Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Kurz výroby šperkov technikou tiffany

08-11-2021

3h

Osoba /

90

Home Kurzy

Kurz výroby šperkov technikou Tiffany

Kurz výroby šperkov technikou Tiffany

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Výroba šperkov

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

2 komentáre

  • Slávka Michalíková z Bratislavy píše:

    Včera som bola na jednom vašom úžasnom kurze výroby šperkov – Tiffany. Keďže som musela odísť trošku skôr, posielam moje výtvory, ako som sľúbila. Ďakujem za neskutočný zážitok. Pokračujem ďalej v tom, čo ste ma naučili :-).

  • Dominika z Bratislavy píše:

    Dobry den, dakujem za super kurz vyroby sperkov technikou Tiffany, naucila som sa nieco nove.

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

TERMÍNY:  8.11 , 7.12, 7.1.2022 Kurzy výroby šperkov technikou TIFFANY, (3h,  9:00- 12:00h, cena 90 eur)   

Kurz rozvíja tvorivosť, zručnosť a fantáziu a ponúka možnosť vyrobiť si svoj vlastný originálny šperk pre seba alebo ako originálny darček. Výrobiť šperk z polodrahokamov umeleckou technikou tiffany sa dokáže naučiť každý pod odborným vedením lektorky. Budete pracovať so striebrom a polodrahokamami, podklady - prstene, náušnice si môžete vybrať ocelové alebo strieborné. Môžete si vyrobiť vlastný prívesok, náušnice, prsteň, či sponu do vlasov. Ponúkame široký výber krásnych polodrahokamov a kryštálov ako sú karneol, sodalit, tyrkys, citrín, fluorit, mesačný a slnečný kameň, akvamarín a mnohé iné.

Naučíte sa pracovať s pájkovačkou, strieborno cínovou páskou a materiálom na výrobu šperkov.  Materiál je v cene kurzu, ktorý sa koná v príjemnom prostredí Galérie ZIV — obrazy, šperky, kryštály. Účastníci si môžu zakúpiť aj surové drahé kamene ako napr. topásy, rubíny, smaragdy, či riečne perly a vyrobiť si z nich jedinečný šperk.

 Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 90€ na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 90 €

Max. počet miest: : 8

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?