Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Workshopy spevu a muzikoterapie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Pokiaľ máte záujem prihláste sa cez mail ziv@ziv.sk, tel.č. 0905255585  a pošleme vám termíny a miesta konania na výber.

WORKSHOP SPEVU 

Zážitkové dvojhodinové skupinové spievanie obľúbených  piesní rôzneho žánru s klavírnym doprovodom a odborným vedením našej lektorky - multižánrovej a opernej speváčky, hra na rytmické nástroje. Hlasová rozcvička, hranie, spievanie podľa výberu, vhodné pre každého, deti od 10 rokov. ZIV - to je zábava aj vzdelávanie pod vedením profesionálnych lektorov umelcov.

V ponuke máme aj muzikoterapie  a  SOUND HEALING, viac info TU, vhodné pre všetkých záujemcov o liečenie čistými frekvenciami zvuku , medicínskych ladičiek, vyladenie organizmu vlastným hlasom,   s počúvaním sounhealingovej hudby založenej na harmonických Solfegio frekvenciách  a  meditáciou na záver so živou sondhealingovou hudbou.  Hudba a čisté tóny liečia a naplnia Vás radosťou a energiou.

Terapie umením, hudbou a čistým zvukom pre každého.

 

 

 

 

 

 

Ako sa registrovať na Kurz alebo workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze /workshope vyplňte prihlášku  Prijatie prihlášky Vám potvrdíme a pošleme vám termíny na výber a údaje k platbe.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 50 €

Max. počet miest: : 15

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : ZIV

Druh : Platený