Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Kurz Akvarelová maľba

16-07-2022

1x4h

Osoba /

90 eur / 25 eur 1h individuálne

Home Kurzy

Kurz Akvarelová maľba

Kurz Akvarelová maľba

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

TERMÍNY:

16.7. KURZ AKVARELU -   Akvarel pri jazere - akvarelové techniky, maľba a kresba perom a tušom, materiál v cene kurzu, aj pre začiatočníkov, cena 90 eur, 9:00-13:00h (4h)

Kurz maľovania technikou akvarelu. Tentokrát v prírode pri jazere. Krásne prírodné prostredie ako stvorené pre relax aj inšpiráciu. Zraz je pred Galériou ZIV v Dunajskej Lužnej o 8:30 alebo priamo na mieste - Bufet nad jazerom - malé Košariská. Je potrebné vopred sa prihlásiť  (prihláška nižšie) a uhradiť kurzovné. Ak sa rozhodnete na poslednú chvíľu, zavolajte nám (0905255585) a prídte, všetko vybavite na mieste. Tešia sa na vás lektori umelci, zažite leto aj s maľovaním :-)

Naučíme vás ako na to, tipy a triky pre maľbu akvarelu - akvarelová, tušová maľba a kresba, lavírovanie, špeciálne techniky atď., pre začiatočníkov aj pokročilých, materiál v cene kurzu. Kurzy vedú akad.maliari.

V ponuke máme aj INDIVIDUÁLNE  KURZY  Akvarelu -  V Galérii aj Online, materiál v cene , pri online kurze stačí ak máte papier, akvarelové farbičky a štetec.

INDIVIDALNE LEKCIE AKVARELU - pre začiatočníkov aj pokročilých. Cena 1h individuálne online alebo v Galérii 25 eur (nutné objednať si min. 2h)

 

Počas celého roka 

KURZ  Akvarelovej maľby  je v Galérii ZIV (4h) alebo  individuálne , aj ONLINE formou video konferencie (možnosť kúpiť si ľubovoľný počet hodín, min.2h). Intenzívny trojhodinový kurz zameraný na akvarelovú maľbu. Úvod o výtvarnom umení, maliari, história, súčasnosť, techniky akvarelovej maľby. V tejto stresujúcej dobe jedinečný zážitok relaxácie a príjemného vzdelávania. Pre účasť na online kurze je potrebné mať doma ceruzky, papier, najlepšie akvarelový blok, a akvarelové - vodové farby , stačí  zn.Kohinor(kúpite v každom papiernictve) alebo iné profesionálne značky. Možnosť dohodnúť si lekcie aj individuálne v ľubovoľnom počte (1 lekcia-2h v cene 30 eur, v prípade potreby materiál posielame od zakúpených min.3 lekcií). Lektori akademický maliari. Kurz vedie lektorka profesionálna maliarka, učiteľka maľby   Iveta Slobodníková

Výber z obsahu: Základné aj pokročilé techniky a spôsoby akvarelovej maľby,  aj maľby perom,tušom a bambusom, tipy a triky pre maľbu akvarelu, maľovanie krajiny, kvetov, zátišia, portrétu, kolorovanej kresby, lavírovanie tušovej kresby a mnohé iné, technika a téma závisí od stupňa dosiahnutých znalostí klienta, kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.

 

Z obsahu: História a maliari akvarelov, základné aj špeciálne techniky a spôsoby maľby vodou riediteľnými farbami - klasický akvarel, akryl, tuš, lavírovaná a kolorovaná tušová kresba, techniky na rozvoj farebného videnia a kreativity, základy kresby a výtvarnej tvorby a kompozícia, využitie náhody.

Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti. Vaše vlastné fotografie a námety, ktoré sa vám páčia, sú vítané. Všetkým záujemcom ponúka ateliér množstvo vhodných námetov.

Kurz vedú akad.maliari s individuálnym prístupom. Všetok použitý materiál a malé občerstvenie je v cene kurzu. V letných mesiacoch sa kurz môže konať aj v plenéri - v prírode, od septembra do apríla v ateliéri - v galérii ZIV.

Na kurze sa naučíte:  ako maľovať technikou akvarelu, vybrať si vhodný námet, kompozíciu,  používať vhodnú techniku a  materiál pre určité námety.            

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Neúčasť na kurze s pracovných alebo iných dôvodov je potrebné oznámiť najneskôr deň vopred a môžete sa kurzu zúčastniť v ďaľšom termíne.  Ďakujeme. 

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta vyplňte prihlášku a uhraďte zálohovú platbu vo výške  90 kurz v Galérii /90€ kurz online / 25 eur/1h individuálne (uveďte počet, min.2h) na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 90 eur / 25 eur 1h individuálne €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?