Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz Modrá planéta 1 – cesta k svetlu

21-06-2020

6h 6x40 min online

Osoba /

100/70 online kurz

Home Kurzy

Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

1.ONLINE KURZ Modrá Planéta 1 - individuálne , 6x40 minút (termín si môžte dohodnúť na tel.č.0905255585)

 KURZY MODRÁ PLaNÉTA 1 - cesta k svetlu:

1.  v GALÉRII ZIV (21.6) 

2. ONLINE (28.6)

Kurz formou videokonferencie, 13.6, 6x40 min, 9:00-13:30h.  Kurz v Galérii ZIV, 21.6, 6h, 9:00-16:00h

Spirituálny  a meditačný kurz o Energiách kozmu a Zeme, vývoji ľudstva a planéty, so základmi mentalizmu, meditácie a cvičeniami na rozvoj mimozmyslových schopností. Kurz vedie autorka kníh o meditácii a spiritualite vydaných v SR, Nemecku a USA Iveta Slobodníková .

Milí priateia, pripravili sme pre vás  ONLINE KURZY z pohodlia domova, INTERAKTÍVNE V ŽIVOM VYSIELANÍ, so zľavou z pôvodnej ceny kurzov 30%, (platí len pre online formu). Individuálne aj skupinovo. Novinka: Individuálne ONLINE LEKCIE MEDITÁCII pre začiatočníkov aj pokročilých (45 minút, 20 eur).    

Táto forma vyučovania ostane trvale nielen pre záujemcov z iných krajín a miest ale pre každého, aj z Bratislavy.

Termíny individuálnych kurzov a konzultácií si dohodnite na tel.č. +421905 255585, ziv@ziv.sk

Termíny skupinových kurzov budú tak ako je uvedené v Kalendári kurzov. Po vyplnení prihlášky pod kurzami , (uvedením do poznámky ONLINE) vám prídu inštrukcie a potvrdenie platby mailom.

Vedenie ZIV

 

Kurz  Modrá Planéta 1 - cesta k svetlu

je z meditačného autorského systému Modrá planéta, vyučovaného v ZIV už dvadsať rokov, ktorý vedie autorka kníh  o meditáciách vydaných doma aj v zahraničí (SR, Nemecko,USA)  Iveta Slobodníková.Kurz je pre každého kto sa chce dozvedieť viac o sebe a svete v ktorom žijeme:-)  Je prvou časťou Intenzívneho štvorstupňového kurzu rozvoja vedomia, spirituality a mimozmyslových schopností. Ak sa vám kurz páčil môžete pokračovať ďalším stupňom, celý systém obsahuje štyri stupňe (4x6h), z ktorých každý môžete absolvovať aj jednotlivo alebo všetky postupne podľa záujmu.  Naučíte sa ako relaxovať mysel aj telo, vizualizovať, koncentrovať psychickú aj emočnú energiu, o kvantovom vesmíre a jeho zákonoch, techniky kreatívnej vizualizácie, viaceré meditačné techniky, vidieť a cítiť energie, ako funguje biopole človeka-aura a o jej význame, o vývoji ľudstva a spiritualite, Vesmíre, transformačných zmenách a mnohé iné.

MODRÁ PLANÉTA je autorsky chránený meditačný systém rozvoja vedomia. Obsahuje množstvo kurzov, workshopov, seminárov, aj terapií umením. Jadro tvorí štvorstupňový kurz rozvoja vedomia. MP1,MP2,MP3,MP4,, ktorý môžete absolvovať v poradí alebo podľa záujmu o jednotlivé časti. 

Meditačné kurzy, ktoré by vás mohli tiež zaujímať zo systému Modrej planéty napr:  Kurz meditácia krok za krokom. Kurz Energie vzťahov,   Intuitívne liečiteľstvo,  zážitkové workshopy,, Minisemináre Modrá planéta

Každý sa môže naučiť všetko a začať ktorýmkoľvek kurzom či zážitkovými worshopmi, najlepšie je však absolvovať práve tento a potom všetky ostatné.

Štvorstupňový kurz rozvoja vedomia MODRÁ PLANÉTA:

Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

Kurz MODRÁ PLANÉTA 2 – energie života

Kurz MODRÁ PLANÉTA 3 – nový čas, nový vek

Kurz MODRÁ PLANÉTA 4 – mystérium života a posvätná geometria

Kurz MODRÁ PLANÉTA 1 – cesta k svetlu

Obsah kurzu  Modrá planéta MP1 - cesta k svetlu (6h) :

prednášky a meditácie zamerané na vizualizáciu, koncentráciu, relaxačné techniky a mentalizmus, pochopenie vesmírnych zákonov,  kvantového vesmíru, spirituality a významu vlastnej duchovnej cesty, mentálne techniky od najjednoduchších energetických cvičení, nácviku meditácie, vnímania energie a videnia ľudskej aury, až po kreatívnu vizualizáciu. Kurz pomáha nájsť si vlastnú duchovnú cestu, rozvíjať mimozmyslové schopnosti a intuíciu a odpovede na základné otázky ľudského života a sveta v ktorom žijeme. Je pre začiatočníkov aj pokročilejších.

Z obsahu:

  • bioenergetický systém človeka, význam a spôsoby meditácie pre zdravie
  • Techniky relaxácie, dýchanie, uvolnenie tela a mysle, rozvoj koncentrácie, vizualizácie, kreativity a psychickej sily.
  • História klasického mentalizmu, veda a výskum vedomia, relaxačné techniky, mentalizmus, koncentrácia, vizualizácia, mentálna a emočná energia v tvorbe reality, kvantový vesmír, holografický vesmír, zákon príťažlivosti a iné zákonitosti
  • Vesmírne zákony, zákony života, duchovní sprievodcovia
  • úrovne poznania – význam materiálnej existenci
  • atribúty duchovného rozvoja, úloha duše na zemi a techniky riešenia problémov
  • Mimo zmyslové schopnosti, ich rozvoj a duchovná cesta
  • Praktická časť:
  • techniky očisty, doplnenie energie, ochrana aury
  • Komunikácia s podvedomím, virgule, kyvadlá, vyciťovanie energie, techniky videnia aury, základy meditácie.

V cene kurzu je kniha autorky systému Ivety Slobodníkovej  "Malá kniha o veľkých meditáciach", ktorá vám pomôže pokračovať ďalej s meditáciami. Sú v nej uvedené niektoré prednášky a meditácie z niekoľkoročnej praxe vyučovania Modrej Planéty v ZIV.

Audiovizuálne meditácie na stiahnutie nájdete v časti Audio,  MP3, videá

Odporúčame pozrieť si knihu Sedem krokov k šťastiu - Vesmírna hra (IKAR 2004)  autorky systému a lektorky kurzu Ivety Slobodníkovej. Pre absolventov kurzu Modrá planéta ponúkame možnosť aj ďalšieho vzdelávania počas roka formou zážitkových a meditačných workshopov a mini seminárov Modrá planéta - kde si môžete precvičovať meditácie, mentálne techniky a dozvedieť sa nové informácie o dianí v kozme a na planéte.

Termín kurzu:

28.6 kurz online 9:00-13:30, cena 70 eur

21.6 kurz v Galérii, 9:00-16:00, cena 100 eur

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte zálohovú platbu vo výške 100€ /70 € online kurz na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme link na pripojenie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 100/70 online kurz €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?