrov regenerácie, meditácia mieru, meditácia láska je kľúč, kreatívna vizualizácia, dúhová meditácia, dúhová pyramída, zrkadlo duše meditácie na rozvoj vnútorného videnia a otváranie 3.oka, ako vidieť auru, levitácia, astrálne cestovanie, premietanie vedomia, meditácie mieru, kreatívna vizualizácia a tvorba reality, mentalizmus v praxi, otváranie vyššej cesty a techniky piatej dimenzie, rituál otvárania hojnosti a rituál Vortex, Mayská astrológia a iné. Workshopy sú súčasťou meditačného systémuModrá Planéta.

Modrá planéta je ucelený autorský systém osobného rozvoja, ktorý obsahuje kurzy, prednášky, terapie umením - muziko a arte terapie, workshopy. Vyučuje autorka systému a viacerých kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí Iveta Slobodníková.

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu na kurz  alebo workshop vyplňte prihlášku, uveďte o akú formu máte záujem - naživo, online, ako teambuilding...  Prijatie prihlášky vám potvrdíme, pošleme termíny na výber a údaje k platbe. . Po potvrdení termínu a obdržaní platby vám pošleme ďalšie informácie, pri online kurzoch vám bude poslaný link na pripojenie na váš mail.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 50 eur / 80 eur individuálne €

Max. počet miest: : 40

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený