Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz krajinomaľby

09-08-2020

3h v plenéri/ online 2h 30 min

Osoba /

80/56 online/15 jedna lekcia online

Home Kurzy

Kurz krajinomaľby

Kurz krajinomaľby

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

KURZ KRAJINOMAĽBY   9.8  (3h, v nedeľu, 9:30-12:30)  maľba v plenéri - v prírode, v krásnom prostredí Devína a rieky Dunaj s jej prítokmi. Cena 80 eur

Kurz v krásnom prostredí bratislavského hradu Devín, rieky Dunaj a jej prítokov. Úvod do jednotlivých techník krajinomaľby podľa výberu - ceruzka, uhlík, rudka, pastel, akvarel, akryl, tuš. Budete maľovať v prírode pod vedením akad.maliarov  a vyskúšate si techniky skice a maľby krajiny, lektori sa venujú každému individuálne, ukážu vám vhodné motívy a vysvetlia všetko potrebné. Kurz vhodný pre každého. Všetok výtvarný materiál a občerstvenie je v cene kurzu. Rúška na tvári je zatiaľ pre účastníkov povinná. Začiatok kurzu na parkovisku pri vstupe do areálu hradu Devín, kde si vyberiete materiál.

 

ONLINE KURZ Krajinomaľby    9.8  v čase 15:00-17:30 a v cene 56 eur

Kurz formou video konferencie alebo videohovoru, skupinovo aj ako individuálne lekcie -  3X45 min v cene 39 eur /skupinový kurz, 15eur/1 lekcia individuálne.  (je potrebné mať doma ceruzky, papier, farbičky alebo akvarelové farby, príp.aj olejové, akrylové, aké máte). Kurz aj individuálne. Termín si dohodnite cez 0905 255585, ziv@ziv.sk alobo cez formulár nižšie.

 

 

Kurz krajinomaľby je trojhodinový program zameraný na základy krajinomaľby a maľovanie v prírode, pokiaľ to počasie dovolí, v zimných mesiacoch v ateliéri.

 

 

OZNAM:

Milí priateia, pripravili sme pre vás  ONLINE KURZY,  INDIVIDUÁLNE LEKCIE A KONZULTÁCIE z pohodlia domova, interaktívne formou online konferencie a videohovorov,  v prípade kurzov maľovania vám pošleme výtvarný materiál poštou.   Kryštály si môžete prísť vybrať do Galérie ZIV po telefonickej dohode. Objednávky a info  na tel.číslach . 0905255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

Z obsahu: Kurz maľovania s krátkou prednáškou k žánru krajinomaľby, spôsoby a techniky, základy kompozície krajiny - výber námetu z okolitej prírody, pri maľbe v ateliéri námety na výber, čierno-biela a farebná skica, výber techniky a spracovanie námetu. Kurz vedú akad. maliari s individuálnym prístupom a je vhodný pre každého, začiatočníkov aj pokročilých, môžete ho absolvovať viac krát a  rozvíjať svoj talent, po absolvovaní navštevovať ateliér ZIV. Techniky - ceruzka, uhlík, rudka, pastel, akvarel, akryl, špeciálne techniky a tuš, lavírovanie.

Každý človek má dušu umelca a svoj jedinečný dar tvorivosti, ktorý môžete pod vedením akad.maliarov rozvíjať. Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti. Môžete si priniesť na kurz aj vlastné námety, alebo si vybrať s ponúknutých.Všetok použitý materiál je v cene kurzu.

Na kurze sa naučíte: vybrať si vhodný námet, kompozíciu krajinky aj z fotografií, kresliarske a maliarske techniky, interpretáciu motívu a mnohé iné. V príjemnom prostredí galérie alebo v letných mesiacoch v plenéri — v prírode. Kurz môžete opakovať koľko krát chcete a vždy sa dozviete niečo nové. Kurz vedú akad.maliari s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 80€ /56 eur kurz online, 20 eur/1 lekcia online (uveďte počet)  na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme inštrukcie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Tags :

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 80/56 online/15 jedna lekcia online €

Max. počet miest: : 20

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?