Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Workshop Arteterapia – Automatická kresba

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

One Comment

  • Dana Junasova píše:

    Dobrý deň, mala by som veľký zaujem o kurz, no som z Košíc. Chcem sa teda opytat, či nebudete robiť kurz aj v našom meste, pripadne či mi neviete niekoho odporučiť čo takéto kurzy robí. Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

 OZNAM ZIV

 

18.7  WORKSHOP AUTOMATICKÁ KRESBA  17:00-19:00 (2h)  v Galérii ZIV s možnosťou pripojiť sa ONLINE

 novinka   – pre každého, dvojhodinový workshop s hudbou a automatickým kreslením ceruzkou a pastelkami. Meditatívne kreslenie vnútornych energetických obrazcov vám odhalí viac o tom čo práve teraz prežívate a ukáže novú cestu sebaobjavovania na vašej životnej ceste. Je vhodný pre každého, kreslíte tuškou a farebnými pastelkami. Zvláštny benefit ponúka aj ľudom, ktorí sa venujú maľovaniu, ukáže im cestu ako veľkí maliari získavali inšpiráciu a naladí k tvorbe.

Automatická kresba je skupinový workshop podľa aktuálneho programu v Galérii alebo online, aj individuálne, termín si môžte dohodnút na +421905 255585, ziv@ziv.sk. Aj po vyplnení a odoslaní prihlášky dole s poznámkou online. Pre online workshop budete potrebovať ceruzku, farbičky a papier, v Galérii máte výtvarný materiál k dispozícii.. 

Ak si želáte na tento kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Prihlásiť sa môžte:  na 0905255585, ziv@ziv.sk, alebo cez formulár prihlášky nižšie.

  

 

Workshop Arteterapia - automatická kresba

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na Workshop Arteterapia – Automatická kresba  uhraďte sumu 25€ / 25 eur online workshop na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Suma musí byť uhradená najneskôr v deň konania workshopov.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 25/25 online €

Max. počet miest: : 30

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : ZIV

Druh : Platený