Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz výroby šperkov technikou tiffany

31-03-2021

3h

Osoba /

80

Home Kurzy

Kurz výroby šperkov technikou Tiffany

Kurz výroby šperkov technikou Tiffany

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Výroba šperkov

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

2 komentáre

  • Slávka Michalíková z Bratislavy píše:

    Včera som bola na jednom vašom úžasnom kurze výroby šperkov – Tiffany. Keďže som musela odísť trošku skôr, posielam moje výtvory, ako som sľúbila. Ďakujem za neskutočný zážitok. Pokračujem ďalej v tom, čo ste ma naučili :-).

  • Dominika z Bratislavy píše:

    Dobry den, dakujem za super kurz vyroby sperkov technikou Tiffany, naucila som sa nieco nove.

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

31.3 Kurz výroby šperkov technikou TIFFANY, 3h,  17:00- 20:00h kurz v Galérii ZIV

NOVINKA : S možnosťou pripojiť sa online (sledovať kurz) alebo vám za príplatok pošleme materiál a pracujete doma súbežne s kurzom v Galérii, lektorka sa vám poradí v živom vysielaní.

 

Ďalšie termíny kurzu:

31.3.2021   streda 17:00-20:00h v BRATISLAVE -Dunajskej Lužnej

pripravujeme - nedeľa v KOŠICIACH

 

Kurz rozvíja tvorivosť, zručnosť a fantáziu a ponúka možnosť vyrobiť si svoj vlastný originálny šperk pre seba alebo ako originálny darček. Výrobiť šperk z polodrahokamov umeleckou technikou tiffany sa dokáže naučiť každý pod odborným vedením lektorky. Budete pracovať so striebrom a polodrahokamami, podklady - prstene, náušnice si môžete vybrať ocelové alebo strieborné. Môžete si vyrobiť vlastný prívesok, náušnice, prsteň, či sponu do vlasov. Ponúkame široký výber krásnych polodrahokamov a kryštálov ako sú karneol, sodalit, tyrkys, citrín, fluorit, mesačný a slnečný kameň, akvamarín a mnohé iné.

Naučíte sa pracovať s pájkovačkou, strieborno cínovou páskou a materiálom na výrobu šperkov.  Materiál je v cene kurzu, ktorý sa koná v príjemnom prostredí Galérie ZIV — obrazy, šperky, kryštály. Účastníci si môžu zakúpiť aj surové drahé kamene ako napr. topásy, rubíny, smaragdy, či riečne perly a vyrobiť si z nich jedinečný šperk.

Cena kurzu : 80 eur

 V KOŠICIACH   v OZ Tvorivá dieľňa, Baštova 9. Prihlášky cez formulár nižšie alebo priamo u p.Mikulášovej na tel.č.0917 188 802

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 80€ na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 80 €

Max. počet miest: : 8

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?