Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Workshop - Zdravý životný štýl

19-08-2019

2h

Osoba /

50

Home Kurzy

Workshop – Zdravý životný štýl

Workshop – Zdravý životný štýl

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Workshop  Výroba prírodnej kozmetiky - kreatívny workshop

Príprava vlastnej prírodnej kozmetiky, dozviete sa o používaní prírodných prostriedkov bez chémie a sami si pripravíte svoj pleťový olej a vodu, vlasový olej, zubnú pastu a iné, ukážky s praktickým využitím prírodných zdrojov. Pripravíte si svoju jedinečnú kozmetiku na mieru, práve pre vás z prírodných 100% olejov a masiel, silíc a bylinných extraktov, naučíte sa ako si vždy čerstvú kozmetiku doma pripraviť a používať. Zážitkový workshop ZIV. Registrácia - vyplnením prihlášky nižšie.

 

 

 

Ďalšie typy workshopov z cyklu Zdravý životný štýl:

Psychika a ranná meditácia, cvičenie, rituály, energia pre zdravie a vitalitu po celý deň - smoothies, zeleninové džúsy. Tajomstvo mladosti a dlhovekosti, — kozmetika, dýchanie, strava, psychika a relaxácia, špeciálny typ meditácie pre omladenie tela. 

Workshop - Zdravie a  životný štýl

Tajomstvo nastavenia psychiky a emócií počas prebúdzania sa. Rady a typy pre praktické, rýchle ranné cvičenia na rozprúdenie krvi a toku energie pre každého, význam živej surovej stravy a jej vplyv na zdravie a vitalitu, typy na rýchlu prípravu raw stravy, cvičenie podľa prastarej jogy, energetické mudra rituály podľa Druidov a iné - to najlepšie z najlepšieho. Dozviete sa prečo je pohyb, voda a energeticky čistá strava základom života na zemi, aj to, ako je dôležité správne dýchať, aby ste s minimálnou námahou dosiahli maximálny efekt, prečo treba zaradiť surovú stravu do svojho jedálnička a ako na to. O typoch stravovania a ich účinkoch na zdravie, o vegetariánstve, vegánstve, vitariánstve, pránickom dýchaní a mnohom inom. Ukážky rýchlej prípravy surovej stravy pre silu, zdravie a vitalitu.

 

Workshop Zdravý životný štýl - výroba prírodnej kozmetiky - kreatívny workshop

Príprava vlastnej prírodnej kozmetiky, dozviete sa o používaní prírodných prostriedkov bez chémie a sami si pripravíte svoj pleťový olej a vodu, vlasový olej, zubnú pastu a iné, ukážky s praktickým využitím prírodných zdrojov.

 

Workshop - Zdravie, sila, dlhovekosť

Workshop s využitím jedinečných meditačných mentálnych techník a unikátnej meditácie pre omladenie tela a upevnenie fyzického a  psychického zdravia a sily. Využitie mentálnej koncentrácie a vizualizácie na omladenie organizmu, pre zdravie a dlhovekosť.

Hlboká relaxácia a vizualizácia spolu s technikou vyladenia emócií a tvorby obrazov, v súlade s tokmi energie, prebúdza samoliečivé a regeneračné sily organizmu, pôsobí omladzujúco, prináša vitalitu, zdravie, krásu a  predlženie biologického veku . Tajomstvo mladosti a dlhovekosti. Aj o tom, ako sa starať o svoje telo, praktické rady - výživa, minerály, detoxikácia, kozmetika, dýchanie, strava, psychika a relaxácia, prirodzený životný rytmus, špeciálny typ meditácie pre omladenie, ozdravenie a revitalizáciu.

TERMÍNY - Workshop zdravý životný štýl, výroba prírodnej kozmetiky  19.8.2019, 18:00-20:00h 

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze uhraďte sumu 50€ na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Suma musí byť uhradená najneskôr v deň konania workshopu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 50 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Dunajská Lužná Záhradná 98

Druh : Platený

Máte otázku?