Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Workshop Arteterapia – Automatická kresba

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

AJ ONLINE ako individulány interaktívny workshop (Skype, Messenger, Viber....), termín si môžte dohodnút na +421905 255585, ziv@ziv.sk. Aj po vyplnení a odoslaní prihlášky dole s poznámkou online.

Workshop Arteterapia – Automatická kresba novinka   – pre každého, dvojhodinový workshop s hudbou a automatickým kreslením ceruzkou a pastelkami. Meditatívne kreslenie vnútornych energetických obrazcov vám odhalí viac o tom čo práve teraz prežívate a ukáže novú cestu sebaobjavovania na vašej životnej ceste. Je vhodný pre každého, kreslíte tuškou a farebnými pastelkami. Zvláštny benefit ponúka aj ľudom, ktorí sa venujú maľovaniu, ukáže im cestu ako veľkí maliari získavali inšpiráciu a naladí k tvorbe.

Ak si želáte na tento kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Najbližší termín: Individuáne online

 OZNAM:

Milí priateia, pripravili sme pre vás  ONLINE KURZY z pohodlia domova, INTERAKTÍVNE V ŽIVOM VYSIELANÍ. Individuálne aj skupinovo. Individuálne ONLINE LEKCIE MEDITÁCII pre začiatočníkov aj pokročilých (45 minút, 20 eur, pre ľudí v núdzi do konca apríla zdarma). KONZULTÁCIE formou videohovorov  (messenger, viber, skype...) sú v zhľadom na stresovú situáciu s 20%nou zľavou.  Termíny individuálnych kurzov a konzultácií si dohodnite na tel.č.+421905 255585, ziv@ziv.sk.  Rady k maľovaniu poskytneme radi takisto touto formou. Môžete využiť aj internetovú individuálnu formu výuky väčšiny našich kurzov, v prípade kurzov maľovania vám pošleme výtvarný materiál poštou.   Kryštály si môžete prísť vybrať do Galérie ZIV po telefonickej dohode. Objednávky  a info  na tel.číslach . 0905255585, 0903 110228, ziv@ziv.sk

Ďakujeme za pochopenie, radíme odpočívať, venovať sa kreatívnej činnosti a v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Vedenie ZIV

Workshop Arteterapia - automatická kresba

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na Workshop Arteterapia – Automatická kresba  uhraďte sumu 30€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Suma musí byť uhradená najneskôr v deň konania workshopov.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 30 €

Max. počet miest: : 30

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : ZIV

Druh : Platený