Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Kurz Akvarelová maľba

15-04-2023

1x4h

Osoba /

90 eur / 30 eur 1h individuálne

Home Kurzy

Kurz Akvarelová maľba

Kurz Akvarelová maľba

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

TERMÍNY:  

15.4  KURZ MAĽBA AKVARELOM -   akvarelové techniky, akryl, kresba a maľba krajiny akvarelom, perom a tušom, materiál v cene kurzu, aj pre začiatočníkov, cena 90 eur, 9:00-13:00h (4h). Kurz v KS Cultus Ružinov, Bratislava

Kurz maľovania technikou akvarelu.  Naučíte základy maľby akvarelovými farbami, techniky, materiály, o krajinomaľbe, výbere námetov a kompozícii a namaľujete si svoju krajinu technikou akvarelu. Naučíte sa ako používať akvarelové farby - klasické, akvarel-gvaš, akryl, temperu, akryl. Ak máte záujem prihláste sa (prihláška nižšie) Naučíme vás ako na to, ukážeme vám tipy a triky pre maľbu akvarelu - akvarelová, tušová maľba a kresba, lavírovanie, špeciálne techniky atď.. Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých, materiál v cene kurzu, vedú akad.maliari.

V ponuke máme aj

INDIVIDUÁLNE  KURZY - Online aj naživo 

INDIVIDALNE LEKCIE AKVARELU - pre začiatočníkov aj pokročilých. Cena 1h individuálne online alebo v Galérii 30 eur (nutné objednať si min. 2h)

VŠETKY kurzy aj formou DARČEKOVÝCH POUKAZOV so 6 mesačnou platnosťou. AKCIA od 15.11-23.12: pri kúpe najmenej dvoch kurzov ZIV bonus -20% z ceny kurzu. 

Počas celého roka 

KURZ  Akvarelovej maľby (4h)  Online aj naživo aj individuálne , možnosť kúpiť si ľubovoľný počet hodín, min.2h. Intenzívny štvorhodinový kurz zameraný na akvarelovú maľbu. Úvod o výtvarnom umení, maliari, história, súčasnosť, techniky akvarelovej maľby. V tejto stresujúcej dobe jedinečný zážitok relaxácie a príjemného vzdelávania. Pre účasť na online kurze je potrebné mať doma ceruzky, papier, najlepšie akvarelový blok, a akvarelové - vodové farby , stačí  zn.Kohinor (kúpite v každom papiernictve) alebo iné profesionálne značky. Kurz môžete navštevovať koľkokrát chcete, vyučuje sa po celý rok a máte aj možnosť dohodnúť si individuálne lekcie v ľubovoľnom počte (1 lekcia-2h v cene 30 eur) . Lektori akad.maliari Dušan Sekela a Iveta Slobodníková.

Výber z obsahu: základné aj pokročilé techniky a spôsoby akvarelovej maľby, maľby perom,tušom a bambusom, tipy a triky pre maľbu akvarelu, maľovanie krajiny, kvetov, zátišia, portrétu, kolorovanej kresby, lavírovanie tušovej kresby , techniky na rozvoj farebného videnia a kreativity, základy kresby a výtvarnej tvorby a kompozícia, využitie náhody a mnohé iné. Technika a téma závisí od stupňa dosiahnutých znalostí klienta, kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.

 

 

Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti. Vaše vlastné fotografie a námety, ktoré sa vám páčia, sú vítané. Všetkým záujemcom ponúka ateliér množstvo vhodných námetov.

Všetok použitý materiál pri živých kurzoch je v cene. V letných mesiacoch sa kurz môže konať aj v plenéri - v prírode,

Na kurze sa naučíte:  ako maľovať technikou akvarelu, vybrať si vhodný námet, kompozíciu,  používať vhodnú techniku a  materiál pre určité námety.

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Neúčasť na kurze s pracovných alebo iných dôvodov je potrebné oznámiť najneskôr deň vopred a môžete sa kurzu zúčastniť v ďaľšom termíne.  Ďakujeme. 

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta vyplňte prihlášku a uhraďte zálohovú platbu vo výške  90€ kurz  / 30 eur/1h individuálne (uveďte počet, min.2h) na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 90 eur / 30 eur 1h individuálne €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?