Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Pobytový kurz - maľovanie, spev, meditácie

14-05-2020

Osoba /

320

Home Kurzy

Pobytový kurz – maľovanie, spev, meditácie

Pobytový kurz – maľovanie, spev, meditácie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Maľovanie Meditácie Pobytové kurzy Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Po jedenásty krát jedinečný víkendový pobytový troj-kurz, rokmi overená a obľúbená akcie ZIV v krásnom prostredí horského hotela  , prežijete s nami nezabudnuteľné štyri dní plné aktívneho odpočinku, zábavy, vzdelávania aj relaxácie. Jedinečná kombinácia troch kurzov maľovania, meditácie a spevu a večerným programom, muziko a arteterapiou a sondhealingovým koncertom, cvičením pre zníženie biologického veku a zlepšenie pružnosti chrbtice, workshopom zdravia a workshopom mayskej astrologie. Vyberiete si čoho sa chcete zúčastniť a môžete relaxovať v krásnom horskom prostredí, v bazénoch s minerálnou vodou a zažiť tak nezabudnuteľný  pobyt plný aktívneho odpočinku. Kurzy vedú profesionálni lektori umelci. Pobytový kurz  stvorený pre revitalizáciu, reštart, obnovu energie, rozvoj vedomia, zdravie a harmóniu tela aj duše .Program  je zostavený tak aby pôsobil regeneračne na všetky úrovne energie človeka — telesnú, psychickú aj emočnú a rozvíjal mentálne schopnosti.

Video z predchádzajúcej akcie si môžete pozrieť na našom youtoub kanáli blueplanetlight aj na stránke v sekcii audio video MP3

Termín: 14-17.máj 2020 (4 dni, pokiaľ sa chcete zúčastniť pobytového kurzu  menej ako 4 dni, napíšte nám prosím do formulára prihlášky počet a dátum, účasť je možná od najmenej 2 dni :-)))

Čo všetko môžete zažiť počas letného pobytu? Pripravili sme pre vás program na výber, začína vo štvrtok o 16:00 a končí v nedeľu o 12:00 :

  1. Pre záujemcov o maľovanie — kurz maľovania  krajiny, portrétu a figúri, v prírode aj vo vnútri, pod vedením akad.maliarov
  2.  Pre záujemcov o meditácie — štyri meditačné workshopy Modrej planéty, na ktorých sa naučíte ako, kde a kedy správne meditovať, čo je pri nej dôležité — polohy tela, dýchanie a zažijete viaceré krásne meditácie od najjednoduchších pre zdravie až po meditácie piatej dimenzie. Prednášky o aktuálnom dianí v kozme a na planéte, prebiehajúcich zmenách, energiách a vplyvu na zdravie a život človeka  a z meditačného systému Modrá Planéta o spôsoboch, typoch a účinkoch meditácie pre fyzické, psychické a emocionálne zdravie a zbavenie sa stresu.
  3. Pre záujemcov o spievanie a hudbu — kurz spevu, workshopy muzikoterapie a soundhealingu.
  4. Harmonizačný program — Welness  (vstupné nie je v cene pobytu). Večerné programy, koncerty a sounhealingový koncert, rady lektorov k prácam namaľovaným počas dňa, meditačné workshopy, prednášky a večerný workshop — pár minút pre zdravie - rady a typy pre zdravý životný štýl, počas obedných hodín podľa záujmu aj ľahké cvičenie v minerálnej vode. Cvičenie na zlepšenie pružnosti tela a zníženie biologického veku podľa najnovších poznatkov.

MIESTO KONANIA : V niektorej z našich obľúbených destinácií - Banská Štiavnica, Štiavnické Bane, Čertov, Belušské Slatiny, Vyhne, Vysoké Tatry , upresníme v priebehu najbližších týždňov.

Svoj záujem nám môžte zasielať prostredníctvom vyplného formulára nižšie, všetky informácie k pobytu dostanete poštou. Je možné rezervovať si miesto už teraz uhradením platby.

Ak si želáte na ktorýkoľvek kurz darčekový poukaz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

Atmosféra na pobytových kurzoch

Lektori : akad.maliari: Dušan Sekela, Iveta Slobodniková — maliarka a autorka meditačného systému, autorka kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí, operná speváčka Karin Lukáčová a hudobníci a speváci Ondrej Vajgel a Veronika Sedláčková — Sunny Moon

Miesto pobytového kurzu: upresníme po výbere z našich destinácií

Cena pobytu s ubytovaním, polpenziou a programom:

Dospelá osoba - 320€ / 4 dni

Osoba od 5 do 16 rokov - 160€

Deti do 5 rokov - 80€

Priamo v penzióne je možnosť dokúpiť si obedy v zvýhodnenej cene, alebo v okolitých reštauráciách  počas dvojhodinovej prestávky na relaxáciu v prírode. Program beží po celý deň až do neskorých večerných hodín, doporučujeme využiť obednú dvojhodinovú pauzu na osobné voľno a relaxáciu. Pokiaľ si želáte samostatnú izbu pre 1 osobu  (dvojposteľové izby), je to možné za príplatok 30 eur/deň.

Raňajky - 8:00-8:45h, Večere - 18:00-18:45h

Časový harmonogram akcie (Klikni pre rozbalenie)

Štvrtok

16:00 – Otvorenie

16:30 – 18:00 Úvod do kurzov maľovania – krajinomaľby, spevu a meditácii, Úvod do výtvarných techník – kresba, maľba, workshop Mayská astrológia

19:00- 22:00 Večerný koncert s rozprávaním o umení, prírode, krajine a veľkých maliaroch krajinároch, čase ktorý žijeme.

PIATOK 9.8.:

9:00- 10:30 inštrukcie a rady  lektora – kresba krajiny, (portrétu, figúri – podľa záujmu a počasia)  základy kresby a maľby, celodenné maľovanie v prírode pod vedením lektora

10:30-12:00 Kurz meditácia – v prírode, energetické rituály

12:30 – 12:50 – ľahúčke cvičenie v termálnom bazéne s Karin

14:00-15:30  Kurz Spevu 1 s Karin

16:30-18:00   Techniky maľby a kresby  (zátišie, portrét , figúra- podľa záujmu -kurz maľby a kresby s Dušanom

19:00 -20:30 Meditačný workshop Modrej Planéty 1 s Ivetou – Základy meditácie a spirituálna realita, prednáška s praktickými meditáciami.

20:30-21:30 Úvod do muzikoterapie s Karin

21:00-22:30  Spoločenský večer, interaktívny program, rady lektorov k namaľovaným prácam, voľné rozprávanie o témach umenia a meditácií s lektormi.

SOBOTA 10.8

9:00 – 10:30 Kurz Krajinomaľby a celodenné maľovanie s Dušanom vonku, v prípade dažďa portrét a figúra, ale aj krajina v daždi:-))

9:00-10:30 Kurz Spevu 2 s Karin (Slovanské piesne vedúce k láske k prírode, kolo života v piesni)

10:30-12:00 Workshop Modrej Planéty 2 – Healing – meditácie na tému  uzdravenie vnútorného dieťaťa a všetkých oblastí života, láska je kľúč, podľa počasia aj meditáciou v prírode a praktickým vnímaním jej energie, všetko pre zdravie tela mysle a ducha.

12:30- 12:50 Cvičenie pre zlepšenie ohybnosti chrbtice a zníženie biologického veku s Ivetou, na lúke

14:00-15:30 Kurz Spevu 3 + Muzikoterapia (rytmus, bubny orfove nástroje, ako nájsť melódiu a rytmus svojej duše a iné) s Karin a s Ivetou

15:30-17:00 Arteterapia s Dušanom (téma skryté túžby), podľa počasia v prírode)

17:00-18:00 Workshop Modrej Planéty 3- Sounhealing -, Techniky 4d Zvuk Duše Zvuk Vesmíru, pre zdravie a harmóniu, s Ivetou a s Ondrejom

19:00-23:00 Spoločenský večer so Soundhealingovým aj iným koncertom, spoločným spievaním podľa záujmu, interaktívnym programom, tipmy na večené meditácie a iným zaujímavým programom. S Ivetou, s Karin, s Ondrejom, s Veronikou, s Dušanom

NEDEĽA 11.8

9:00-10:30 Workshop MP 4 (meditačné techniky 5d, zrkadlenie vedomia, ako komunikovať s Vesmírom, všetko o frekvenciách, zmenách, rozvoji vedomia a súčasnej realite, teoreticky aj prakticky)

10:30-12:00 – Kurz Spevu 4 s Karin

12:00 – 13:00 Ochutnávka smooty pre detox , mladosť a zdravie s Ivetou, ukážka prípravy prírodnej kozmetiky na leto

14:00-15.30 Arteterapia s Dušanom – Masky (skryté sily osobnosti, čo o sebe ešte môžme objaviť)

16:00 Slávnostné ukončenie akcie

Ako sa registrovať na Letný pobytový kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 320€  (160/80 deti, 80/deň v prípade iného počtu dní, minimálne dvoch) na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Do správy pre prijímatela uvedte vaše meno a skratku Vyhne. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektorka spevu, klavíra, muzikoterapie a teambuildingových programov pre firmy, autorka umeleckých projektov.

Cena : 320 €

Max. počet miest: : 30

Obtiažnosť : Pre všetkých

Druh : Platený

Máte otázku?