Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Workshop Kryštály a kryštaloterapie

2h

Osoba /

30 eur

Home Kurzy

Workshop Kryštály a kryštaloterapie

Workshop Kryštály a kryštaloterapie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Kryštály Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Jedinečný zážitok s kryštálmi, kryštálové minimum, krátka informácia o ich účinkoch a energii, zostavách a použití a relaxácia s kryštálmi. Počas dvoch hodín si vyskúšate rôzne spôsoby a zostavy.  

TERMÍNY: Individuálne,  cena 30 eur 

Tento workshop si môžete objednať aj individuálne v dohodnutom termíne a mieste na tel.č. 0905255585, alebo uveďte v prihláške INDY, ozveme sa vám pre dohodnutie termínu a miesta, cena individuálneho workshopu  jeden a pol hodiny (90 minút)  je 60 eur.

WORKSHOP KRYŠTALOTERAPIE  . Zážitkový workshop - jedinečný zážitok s praktickou kryštaloterapiou Jedinečný spôsob ako uvolniť napätie, bolesti, doplniť energiu a relaxovať.  Aj individuálne.  Prihlášky cez formulár nižšie.

  

Workshop voľne nadväzuje na kurz Kryštály a kryštaloterapie, je možné zúčastniť sa aj bez predchádzajúceho absolvovania kurzu.

Termíny workshopu:

Ako sa registrovať na KURZ/ workshopy:

Pre registráciu na kurz /workshop prosím vyplňte formulár a následne uhraďte sumu 30€ na náš bankový účet číslo  náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Registráciu Vám po úhrade platby potvrdíme.   Termín individuálneho workshopu (v cene 60 eur) si dohodnite na tel.č.0905255585.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 30 eur €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?