Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurzy maľovania

Kurz maľovania krok za krokom – začiatočníci

Na kurze pracujete s profesionálnym výtvarným materiálom, naučíte sa základy výtvarnej tvorby, vyskúšate si rôzne techniky.

Kurz maľovania krok za krokom – pokročilí

pracujete s profesionálnym výtvarným materiálom, maľujete a pokračujete v ďaľšom štúdiu techník maľby.

Víkendový Kurz maľovania Umením k harmónii

Základy výtvarnej tvorby, od kresby cez akvarel, pastel až k olejomaľbe. Intenzívny 12h kurz pre aktívnych ľudí. Naučíte sa ako na to aby ste mohli začať sami maľovať,  techniky, materiály, výber námetu, tvarová a farebná kompozícia, miešanie farieb, základy perspektívy a vyskúšate si maľbu na plátno.

Kurz portrétnej maľby v ZIV

Kurz portrétnej maľby

Kurz kresby a maľby autoportrétu a portrétu s troškou psychológie. Naučíte sa ako kresliť a maľovať vlastný portrét aj portrét podľa živého modelu, kánon ľudskej hlavy.

Kurz akvarelová maľba

Naučíte sa ako maľovať technikou akvarelu, vybrať si vhodný námet, kompozíciu,  používať vhodnú techniku a materiál pre určité námety.

Kurz olejomaľby - ZIV

Kurz olejomaľby

Základy práce s olejovými farbami, spôsoby a techniky, materiály, výber námetu, tvarová a farebná kompozícia, miešanie farieb, základy perspektívy.

Kurz krajinomaľby ZIV

Kurz krajinomaľby

Kurz krajinomaľby je trojhodinový program zameraný na základy krajinomaľby a maľovanie v prírode, pokiaľ to počasie dovolí, v zimných mesiacoch v ateliéri.