Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Meditačné workshopy Modrej planéty

24-06-2019

2h

Osoba /

30

Home Kurzy

Meditačné workshopy Modrej planéty

Meditačné workshopy Modrej planéty

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Meditačný systém  Modrá Planéta obsahuje kurzy aj zážitkové workshopy. Je možné začať ktorýmkoľvek z nich a potom pokračovať kurzom alebo naopak. Dvojhodinové workshopy rozvíjajú schopnosť hlbokej relaxácie, mimozmyslové schopnosti a ich zameranie je široké, vždy sa na nich dozviete aktuálne informácie a zažijete 1-4 meditácie a mentálne cvičenia na rozvoj mimozmyslových schopností, vizualizácie, koncentrácie, techniky klasickej meditácie východného aj západného typu, techniky kreatívnej vizualizácie a mnohé iné.

 

Doporučujeme absolvovať ich viackrát, dozviete nové informácie a vyskúšate si nové typy meditácií. Tento typ workshopov nájdete jedine v ZIV,  jednej z najstarších škôl v oblasti rozvoja kreativity, vedomia a osobnosti v SR. Témy workshopov sa striedajú a sú od najjednoduchších techník až k zložitejším a preto sú určené pre všetkých záujemcov — pokročilých aj začiatočníkov, naučíte sa ako správne meditovať, nové spôsoby a techniky a prehlbujete svoju schopnosť meditovať.

Výber z tém workshopov: Sny a podvedomie, uzdravenie vnútorného dieťaťa, rovnováha jin-jan a vzťahy,meditácie Modrej Planéty napr. ostrov regenerácie, meditácia mieru, meditácia láska je kľúč, kreatívna vizualizácia, dúhová meditácia, dúhová pyramída, zrkadlo duše meditácie na rozvoj vnútorného videnia a otváranie 3.oka, ako vidieť auru, levitácia, astrálne cestovanie, premietanie vedomia, meditácie mieru, kreatívna vizualizácia a tvorba reality, mentalizmus v praxi, otváranie vyššej cesty a techniky piatej dimenzie, rituál otvárania hojnosti a rituál Vortex, Mayská astrológia a iné.

Modrá planéta je ucelený autorský systém osobného rozvoja, ktorý obsahuje kurzy, prednášky, terapie umením - muziko a arte terapie, workshopy. Vyučuje autorka systému a viacerých kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí Iveta Slobodníková.

AKTUALNE

1. MIMORIADNY  KURZ   iba v júli

Meditačný kurz Modrej planéty 2 - spirituálna realita, 

18-21.7.2019,   4x75 min

Meditačná prax pre pokročilejších a pokročilých, absolventov kurzov meditácie a kurzov Modrej planéty. Kurz obsahuje meditačné techniky 5d.. Cena kurzu: 80 eur

2. WORKSHOP SNY A PODVEDOMIE.  24.6, 16.8 , 2h, 18:00-20:00h, cena 30 eur

Workshop o snoch s meditáciou. Sny ako správy duše a lucídne snenie, snová symbolika, vôľou riadené sny a ich vplyv na našu realitu, archetypálne snové symboly.

Najbližšie termíny a téma workshopu:

 

Meditačný workshop Modrej planéty -Vortex (3 termíny)

17.6, 16.7, 15.8.2019  (18:00-20:00h, cena 30 eur)

Meditačný kurz Modrej Planéty 2- spirituálna realita

18.7-21.7.2019, 20:00-21:15

Workshopy Sny a podvedomie (2 termíny)

24.6, 16.8.2019

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na ktoromkoľvek z workshopov uhraďte sumu 30€ , na kurze Meditačný kurz MP2 80 eur, na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Suma musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu, workshopu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 30 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?