Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Kurz krajinomaľby

07-11-2021

3h v plenéri/ online 2h 30 min

Osoba /

80 eur/ 80 eur online, 30 eur /1h ,aj online

Home Kurzy

Kurz krajinomaľby

Kurz krajinomaľby

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

  TERMÍN: 7.11. Kurz KRAJINOMAĽBY, kurz v Galérii ZIV  3h, 10:00-13:00h s možnosťou pripojiť sa online, cena 80 eur

 Kurz v krásnom prostredí umeleckej Galérie ZIV (Záhradná 98, Dunajská Lužná) ,

Úvod do jednotlivých techník krajinomaľby podľa výberu - ceruzka, uhlík, rudka, pastel, akvarel, akryl, tuš. Budete maľovať v prírode pod vedením akad.maliarov  a vyskúšate si techniky skice a maľby krajiny, lektori sa venujú každému individuálne, ukážu vám vhodné motívy a vysvetlia všetko potrebné. Kurz vhodný pre každého. Kurz vedú akad.maliari. Všetok výtvarný materiál a občerstvenie v Galérii je v cene kurzu. Podľa počasia a ročného obdobia aj v plenéri - v prírode - jazero Rovinka, okolie bratislavského hradu Devín, rieky Dunaj a jej prítokov alebo maľovanie v záhrade.

2. Individuálne lekcie krajinomaľby v cene 30 eur/1h.  - Objednávky a info  na tel.číslach . 0905255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

Z obsahu: Kurz maľovania s krátkou prednáškou k žánru krajinomaľby, spôsoby a techniky, základy kompozície krajiny - výber námetu z okolitej prírody, pri maľbe v ateliéri námety na výber, čierno-biela a farebná skica, výber techniky a spracovanie námetu. Kurz vedú akad. maliari s individuálnym prístupom a je vhodný pre každého, začiatočníkov aj pokročilých, môžete ho absolvovať viac krát a  rozvíjať svoj talent, po absolvovaní navštevovať ateliér ZIV. Techniky - ceruzka, uhlík, rudka, pastel, akvarel, akryl, špeciálne techniky a tuš, lavírovanie.

Každý človek má dušu umelca a svoj jedinečný dar tvorivosti, ktorý môžete pod vedením akad.maliarov rozvíjať. Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti. Môžete si priniesť na kurz aj vlastné námety, alebo si vybrať s ponúknutých.Všetok použitý materiál je v cene kurzu.

Na kurze sa naučíte: vybrať si vhodný námet, kompozíciu krajinky aj z fotografií, kresliarske a maliarske techniky, interpretáciu motívu a mnohé iné. V príjemnom prostredí galérie alebo v letných mesiacoch v plenéri — v prírode. Kurz môžete opakovať koľko krát chcete a vždy sa dozviete niečo nové. Kurz vedú akad.maliari s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške80€ /80 eur kurz online, 30 eur/1h lekcia online (uveďte počet, min.2h)  na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme inštrukcie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Tags :

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 80 eur/ 80 eur online, 30 eur /1h ,aj online €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?