Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

2h

Osoba /

40

Home Kurzy

Music Sound Healing

Music Sound Healing

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Terapie umením, hudbou a čistým zvukom pre každého. MusicSoundHealing

 

WORKSHOP MUZIKOTERAPIE -  MUSIC SOUND HEALING je pre všetkých záujemcov o liečenie čistými frekvenciami zvuku , medicínskych ladičiek, lvyladenie organizmu vlastným hlasom,   s počúvaním sounhealingovej hudby založenej na harmonických Solfegio frekvenciách  a  meditáciou na záver so živou sondhealingovou hudbou. 

Ladenie vlastným hlasom a medicínskymi ladičkami pôsobí na organizmus uvoľňujúco a regeneračne. Liečenie zvukom praktizovali už starobylé národy a je založené na tom, že čisté tóny vysokých frekvencií dokážu vyladiť a ozdravovať jednotlivé orgány.

Náš mozog vysiela elektrické impulzy a v našom tele je elektrický prúd, sme elektromagnetickým polom zloženým z rôznych frekvencií. Frekvencia čistého zvuku doslova rozbíja zhustenú a stagnujúcu energiu a podporuje jej tok v jednotlivých orgánoch  aj v celom tele.  Je známe, že hudba vďaka čistým tónom, melódii a rytmu pôsobí liečivo na telo, psychiku aj emócie, čisté tóny medicínskych ladičiek a tibetských zvoncov sú ešte účinnejšie.

                                                  
Workshop je vhodný pre každého, kto chce skúsiť pochopiť tajomstvá zvuku, ľudského hlasu a energie a príjemným spôsobom relaxovať, zažiť liečivé pôsobenie zvuku a hudby. Je unikátnym projektom ZIV, novinkou na Slovensku . Hudba ladená na harmonických frekvenciách tónu A a Solfegio frekvenciách sa používala v Gregoriánskych choráloch, stredovekej hudbe, starobylých Chants - posvätných spevoch a nájdete ju aj vo Verdiho hudbe, jeho skladby sa pôvodne hrali na nástrojoch ladených na A 432Hz a nie naladene na A 440 Hz ako je to dnes. Frekvencie 432 rovnako ako aj A 417 Hz, Solfegio fekvencie sú harmonické a  spájajú nás s energiou Vesmíru, uvedú vás do stavu hlbokej relaxácie , otvárajú skryté sily mysle a nastolujú rovnováhu a harmóniu tela, mysle aj ducha.

Budete príjemne relaxovať s čistými tónmi ladičiek a hudby a v ľahko meditatívnom stave rovnováhy sa aktivujú liečivé sily vášho tela aj mysle:-).

 

Workshop MusicSoundHealing - na objednávku aj  v iných jazykoch —  English, Deutsch.

Najbližší termín  

16.12.2019, 2h, 18:00-20:00

Workshopy  vedú Iveta Slobodníková - autorka meditačného systému Modrá planéta, speváčka a maliarka a tiež autorka kníh o meditáciách vydaných doma aj v zahraničí(Slovensko, Nemecko, USA) a hudobník a spevák Ondrej Chilly (Sunny Moon)

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze uhraďte zálohovú platbu vo výške 40 eur na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania workshopu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 40 €

Max. počet miest: : 30

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Máte otázku?