Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Pobytový kurz - maľovanie, spev, meditácie

22-10-2020

Osoba /

Dohodou

Home Kurzy

Pobytový kurz – maľovanie, spev, meditácie

Pobytový kurz – maľovanie, spev, meditácie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Maľovanie Meditácie Pobytové kurzy Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

TERMÍN: 22-25.10. Pobytové kurzy - Majer Malženice

NOVÝ TYP POBYTOVÉHO VYUČOVANIA našich kurzov obohacuje náš klasický programv Galérii ZIV o možnosť absolvovať svoj kurz v plnom rozsahu za priaznivé ceny zahŕňajúce aj ubytovanie a polpenziu v krásnom prírodnom prostredí MAJERA MALŽENICE. Jedinečná kombinácia vyučovania, relaxácie v prírode a  v krásnej záhrade, dubovej kadi alebo bazéne, maľovania alebo spievania a meditovania v prírode, podľa počasia:-)).  Pripravili sme pre vás tri kurzy v plnom rozsahu v našej novej destinácii Majer Malženice. Vyberte si svoj kurz a spoločné so všetkými účastníkmi máte stravovanie, ubytovanie a spoločenské večery.  

 

22-25.10  Meditačný spirituálny KURZ  MODRÁ PLANÉTA 1,2,3,4  (4x6 h) 

Miesto konania : Majer Malženice, začiatok vo štvrtok o 16:00, koniec v nedeľu o 16:00. Kurz s prednáškami, meditáciami, mentálnymi cvičeniami-nácvikom videnia aury a energie v priestore. Kurz vhodný pre každého, naučíte sa ako na to a zažijete 4 nezabudnuteľné dni plné zaujímavých zážitkov:-), v cene pobytu je kurz, ubytovanie, polpenzia, spoločný doplnkový večerný program pre účastníkov troch prebiehajúcich kurzov na Majeri - arteterapia, muzikoterapia s bubnami a Orfovými nástrojmi, numerologia,  koncert, rozprávanie o umení s akad.maliarmi) Cena pobytového kurzu: 300 eur. Kurz vedie autorka meditačného systému Modrá Planéta a kníh o meditáciách vydaných v SR, Nemecku a USA www.ivetaslobodníková.sk  

 

22-25.10  Kurz MAĽOVANIA - základy výtvarnej tvorby ,

päť techník zameraných na krajinomaľbu a potrét , kresba, pastel, akvarel, portrét, olejomaľba. (5x4h a voľné maľovanie v prírode), začiatok vo štvrtok o 16:00, koniec v nedeľu o 16:00. Kurz vhodný aj pre začiatočníkov naučíte sa ako na to a zažijete 4 nezabudnuteľné dni plné zaujímavých zážitkov:-). Miesto konania: Majer Malženice, výtvarný materiál , ubytovanie, polpenzia je v cene kurzu, spoločný doplnkový večerný program pre účastníkov troch prebiehajúcich kurzov na Majeri - arteterapia, muzikoterapia s bubnami a Orfovými nástrojmi, numerologia,  koncert, rozprávanie o umení s akad.maliarmi) Cena pobytového kurzu: 400 eur. Kurz vedú akad.maliari : Dušan Sekela, Iveta Slobodnikova , ktorá je aj lektorkou kurzov rozvoja vedomia a meditačného systému .

 

24-25.10  Kurz SPEVU

hlasovej techniky a spievania rôznych hudobných štýlov,  cvičenia na rozvoj hlasu, správneho dýchania, techniky spevu. Začiatok v sobotu o 10:00, koniec v nedeľu o 16:00 (4x2h). Kurz vhodný aj pre začiatočníkov, naučíte sa ako na to, zlepšíte hlasový prejav, dýchanie, zistíte akú mate farbu a rozsah hlasu a zažijete 4 nezabudnuteľné dni plné zaujímavých zážitkov:-) Miesto konania: Majer Malženice, možnosť zúčastniť sa aj celého pobytu 4 dni 22-25.10. Notový materiál, ubytovanie, polpenzia je v cene kurzu,  spoločný doplnkový večerný program pre účastníkov troch prebiehajúcich kurzov na Majeri - arteterapia, muzikoterapia s bubnami a Orfovými nástrojmi, numerologia,  koncertu, rozprávania o umení s akad.maliarmi). Cena pobytového kurzu: 150 eur (2 dňový kurz spevu)/ 300 eur ak chcete ísť na  celý pobyt (4 dni), dva dni pred kurzom môžete oddychovať,  relaxovať a zúčastniť sa len večerného programu. Kurz vedie  multižánrová operná speváčka Mgr.Art Karin Lukáčová

 

INFORMÁCIE O POBYTE: 22-25.10. 2020, začiatok vo štvrtok o 16:00, ukončenie v nedeľu o  16:00

MIESTO KONANIA :   MAJER MALŽENICE, Malženice

Ubytovanie:  na Majeri Malženice s polpenziou je v cene pobytu, obed individuálne, stravovanie v blízkej reštaurácii (100m), reštaurácia je otvorená po celý deň. Parkovanie pri objekte. Celodenný program.  Možnosť pre miestnych a záujemcov z okolia dochádzať a zúčastniť sa iba  programu bez stravy a ubytovania (cena 60 eur/1 deň/ všetky kurzy).  Info pre maliarov: Pokiaľ ste už mierne alebo viac pokročilí maliari prineste si vlastné maliarske potreby, v cene pobytu je aj materiál ku kurzom.

PRIHLÁŠKA : Vyplňte formulár nižšie a uhraďte minimálne 1/2 ceny pobytu ako zálohovú platbu a miesto máte rezervované.

Ak si želáte darčekový poukaz na pobytový kurz uveďte to prosím vo formulári prihlášky nižšie.

 

 

---------------------------------------------------------------

PRIPAVUJEME pre vás na  leto 2021  

Obľúbený  jedinečný  pobytový troj-kurz  od stredy do nedele - maľovanie, spev, meditácie, spoločenský večerný program, cvičenie v prírode, je rokmi overená  akcia ZIV v krásnom prírodnom prostredí v niektorej s našich destinácií: Štiavnické Bane, Banská Štiavnica, Čertov, Belušské Slatiny, Senecké jazerá, Malženice...Prežijete s nami nezabudnuteľných päť dní plných aktívneho odpočinku, zábavy, vzdelávania aj relaxácie. Jedinečná kombinácia troch kurzov maľovania, meditácie a spevu a večerným programom, muziko a arteterapiou a sondhealingovým koncertom, cvičením pre zníženie biologického veku a zlepšenie pružnosti chrbtice, workshopom zdravia a workshopom numerológie a úvodom do astrologie. Vyberiete si svoj kurz a popri ňom sa môžete zúčastniť aj ostatného programu, a môžete relaxovať v krásnom horskom prostredí a zažiť tak nezabudnuteľný  pobyt plný aktívneho odpočinku. Kurzy vedú profesionálni lektori umelci. Pobytový kurz  stvorený pre revitalizáciu, reštart, obnovu energie, rozvoj vedomia, zdravie a harmóniu tela aj duše . Program  je zostavený tak aby pôsobil regeneračne na všetky úrovne energie človeka — telesnú, psychickú aj emočnú a rozvíjal mentálne schopnosti. MOŽNOSŤ DOCHÁDZAŤ IBA NA PROGRAM bez ubytovania  pre záujemcov z okolia.

Video z predchádzajúcej akcie si môžete pozrieť na našom youtoub kanáli blueplanetlight aj na stránke v sekcii audio video MP3

 Program predchádzajúceho kurzu si môžete pozrieť pre išpiráciu nižšie, v lete 2021 doplníme a trošku aktuálne zmeníme:-))

Čo všetko môžete zažiť počas letného pobytu? Pripravili sme pre vás program na výber, začína v stredu o 16:00 a končí v nedeľu o 16:00 :

  1. Pre záujemcov o maľovanie — minikurz maľovania  krajiny, portrétu a figúri, v prírode aj vo vnútri, pod vedením akad.maliarov
  2.  Pre záujemcov o meditácie —  meditačné workshopy Modrej planéty, na ktorých sa naučíte ako, kde a kedy správne meditovať, čo je pri nej dôležité — polohy tela, dýchanie a zažijete viaceré krásne meditácie od najjednoduchších pre zdravie až po meditácie piatej dimenzie. Prednášky o aktuálnom dianí v kozme a na planéte, prebiehajúcich zmenách, energiách a vplyvu na zdravie a život človeka  a z meditačného systému Modrá Planéta o spôsoboch, typoch a účinkoch meditácie pre fyzické, psychické a emocionálne zdravie a zbavenie sa stresu.
  3. Pre záujemcov o spievanie a hudbu — minikurz spevu, workshopy muzikoterapie a soundhealingu.
  4. Harmonizačný program — Welness  (vstupné nie je v cene pobytu). Večerné programy, koncerty a sounhealingový koncert, rady lektorov k prácam namaľovaným počas dňa, meditačné workshopy, prednášky a večerný workshop — pár minút pre zdravie - rady a typy pre zdravý životný štýl, počas obedných hodín podľa záujmu aj ľahké cvičenie v minerálnej vode. Cvičenie na zlepšenie pružnosti tela a zníženie biologického veku podľa najnovších poznatkov.
  5. Lektori : akad.maliari: Dušan Sekela, Iveta Slobodniková — maliarka a autorka meditačného systému, autorka kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí, operná speváčka Karin Lukáčová. Miesto pobytového kurzu: destináciu upresnime . Program beží po celý deň až do neskorých večerných hodín, doporučujeme využiť obednú dvojhodinovú pauzu na osobné voľno a relaxáciu, maľovať v prírode môžete po celý deň pod vedením akad.maliarov. Pokiaľ si želáte samostatnú izbu pre 1 osobu  (dvoj a troj posteľové izby), je to možné za príplatok.

Atmosféra na pobytových kurzoch

 

Časový harmonogram akcie (Klikni pre rozbalenie)

Streda

16:00 – Otvorenie

16:30 – 18:00 Úvod do kurzov s našimi lektormi: maľovania  krajinomaľby, spevu a meditácii, Úvod do výtvarných techník – kresba, maľba

19:00- 22:00 Večerný program s rozprávaním  a radami lektorov k prvým namaľovaným prácam a o umení, námetoch a okolitej prírode, workshop Mayská astrológia

 

Štvrtok

 9:00- 12:00 – Workshop techniky pastelovej a akvarelovej maľby

14:00- 17:00 Workshop techniky olejomaľby

17:00-18:00 Workshop spevu a muzikoterapia

 19:00- 21:00 Večerný koncert s rozprávaním o umení, prírode, krajine a veľkých maliaroch krajinároch, čase ktorý žijeme.

21:00-22:00 Meditácia v praxi : pre zdravie a mladosť – techniky, polohy tela, dýchanie, praktická večerná meditácia na upokojenie mysle a emócií, spracovanie denných zážitkov.

 

PIATOK 9.8.:

9:00- 10:30 inštrukcie a rady  lektora – kresba krajiny, (portrétu, figúri – podľa záujmu a počasia)  základy kresby a maľby, celodenné maľovanie v prírode pod vedením lektora

10:30-12:00 Kurz meditácia – v prírode, energetické rituály

12:30 – 12:50 – ľahúčke cvičenie v prírode (5T, jóga ….)

14:00-15:30  Kurz Spevu 1 s Karin

14:00-15.30 Arteterapia s Dušanom – Masky (skryté sily osobnosti, čo o sebe ešte môžme objaviť)

16:30-18:00   Techniky maľby a kresby  (zátišie, portrét , figúra- podľa záujmu -kurz maľby a kresby s Dušanom

19:00 -20:30 Meditačný workshop Modrej Planéty 1 s Ivetou – Základy meditácie a spirituálna realita, prednáška s praktickými meditáciami.

20:30-21:30 Úvod do muzikoterapie

21:00-22:30  Spoločenský večer so Soundhealingovým koncertom, interaktívny program, rady lektorov k namaľovaným prácam, voľné rozprávanie o témach umenia a meditácií s lektormi.

 

SOBOTA 10.8

9:00 – 10:30 Kurz Krajinomaľby a celodenné maľovanie s Dušanom vonku, v prípade dažďa portrét a figúra, ale aj krajina v daždi:-))

9:00-10:30 Kurz Spevu 2 s Karin (Slovanské piesne vedúce k láske k prírode, kolo života v piesni)

10:30-12:00 Workshop Modrej Planéty 2 – Healing – meditácie na tému  uzdravenie vnútorného dieťaťa a všetkých oblastí života, láska je kľúč, podľa počasia aj meditáciou v prírode a praktickým vnímaním jej energie, všetko pre zdravie tela mysle a ducha.

12:30- 12:50 Cvičenie pre zlepšenie ohybnosti chrbtice a zníženie biologického veku s Ivetou, na lúke

14:00-15:30 Kurz Spevu 3 + Muzikoterapia (rytmus, bubny orfove nástroje, ako nájsť melódiu a rytmus svojej duše a iné) s Karin a s Ivetou

15:30-17:00 Arteterapia s Dušanom (téma skryté túžby), podľa počasia v prírode)

17:00-18:00 Workshop Modrej Planéty 3- Sounhealing -, Techniky 4d Zvuk Duše Zvuk Vesmíru, pre zdravie a harmóniu, s Ivetou a s Ondrejom

19:00-23:00 Spoločenský gala večer s koncertom a spoločným spievaním podľa záujmu, interaktívnym programom, tipmy na večené meditácie a iným zaujímavým programom. S Ivetou, s Karin, s Dušanom

 

NEDEĽA 11.8

9:00-10:30 Workshop MP 4 (meditačné techniky 5d, zrkadlenie vedomia, ako komunikovať s Vesmírom, všetko o frekvenciách, zmenách, rozvoji vedomia a súčasnej realite, teoreticky aj prakticky)

10:30-12:00 – Kurz Spevu 4 s Karin

12:00 – 13:00 Rady, tipy a triky pre dlhovekosť, mladosť a zdravú výživu, životný štýl novej doby.  

13:00-14:30 Občerstvenie a slávnostné ukončenie akcie

Ako sa registrovať na pobytový kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške Kurz maľovania 400€ /200 eur zálohová platba, Kurz Modrá planéta 1,2,3,4  300 eur/150 eur zálohová platba, Kurz spevu 150/celý pobyt 300,  na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Do správy pre prijímatela uvedte vaše meno a skratku Malženice. Zvyšná platba musí byť uhradená najneskôr v prvý deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektorka spevu, klavíra, muzikoterapie a teambuildingových programov pre firmy, autorka umeleckých projektov.

Cena : Free

Max. počet miest: : 35

Obtiažnosť : Pre všetkých

Druh : Platený

Máte otázku?