Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Umením k harmónii - intenzívny víkendový kurz maľovania

14-03-2020

12hod

Osoba /

200

Home Kurzy

Umením k harmónii – intenzívny víkendový kurz maľovania

Umením k harmónii – intenzívny víkendový kurz maľovania

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Intenzívny víkendový kurz pre náročnejších. Jedinečná kombinácia arteterapeutických a relaxačných techník a klasickej výučby maľby.  Autorský kurz lektorky Ivety Slobodníkovej -maliarky (VŠVÚ Bratislava) arteterapeutky a autorky kníh o meditáciách vydaných doma aj v zahraničí (Slovensko, Nemecko, USA). www.ivetaslobodnikova.sk

Kurz je pre každého kto sa chce naučiť základy výtvarnej tvorby a rozvíjať svoj talent pod individuálnym, profesionálnym vedením, pre aktívnych ľudí. Počas víkendu si vyskúšate štyri základné maliarske techniky. Od kresby cez akvarel, pastel až k olejomaľbe.

Obľúbený kurz sa vyučuje už od r. 2000. Intenzívny víkendový kurz je založený na schopnosti mozgu prijať a spracovať v relaxovanom stave veľké množstvo informácií. Lektor vás počas dvoch dní povedie cez kresbu, akvarel, pastel až k olejomaľbe s hudbou, relaxačnými a výtvarnými cvičeniami. Je vyučovaný jedinečnou, pôvodnou metódou založenou na kombinácii arteterapeutických a relaxačných techník s klasickou výučbou, vhodný pre aktívnych ľudí s nedostatkom času. Rozvíja tvorivosť v každej oblasti života. Počas dvanástich hodín sa naučíte základy výtvarnej tvorby a môžte začať samostatne maľovať.

Skladá sa zo štyroch trojhodinových blokov – kresba, pastel, akvarel, olejomaľba, v každom bloku je prednáška k danej téme, vysvetlenie techniky a praktická časť. Každý účastník si vyskúša štyri techniky a namaľuje vlastné obrázky. Zážitok z tvorby, práca s profesionálnym výtvarným materiálom, jedinečná metóda rozvoja tvorivosti s použitím hudby a výtvarných cvičení umožňuje vzdelávanie príjemnou formou. Nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce znalosti výtvarnej tvorby.

Absolventi môžu ďalej počas školského roka navštevovať ZIV ateliér a venovať sa rôznym technikám, maľovať podľa vlastných námetov, zúčastňovať sa spoločných výstav, plenérov - maľovania v prírode a iných akcií. Všetok materiál a malé občerstvenie je v cene kurzu.

Tento kurz ponúkame pod názvom Harmony Art Painting aj v ANGLIČTINE pre zahraničných záujemcov.

Najbližšie tri termíny kurzov:

15-16.2.v Košiciach

14-15.3. v Bratislave

( 2x6h, So 14:00-20:00, Ne 9:00-16:00, 1h prestávka cez obed)

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta vyplňte prihlášku a na kurze uhraďte platbu vo výške 200€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 200 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?