Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz Modrá planéta 1 – cesta k svetlu

14-09-2019

2 x 3h

Osoba /

100

Home Kurzy

Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Spirituálny meditačný kurz zo systému Modrá planéta autorky kníh "Sedem krokov k šťastiu (IKAR 2004), "Modrá planéta-malá kniha o veľkých meditáciách" (ZIV 2012) Ivety Slobodníkovej. Pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kurz MODRÁ PLANÉTA je komplexný spirituálny kurz rozdelený na štyri časti, štyri jednodňové 6hodinové kurzy. Dozviete sa ako a prečo meditovať, naučíte sa vidieť biopole človeka-auru, o jej význame, o vývoji ľudstva a spiritualite, Vesmíre a mnohé iné. Intenzívny štvorstupňový kurz rozvoja vedomia a mimo zmyslových schopností,systém pre duchovný rozvoj vyučovaný pôvodnou autorskou metódou. Metódy relaxácie, meditácie, duchovný rozvoj, sebapoznávanie, kvantový vesmír a tvorba reality.

MODRÁ PLANÉTA je autorsky chránený meditačný systém rozvoja vedomia. Obsahuje deväť častí, ktoré zahŕňajú množstvo kurzov, workshopov, seminárov, aj terapií umením. Jadro tvorí štvorstupňový kurz. MP1,MP2,MP3,MP4,, ktorý je potrebné absolvovať kvôli postupnosti  informácií v poradí.

Ďaľšie kurzy zo systému Modrej planéty už môžete absolvovať kedykoľvek a v akomkoľvek poradí podľa záujmu, aj keď nie ste absolvent MP, napr:  kurzy Energie vzťahov, Relax mentalizmus, Intuitívne liečiteľstvo kurz meditácia krok za krokom a zážitkové workshopy

 

Každý sa môže naučiť všetko a začať ktorýmkoľvek kurzom či zážitkovými worshopmi, najlepšie je však absolvovať práve tento a potom všetky ostatné.

Štvorstupňový kurz rozvoja vedomia MODRÁ PLANÉTA:

Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

Kurz MODRÁ PLANÉTA 2 – energie života

Kurz MODRÁ PLANÉTA 3 – nový čas, nový vek

Kurz MODRÁ PLANÉTA 4 – mystérium života a posvätná geometria

Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

Prvá časť intenzívneho štvorstupňového kurzu systému Modrá planéta MP1: (6h) obsahuje prednášky a meditácie zamerané na vizualizáciu, koncentráciu, pochopenie vesmírnych zákonov nášho kvantového vesmíru, spirituality a významu vlastnej duchovnej cesty, mentálne techniky od najjednoduchších energetických cvičení, nácviku vnímania energie a videnia ľudskej aury, až po možnosti tvorby vlastnej reality. Kurz pomáha nájsť si vlastnú duchovnú cestu a odpovede na základné otázky ľudského života. Je určený pre začiatočníkov aj pokročilejších.

Z obsahu:

 • Modrá planéta - cesta k svetlu, bioenergetický systém človeka, význam a spôsoby meditácie pre zdravie
 • Energie – techniky očisty, doplnenie energie, ochrana aury, znižovanie stresu, životný postoj
 • Komunikácia s podvedomím, virgule, kyvadlá, vyciťovanie energie
 • Vesmírne zákony, zákony života, duchovní sprievodcovia
 • 1. - 3. úroveň poznania – význam materiálnej existencie
 • 4. - 7. úroveň poznania – rozvoj duchovných schopností
 • Základné atribúty duchovného rozvoja
 • Úloha duše na zemi a techniky riešenia problémov
 • Mimo zmyslové schopnosti, ich rozvoj a duchovná cesta
 • Nácvik videnia aury
 • Odporúčania na každý deň

Odporúčame si pozrieť si knihu Sedem krokov k šťastiu - Vesmírna hra (IKAR 2004) a publikáciu Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách (ZIV 2012) autorky systému a lektorky kurzu Ivety Slobodníkovej. Sú v nej uvedené niektoré prednášky a meditácie z niekoľkoročnej praxe vyučovania Modrej Planéty v ZIV. Pre absolventov kurzu Modrá planéta ponúkame možnosť aj ďalšieho vzdelávania počas roka formou zážitkových a meditačných workshopov a mini seminárov Modrá planéta - kde si môžete precvičovať meditácie, mentálne techniky a dozvedieť sa nové informácie o dianí v kozme a na planéte.

Termín kurzu:

14.9. 2019 (6h, 9:00-16:00, 1h prestávka)

13.10. 2019 (6h, 9:00-16:00, 1h prestávka)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte zálohovú platbu vo výške 100€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 100 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?