Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Workshop Kryštály a kryštaloterapie

2h

Osoba /

30

Home Kurzy

Workshop Kryštály a kryštaloterapie

Workshop Kryštály a kryštaloterapie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Kryštály Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Jedinečný zážitok s kryštálmi, kryštálové minimum, krátka informácia o ich účinkoch a energii, zostavách a použití a relaxácia s kryštálmi. Počas dvoch hodín si vyskúšate rôzne spôsoby a zostavy.  

KURZ ONLINE Kryštály a kryštaloterapie, (3h) v cene 56 eur

Termíny:

24.5  13:00-16:00

Kurz formou video konferencie. Jedinečný kurz o energii a používaní kryštálov, kameňov vekov, drahokamov. Cieľom kurzu je naučiť sa základné liečivé zostavy používané v kryštaloterapii, dozvedieť sa viac o najdôležitejších mineráloch, kryštáloch, polodrahokamoch a liečivých kameňoch, ich energii a sile, histórii a používaní.  Možnosť objednať si kryštály a polodrahokamy aj na dobierku, alebo po telefonickej dohode  (1421905 255585) vyzdvihnúť v Galérii ZIV . Jedinečný spôsob ako uvolniť napätie, bolesti, doplniť energiu a relaxovať.

 

Workshop voľne nadväzuje na kurz Kryštály a kryštaloterapie, ale môžete sa najskôr zúčastniť aj workshopu a neskôr kurzu podľa záujmu.

Termíny workshopu:

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu na workshop prosím vyplňte formulár a následne uhraďte sumu 30€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029 . Registráciu Vám potvrdíme po obdržaní peňažných prostriedkov na náš účet.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 30 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?