Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

13-03-2021

2h

Osoba /

25 eur

Home Kurzy

Meditačné workshopy Modrej planéty

Meditačné workshopy Modrej planéty

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

AKTUÁLNE- najbližšie termíny a témy

13.3 Meditačný workshop - nádej pre ľudstvo , 18:00-20:00h

meditačný dvojhodinový workshop s mentálnymi cvičeniami, relaxáciou a meditáciami pre zdravie ľudstva a planéty, meditácie svetla. V Galérii aj Online.

 

 

Pripravujeme termíny

Meditačný workshop -  prebudenie vnútornej sily, o 18:00-20:00, 2h, v Galérii ZIV s možnosťou pripojiť sa Online.

Zážitkový workshop o tom ako násť  zdroj vnútornej sily, prebudiť v sebe energiu života a spomenúť si kto vlastne sme, aké zázračné a silné sme my ľudské bytosti, na silu prítomného okamihu z ktorej tvoríme svoj život,  s dvoma 35 min. meditáciami , regenerácia a reštart energie,  pre začiatočníkov aj pokročilejších.

 

 ONLINE workshop Základy meditácie, 90 min,  pre začínajúcich s meditáciou. INDIVIDUÁLNE

Techniky relaxačnej meditácie a práce s bioenergiou - polohy tela, dýchanie, ako začať meditovať, čo sa v meditácii deje, vplyv na zdravie a psychiku, zážitok hlbokej relaxácie a spirituality.  Vedie autorka kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA Iveta Slobodníková. Doporučujeme aj Kurz klasickej meditácie krok za krokom

 

 

ZÁŽITKOVÉ MEDITAČNÉ  WORKSHOPY.

Sú dvojhodinové workshopy s praktickými mentálnymi a relaxačnými cvičeniami a meditáciami. Je možné začať ktorýmkoľvek z nich a potom pokračovať kurzom klasickej meditácie alebo naopak. Dvojhodinové workshopy (ONLINE workshopy 90 minút) rozvíjajú schopnosť hlbokej relaxácie, mimozmyslové schopnosti a ich zameranie je široké, vždy sa na nich dozviete aktuálne informácie a zažijete meditácie a mentálne cvičenia na rozvoj mimozmyslových schopností, vizualizácie, koncentrácie, kreatívnu vizualizáciu a mnohé iné. Doporučujeme absolvovať ich viackrát, dozviete sa vždy nové informácie a vyskúšate si nové typy meditácií. Tento typ workshopov nájdete jedine v ZIV,  jednej z najstarších škôl v oblasti rozvoja vedomia, kreativity a osobnostného rozvoja v SR. Sú vhodné pre každého  — pokročilých aj začiatočníkov,

Výber z tém workshopov: Sny a podvedomie, uzdravenie vnútorného dieťaťa, prebudenie vnútornej sily, rovnováha jin jan a vzťahy, meditácie Modrej Planéty napr. ostrov regenerácie, meditácia mieru, meditácia láska je kľúč, kreatívna vizualizácia, dúhová meditácia, dúhová pyramída, zrkadlo duše meditácie na rozvoj vnútorného videnia a otváranie 3.oka, ako vidieť auru, levitácia, astrálne cestovanie, premietanie vedomia, meditácie mieru, kreatívna vizualizácia a tvorba reality, mentalizmus v praxi, otváranie vyššej cesty a techniky piatej dimenzie, rituál otvárania hojnosti a rituál Vortex, Mayská astrológia a iné. Workshopy sú súčasťou meditačného systémuModrá Planéta.

Modrá planéta je ucelený autorský systém osobného rozvoja, ktorý obsahuje kurzy, prednášky, terapie umením - muziko a arte terapie, workshopy. Vyučuje autorka systému a viacerých kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí Iveta Slobodníková.

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na ktoromkoľvek z workshopov  vyplňte a pošlite nám formulár a uhraďte sumu 25€ na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088.  Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.  Na online workshop pošleme link na pripojenie na váš mail. Platbu v hotovosti na workshope v Galérii ZIV uvedťe prosím vo formulári prihlášky.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 25 eur €

Max. počet miest: : 40

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený