Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz Akvarelová maľba

17-01-2021

3h

Osoba /

80 eur v Galérii/ 60 eur online/ 20 eur 1h

Home Kurzy

Kurz Akvarelová maľba

Kurz Akvarelová maľba

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

17.1.2021 Kurz akvarelu v Galérii ZIV  s možnosťou pripojiť sa Online-  3h, 9:00-12:00h, materiál k dispozícii, cena 80 eur/60 eur Online, 20 eur/1h individuálne online

Aj Online  alebo individuálne (termín si dohodnite na 0905 255585)  3x45 minút , je nutné mať doma akvarelový papier a farby, online cena 60 eur.

 

KURZ v Galérii ZIV (4h) alebo  individuálne formou video konferencie (3x45 minút, ). Intenzívny trojhodinový kurz zameraný na akvarelovú maľbu. Úvod o výtvarnom umení, maliari, história, súčasnosť, techniky akvarelovej maľby. V tejto stresujúcej dobe jedinečný zážitok relaxácie a príjemného vzdelávania. Pre účasť na online kurze je potrebné mať doma ceruzky, papier, najlepšie akvarelový blok, a akvarelové - vodové farby , stačí  zn.Kohinor(kúpite v každom papiernictve) alebo iné profesionálne značky. Možnosť dohodnúť si lekcie aj individuálne v ľubovoľnom počte (1 lekcia-2h v cene 20 eur, materiál posielame od zakúpených min.3 lekcií). Lektori akademický maliari. Kurz vedie lektorka profesionálna maliarka, učiteľka maľby a meditácií  Iveta Slobodníková

Techniky a spôsoby akvarelovej maľby aj maľby perom,tušom a bambusom

Akcia:  V decembri 2020 a januári 2021 zľava 50%

Z obsahu: História a maliari akvarelov, základné aj špeciálne techniky a spôsoby maľby vodou riediteľnými farbami - klasický akvarel, akryl, tuš, lavírovaná a kolorovaná tušová kresba, techniky na rozvoj farebného videnia a kreativity, základy kresby a výtvarnej tvorby a kompozícia, využitie náhody.

Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti. Vaše vlastné fotografie a námety, ktoré sa vám páčia, sú vítané. Všetkým záujemcom ponúka ateliér množstvo vhodných námetov.

Kurz vedú akad.maliari s individuálnym prístupom. Všetok použitý materiál a malé občerstvenie je v cene kurzu. V letných mesiacoch sa kurz môže konať aj v plenéri - v prírode, od septembra do apríla v ateliéri - v galérii ZIV.

Na kurze sa naučíte:  ako maľovať technikou akvarelu, vybrať si vhodný námet, kompozíciu,  používať vhodnú techniku a  materiál pre určité námety.            

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Neúčasť na kurze s pracovných alebo iných dôvodov je potrebné oznámiť najneskôr deň vopred a môžete sa kurzu zúčastniť v ďaľšom termíne.  Ďakujeme. 

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta vyplňte prihlášku a uhraďte zálohovú platbu vo výške  50 kurz v Galérii /45 € kurz online / 15 eur/1h online (uveďte počet) na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 80 eur v Galérii/ 60 eur online/ 20 eur 1h €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?