Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Workshopy spevu a muzikoterapie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Terapie umením, hudbou a čistým zvukom pre každého. MusicSoundHealing

 

WORKSHOPY SPEVU

zážitok dvojhodinového skupinového spievania vybraných obľúbených  piesní rôzneho žánru s klavírnym doprovodom a odborným vedením našej lektorky - multižánrovej a opernej speváčky. Aktuálne termíny nájde vždy v kalendári kurzov, v prípade záujmu ak nie je uvedený žiadny nový termín v kalendári , napíšte nám do prihlášky a termín vypíšeme.

 

 

WORKSOP MUZIKOTERAPIE

Spievanie, rytmus a  hranie na orfových nástrojoch- bubny, píšťalky, hrkálky, kalimby..., zábavné a uvoľňujúce pod vedením lektoriek speváčky  a arteterapeutky.Aktuálne termíny nájde vždy v kalendári kurzov, v prípade záujmu ak nie je uvedený žiadny nový termín v kalendári , napíšte nám do prihlášky a termín vypíšeme.

 

WORKSHOP MUZIKOTERAPIE -  MUSIC SOUND HEALING je pre všetkých záujemcov o liečenie čistými frekvenciami zvuku , medicínskych ladičiek, lvyladenie organizmu vlastným hlasom,   s počúvaním sounhealingovej hudby založenej na harmonických Solfegio frekvenciách  a  meditáciou na záver so živou sondhealingovou hudbou. 

Ladenie vlastným hlasom a medicínskymi ladičkami pôsobí na organizmus uvoľňujúco a regeneračne. Liečenie zvukom praktizovali už starobylé národy a je založené na tom, že čisté tóny vysokých frekvencií dokážu vyladiť a ozdravovať jednotlivé orgány. Náš mozog vysiela elektrické impulzy a v našom tele je elektrický prúd, sme elektromagnetickým polom zloženým z rôznych frekvencií. Frekvencia čistého zvuku doslova rozbíja zhustenú a stagnujúcu energiu a podporuje jej tok v jednotlivých orgánoch  aj v celom tele.  Je známe, že hudba vďaka čistým tónom, melódii a rytmu pôsobí liečivo na telo, psychiku aj emócie, čisté tóny medicínskych ladičiek a tibetských zvoncov sú ešte účinnejšie. Workshop je vhodný pre každého, kto chce skúsiť pochopiť tajomstvá zvuku, ľudského hlasu a energie a príjemným spôsobom relaxovať, zažiť liečivé pôsobenie zvuku a hudby. Je unikátnym projektom ZIV, novinkou na Slovensku . Hudba ladená na harmonických frekvenciách tónu A a Solfegio frekvenciách sa používala v Gregoriánskych choráloch, stredovekej hudbe, starobylých Chants - posvätných spevoch a nájdete ju aj vo Verdiho hudbe, jeho skladby sa pôvodne hrali na nástrojoch ladených na A 432Hz a nie naladene na A 440 Hz ako je to dnes. Frekvencie 432 rovnako ako aj A 417 Hz, Solfegio fekvencie sú harmonické a  spájajú nás s energiou Vesmíru, uvedú vás do stavu hlbokej relaxácie , otvárajú skryté sily mysle a nastolujú rovnováhu a harmóniu tela, mysle aj ducha. Budete príjemne relaxovať s čistými tónmi ladičiek a hudby a v ľahko meditatívnom stave rovnováhy sa aktivujú liečivé sily vášho tela aj mysle:-).

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na workshop  uhraďte sumu workshopu 30€ v Galérii / 30 eur online workshop na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme inštrukcie a link na pripojenie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 30 €

Max. počet miest: : 15

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : ZIV

Druh : Platený