Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Workshopy arteterapie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

WORKSHOPY Arteterapie sú zážitkové, dvojhodinové, vždy na inú temu, pre absolventov kurzu aj pre tých , ktorí to chcú skúsiť. Pre online workshop vám stačí ak máte doma papier a farbičky, prípadne štetec a farby. Na workshopoch v našej umeleckej Galérii máte všetok výtvarný materiál k disozícii. Možnosť aj individuálne s vybranou témou, ak napr.chcete skúsiť niečo riešiť, hľadať odpovede na vaše životné otázky. Termíny indy workshopov si môžete dohodnúť na tel.č. 0905 255585, alebo vyplňte prihlášku a uveďte indy, lektorka vás bude kontaktovať.

Arteterapia vás uvoľní, preladí myšlienky aj emócie, harmonizuje a rozvíja kreativitu.

Aktuálne:

WORKSHOP  ARTETERAPIA - ŽIVLY A TEMPERAMENT (2h), možnosť dohodnúť si indivividuály termín na tel.č.0905255585

Dvojhodinový workshop je jedinečným zážitkom seba samého. Spontánne maľovanie s hudbou, narábanie s vlastnými emóciami a vytvorenie vlastnej mapy emócií vám odhalí ako  a akým spôsobom sa emócie prejavujú a ovplyvňujú vašu vnútornú silu a dynamiku osobnosti. Zúčastniť sa ho môžu absolventi kurzov Arteterapie aj úplní začiatočníci.

 WORKSHOP - Dynamika osobnosti (2h),  

Workshop DYNAMIKA OSOBNOSTI  je jedinečným zážitkom seba samého. Spontánne maľovanie s hudbou, narábanie s vlastnými emóciami a vytvorenie vlastnej mapy emócií vám odhalí ako  a akým spôsobom sa emócie prejavujú a ovplyvňujú vašu vnútornú silu a dynamiku osobnosti. Zúčastniť sa ho môžu absolventi kurzov Arteterapie aj úplní začiatočníci.

 INDIVIDUÁLNE: možnosť dohodnúť si indivividuále termíny na tel.č.0905255585 

WORKSHOP MEDITATÍVNE MAĽOVANIE - ŠPIRÁLA ŽIVOTA - len individuálne,  možnosť dohodnúť si termín na tel.č.0905255585

Dvojhodinový workshop, zážitok nadhľadu nad vlastným životom, maľujete po obdobia svojho života, objavujete skryté túžby a naučíte sa ako vniesť do svojho života viac všetkého, po čom skutočne túžite. Dozviete sa ako pracovať s podvedomím prostredníctvom maľovania vnútorných obrazov. 

 

INDIVIDUÁLNA ARTETERAPIA  termín si môžete dohodnúť na tel.č.0905255585, alebo vypňte prihlášku, uveďte indy arte a lektorka vás bude kontaktovať

Dvojhodinové spontánne maľovanie s hudbou na určitú tému, ktorou riešite čo vás trápi, na ktorú hľadáte odpovede, chcete si ujasniť svoj vzťah, spracovať vnútorne nejakú situáciu, zlepšiť určitú oblasť svojho života a pod. lektorka sa individuálne venuje vám a pomože vám pochopiť vaše vnútorné obrazy, správy vašej duše. Arteterapia je krásny spôsob ako spoznať seba samého a nájsť odpovede na vnútorné otázky, príjemne sa uvoľniť a rozvíjať kreativitu.

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na workshop  uhraďte sumu workshopu 30€ / 50 eur špirála života/ 50 eur individuálna arteterapa, na náš bankový účet číslo  IBAN: SK09 1100 0000 0026 1696 5088Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme, pošleme inštrukcie a link na pripojenie.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 30 eur workshop / 50 eur špirála života/ 50 eur individuálne €

Max. počet miest: : 45

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : ZIV

Druh : Platený