Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Kurz výroby šperkov technikou tiffany

3h

Osoba /

95 eur /140 eur individuálne

Home Kurzy

Kurz výroby šperkov technikou Tiffany

Kurz výroby šperkov technikou Tiffany

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Výroba šperkov

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

2 komentáre

  • Slávka Michalíková z Bratislavy píše:

    Včera som bola na jednom vašom úžasnom kurze výroby šperkov – Tiffany. Keďže som musela odísť trošku skôr, posielam moje výtvory, ako som sľúbila. Ďakujem za neskutočný zážitok. Pokračujem ďalej v tom, čo ste ma naučili :-).

  • Dominika z Bratislavy píše:

    Dobry den, dakujem za super kurz vyroby sperkov technikou Tiffany, naucila som sa nieco nove.

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

 

  Kurz výroby šperkov technikou TIFFANY, 3h,    cena 95 eur/skupinový, 140 eur  individuálne

  Prihláste sa prosím cez prihlášku nižšie a pošleme vám voľné terminy na výber aúdaje k platbe, prípadne si dohodnite na tel.č.0905255585     

Kurz rozvíja tvorivosť, zručnosť a fantáziu a ponúka možnosť vyrobiť si svoj vlastný originálny šperk pre seba alebo ako originálny darček. Výrobiť šperk z polodrahokamov umeleckou technikou tiffany sa dokáže naučiť každý pod odborným vedením lektorky. Budete pracovať so striebrom a polodrahokamami, podklady - prstene, náušnice si môžete vybrať ocelové alebo strieborné. Môžete si vyrobiť vlastný prívesok, náušnice, prsteň, či sponu do vlasov. Ponúkame široký výber krásnych polodrahokamov a kryštálov ako sú karneol, sodalit, tyrkys, citrín, fluorit, mesačný a slnečný kameň, akvamarín a mnohé iné.

Naučíte sa pracovať s pájkovačkou, strieborno cínovou páskou a materiálom na výrobu šperkov.  Materiál je v cene kurzu, ktorý sa koná v príjemnom prostredí Galérie ZIV — obrazy, šperky, kryštály. Účastníci si môžu zakúpiť aj surové drahé kamene ako napr. topásy, rubíny, smaragdy, či riečne perly a vyrobiť si z nich jedinečný šperk.

 Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

 Ako sa registrovať na kurz alebo workshop:

Pre registráciu na kurz  alebo workshop vyplňte prihlášku, uveďte o akú formu máte záujem - naživo, online, ako teambuilding...  Prijatie prihlášky vám potvrdíme, pošleme termíny na výber a údaje k platbe. .

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 95 eur /140 eur individuálne €

Max. počet miest: : 8

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?