Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Kurz Olejomaľby

29-04-2023

1x4h

Osoba /

90 eur/130 eur individuálne

Home Kurzy

Kurz Olejomaľby

Kurz Olejomaľby

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Základy maľby olejovými farbami. Techniky, postupy, kompozícia obrazu, história olejomaľby, maľovanie na plátno, materiál v cene kurzu.

TERMÍNY : 29.4,  9:00-13:00, cena 90 eur , v Bratislave KS Cultus Ružinov

 

AK si želáte   INDIVIDUÁLNY KURZ, 4h, cena 130 eur. Termín  a miesto si môžete dohodnúť hneď po odoslaní prihlášky  (viď.nižšie) a úhrade platby na tel.č.0905255585,  alebo chvíľku počkať a lektorka sa Vám pre dohodnutie termínu a miesta ozve. Kurz je možné absolvovať u nás, u vás doma alebo vo vašej firme.

Jedinečný, intenzívny štvorhodinový kurz zameraný na techniku olejomaľby. Z obsahu: História a techniky olejomaľby, farebná a tvarová kompozícia, základy kresby a výtvarnej tvorby, maľba na plátno. Kurz vedú akad.maliari s individuálnym prístupom ku každému účastníkovi. Námety na výber alebo si môžete priniesť vlastné. Naučíte sa ako na to a namaľujete si svoju prvú olejomaľbu. Výtvarný materiál je v cene kurzu.

VŠETKY kurzy aj formou DARČEKOVÝCH POUKAZOV so 6 mesačnou platnosťou. AKCIA od 15.11-23.12: pri kúpe najmenej dvoch kurzov ZIV bonus -20% z ceny kurzu. 

Na kurze sa naučíte: Základy práce s olejovými farbami, spôsoby a techniky, materiály, výber námetu, tvarová a farebná kompozícia, miešanie farieb, základy perspektívy. Namaľujete si svoj prvý obraz. Absolventi kurzu môžu navštevovať po celý rok ateliér ZIV, kde ďalej rozvíjať svoj talent, maľovať podľa vlastných námetov alebo z ponúknutého výberu.

 

 V KOŠICIACH v OZ Tvorivá dieľňa. Prihlášky cez náš formulár alebo priamo u p.Mikulášovej tel.č.0917 188802

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

 Pre registráciu na kurz  alebo workshop vyplňte prihlášku. Prijatie prihlášky vám potvrdíme, pošleme termíny na výber a údaje k platbe. . Po potvrdení termínu a obdržaní platby vám pošleme ďalšie informácie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 90 eur/130 eur individuálne €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?