Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz portrétnej maľby, autoportrét

13-09-2020

3h

Osoba /

70

Home Kurzy

Kurz portrétnej maľby, portrét

Kurz portrétnej maľby, portrét

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Najbližšie : 

13.9   KURZ AUTOPORTRÉT v Galérii ZIV aj ONLINE, 3h, 9:00-12:00h.

Kurz maľovania portrétu s troškou psychológie vlastnej osobnosti. Pre pokročilých aj úplných začiatočníkov, techniky a materiál na výber. Kurz v Galérii ZIV s možnosťou aj individuálne,  formulár prihlášky nižšie, cena 70 eur.

KURZ PORTRÉT podľa živého modelu - pokračovanie   kurzu autoportrét

Kurz maľovania portrétu so živým modelom v Galérii ZIV. Pre pokročilých aj úplných začiatočníkov absolventov kurzu Autoportrét, techniky a materiál na výber, prihlášky, cez formulár prihlášky nižšie, cena 70 eur.

Kurz vedú akad. maliari. Techniky na výber: uhlík, ceruzka, pastel, akvarel, akryl, pre pokročilejších olej. Naučíte sa kanón ľudskej hlavy a postavy, ako relaxovať s automatickou kresbou, techniky a kresby a maľby portrétov a figúry. Spôsob ako sami seba stvárnite pri maľbe autoportrétu vám odhalí viac o vás samých a psychológii portrétu. V prvej časti si tiež vyskúšate po kresbe a maľbe (farebnej skici pastelom, akvarelom, akrylom ) vlastného modelu aj kresbu a maľbu podľa živého modelu.

Absolventi prvej časti budú pozvaní na pokračovanie ďaľšej časti kurzu.Predchádzajúce skúsenosti a znalosti z oblasti výtvarnej tvorby nie sú potrebné. Všetok použitý materiál a malé občerstvenie je v cene kurzu.

1. časť: Autoportrét, portrét
2. časť: Kresba a maľba figúry
3. časť: Techniky a postupy portrétnej a figurálnej maľby, história a sučasnosť (Egypt, stredovek, baroko, moderný portrét) - otvára sa podľa záujmu pre absolventov prvých dvoch častí a pokročilých maliarov.

Kurz  portrétnej maľby - Autoportrét

Termín:   13.9. 9:00-12:00h

Kurz  portrétnej maľby - Portrét podľa živého modelu  

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 70€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme inštrukcie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Pre vystavenie poukazu prosím vyplňte formulár

Ako si prajete doručiť darčekový poukaz?

MailomPrídem si poň osobne

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 70 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?
Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/d/8dcadbe8-9d0d-4634-a037-ca3bed88d2d7/ziv.sk/web/wp-content/plugins/nd-learning/inc/functions/functions.php on line 42

Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/d/8dcadbe8-9d0d-4634-a037-ca3bed88d2d7/ziv.sk/web/wp-content/plugins/nd-learning/inc/functions/functions.php on line 42