Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz portrétnej maľby, autoportrét

4h/2h15minút online

Osoba /

90/63 online

Home Kurzy

Kurz portrétnej maľby, autoportrét

Kurz portrétnej maľby, autoportrét

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

OZNAM ZIV

Milí priatelia, pripravili sme pre vás  ONLINE KURZY,  INDIVIDUÁLNE LEKCIE A KONZULTÁCIE z pohodlia domova, interaktívne formou online konferencie a videohovorov,  v prípade kurzov maľovania vám pošleme výtvarný materiál poštou.   Kryštály si môžete prísť vybrať do Galérie ZIV po telefonickej dohode. Objednávky a info  na tel.číslach . 0905255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

KURZ AUTOPORTRÉT AJ ONLINE

Kurz individuálne formou videohovoru, skupinovo formou videokonferencie, (135 minút v cene 63 eur online kurz), aj formou individuálnych lekcií v ľubovoľnom počte( 1 lekcia 45 minút v cene 20 eur), termín si môžete dohodnúť na 0905 255585, ziv@ziv.sk, cez formulár prihlášky nižšie.

Kurz maľovania portrétu s troškou psychológie vlastnej osobnosti. Pre pokročilých aj úplných začiatočníkov, techniky a materiál na výber.

Kurz vedú akad. maliari. Techniky na výber: uhlík, ceruzka, pastel, akvarel, akryl, pre pokročilejších olej. Naučíte sa kanón ľudskej hlavy a postavy, ako relaxovať s automatickou kresbou, techniky a kresby a maľby portrétov a figúry. Spôsob ako sami seba stvárnite pri maľbe autoportrétu vám odhalí viac o vás samých a psychológii portrétu. V prvej časti si tiež vyskúšate po kresbe a maľbe (farebnej skici pastelom, akvarelom, akrylom ) vlastného modelu aj kresbu a maľbu podľa živého modelu.

Absolventi prvej časti budú pozvaní na pokračovanie ďaľšej časti kurzu.Predchádzajúce skúsenosti a znalosti z oblasti výtvarnej tvorby nie sú potrebné. Všetok použitý materiál a malé občerstvenie je v cene kurzu.

1. časť: Autoportrét, portrét
2. časť: Kresba a maľba figúry
3. časť: Techniky a postupy portrétnej a figurálnej maľby, história a sučasnosť (Egypt, stredovek, baroko, moderný portrét) - otvára sa podľa záujmu pre absolventov prvých dvoch častí a pokročilých maliarov.

Kurz  portrétnej maľby - 1.časť Autoportrét, portrét

Termín: individuálne v Galérii ZIV aj online

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze uhraďte   platbu vo výške 90€ /63 online na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme inštrukcie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Pre vystavenie poukazu prosím vyplňte formulár

Ako si prajete doručiť darčekový poukaz?

MailomPrídem si poň osobne

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 90/63 online €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?