Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Kurz krajinomaľby

19-08-2021

3h v plenéri/ online 2h 30 min

Osoba /

80 eur/ 80 eur online, 30 eur /1h ,aj online

Home Kurzy

Kurz krajinomaľby

Kurz krajinomaľby

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

 19.8 Kurz KRAJINOMAĽBY, kurz v plenéri   3h, 17:00-20:00h 

19.9 Kurz KRAJINOMAĽBY, kurz v plenéri   3h, 10:00-13:00h

  Cena 80 eur

Začiatok kurzu - úvodná prednáška a rozdelenie materiálu je umeleckej Galérii ZIV (Záhradná 98, Dunajská Lužná) , odvoz na vybrané miesto v prírode - jazero Rovinka, okolie bratislavského hradu Devín, rieky Dunaj a jej prítokov alebo maľovanie v záhrade. Úvod do jednotlivých techník krajinomaľby podľa výberu - ceruzka, uhlík, rudka, pastel, akvarel, akryl, tuš. Budete maľovať v prírode pod vedením akad.maliarov  a vyskúšate si techniky skice a maľby krajiny, lektori sa venujú každému individuálne, ukážu vám vhodné motívy a vysvetlia všetko potrebné. Kurz vhodný pre každého. Kurz vedú akad.maliari. Všetok výtvarný materiál a občerstvenie v Galérii je v cene kurzu.

2. Individuálne lekcie v cene 15eur/1h.  - Objednávky a info  na tel.číslach . 0905255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

Z obsahu: Kurz maľovania s krátkou prednáškou k žánru krajinomaľby, spôsoby a techniky, základy kompozície krajiny - výber námetu z okolitej prírody, pri maľbe v ateliéri námety na výber, čierno-biela a farebná skica, výber techniky a spracovanie námetu. Kurz vedú akad. maliari s individuálnym prístupom a je vhodný pre každého, začiatočníkov aj pokročilých, môžete ho absolvovať viac krát a  rozvíjať svoj talent, po absolvovaní navštevovať ateliér ZIV. Techniky - ceruzka, uhlík, rudka, pastel, akvarel, akryl, špeciálne techniky a tuš, lavírovanie.

Každý človek má dušu umelca a svoj jedinečný dar tvorivosti, ktorý môžete pod vedením akad.maliarov rozvíjať. Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti. Môžete si priniesť na kurz aj vlastné námety, alebo si vybrať s ponúknutých.Všetok použitý materiál je v cene kurzu.

Na kurze sa naučíte: vybrať si vhodný námet, kompozíciu krajinky aj z fotografií, kresliarske a maliarske techniky, interpretáciu motívu a mnohé iné. V príjemnom prostredí galérie alebo v letných mesiacoch v plenéri — v prírode. Kurz môžete opakovať koľko krát chcete a vždy sa dozviete niečo nové. Kurz vedú akad.maliari s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške80€ /80 eur kurz online, 30 eur/1h lekcia online (uveďte počet, min.2h)  na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme inštrukcie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Tags :

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 80 eur/ 80 eur online, 30 eur /1h ,aj online €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?