Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Workshop Arteterapia - Automatická kresba

29-01-2023

2h

Osoba /

30

Home Kurzy

Workshop – Automatická kresba

Workshop – Automatická kresba

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

One Comment

  • Dana Junasova píše:

    Dobrý deň, mala by som veľký zaujem o kurz, no som z Košíc. Chcem sa teda opytat, či nebudete robiť kurz aj v našom meste, pripadne či mi neviete niekoho odporučiť čo takéto kurzy robí. Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

 OZNAM ZIV

 

 WORKSHOP AUTOMATICKÁ KRESBA

 novinka   – pre každého, dvojhodinový workshop s hudbou a automatickým kreslením ceruzkou a pastelkami. Meditatívne kreslenie vnútornych energetických obrazcov vám odhalí viac o tom čo práve teraz prežívate a ukáže novú cestu sebaobjavovania na vašej životnej ceste. Je vhodný pre každého, kreslíte tuškou a farebnými pastelkami. Zvláštny benefit ponúka aj ľudom, ktorí sa venujú maľovaniu, ukáže im cestu ako veľkí maliari získavali inšpiráciu a naladí k tvorbe.

Automatická kresba je skupinový workshop podľa aktuálneho programu naživo u vás, vo firme, v rôznych mestách Slovenska, alebo online, aj individuálne, termín si môžte dohodnút na +421905 255585, ziv@ziv.sk. Aj po vyplnení a odoslaní prihlášky dole s poznámkou online. Pre online workshop budete potrebovať ceruzku, farbičky a papier, výtvarný materiál k dispozícii.

Ak si želáte na tento kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Prihlásiť sa môžte:  na 0905255585, ziv@ziv.sk, alebo cez formulár prihlášky nižšie.

  

 

Workshop Arteterapia - automatická kresba

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na Workshop Arteterapia – Automatická kresba  uhraďte sumu. 30€ skupinovo podľa termínu/ 60 € individuálne   na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Suma musí byť uhradená najneskôr v deň konania workshopov.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 30 €

Max. počet miest: : 200

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : ZIV

Druh : Platený