Záhradná 98, 900 42, Dunajská Lužná

Workshopy arteterapie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

WORKSHOPY Arteterapie sú zážitkové, dvojhodinové, vždy na inú temu, pre absolventov kurzov Arteterapie1,2,3,4 a aj pre tých , ktorí to chcú skúsiť. Pre online workshop vám stačí ak máte doma papier a farbičky, prípadne štetec a farby. Na workshopoch naživo máte všetok výtvarný materiál k disozícii. Možnosť aj individuálne s vybranou témou, ak napr.chcete skúsiť niečo riešiť, hľadať odpovede na vaše životné otázky. Termíny indy workshopov si môžete dohodnúť na tel.č. 0905 255585, mailom ziv@ziv.sk, alebo vyplňte prihlášku a uveďte individuálne, lektorka vás bude kontaktovať.Lektorka Iveta Slobodníková sa venuje Arteterapii, umeniu a meditáciám rozvoja vedomia mnoho rokov. Všetky workshopy sú autorské a podliehajú autorským právam. 

ARTETERAPIA je spontánne maľovanie s hudbou pri ktorom nepotrebujete žiadne znalosti výtvarnej tvorby, maľujete svoje vnútorné obrazy, pocity, zážitky, túžby. Arteterapia vás uvoľní, zabaví, preladí myšlienky aj emócie, harmonizuje a rozvíja kreativitu a preto je  dobrým krokom aj k iným kreatívnym činnostiam napr. maľovaniu, písaniu a pod..Arteterapia vám môže priniesť zlepšenie vo všetkých oblastiach života, nájsť nový smer a záujmy a byť prvým krokom k vášmu novému životu.

INDIVIDUÁLNE: možnosť dohodnúť si indivividuále termíny na tel.č.0905255585 

WORKSHOP  ARTETERAPIA - ŽIVLY A TEMPERAMENT  

Dvojhodinový workshop je jedinečným zážitkom seba samého. Spontánne maľovanie s hudbou, narábanie s vlastnými emóciami a vytvorenie vlastnej mapy emócií vám odhalí ako  a akým spôsobom sa emócie prejavujú a ovplyvňujú vašu vnútornú silu a dynamiku osobnosti. Zúčastniť sa ho môžu absolventi kurzov Arteterapie aj úplní začiatočníci.

WORKSHOP - Dynamika osobnosti  

Workshop  je jedinečným zážitkom seba samého. Spontánne maľovanie s hudbou, narábanie s vlastnými emóciami a vytvorenie vlastnej mapy emócií vám odhalí ako  a akým spôsobom sa emócie prejavujú a ovplyvňujú vašu vnútornú silu a dynamiku osobnosti. Zúčastniť sa ho môžu absolventi kurzov Arteterapie aj úplní začiatočníci.

WORKSHOP - Špirála života

Individuálne aj skupinovo. Dvojhodinový workshop, zážitok nadhľadu nad vlastným životom, maľujete po obdobiach svojho života, objavujete skryté túžby a naučíte sa ako vniesť do svojho života viac všetkého, po čom skutočne túžite. Dozviete sa ako pracovať s podvedomím prostredníctvom maľovania vnútorných obrazov. Maľovanie s hudbou jedinečným spôsobom do špirály vám odhalí hlavné oblasti a udalosti vášho života ktoré určili smer jeho vývoja. To ako sa váš život uberá a ako sa odlišuje od toho čo ste skutočne chceli a  dá vám tým možnosť znovu objaviť svoju životnú cestu v súlade s vašim vnútorným želaním. Tento workshop je intenzívnou osobnou arteterapiou pre uzdravenie emócií a zlepšenie kvality života, otvára nové možnosti.

WORKSHOP - Automatická kresba

INDIVIDUÁLNA ARTETERAPIA  termín si môžete dohodnúť na tel.č.0905255585, alebo vypňte prihlášku, uveďte indy arte a lektorka vás bude kontaktovať

Dvojhodinové spontánne maľovanie s hudbou na určitú tému, ktorou riešite čo vás trápi, na ktorú hľadáte odpovede, chcete si ujasniť svoj vzťah, spracovať vnútorne nejakú situáciu, zlepšiť určitú oblasť svojho života a pod. lektorka sa individuálne venuje vám a pomože vám pochopiť vaše vnútorné obrazy, správy vašej duše. Arteterapia je krásny spôsob ako spoznať seba samého a nájsť odpovede na vnútorné otázky, príjemne sa uvoľniť a rozvíjať kreativitu.

 Ako sa registrovať na Kurz alebo workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze /workshope vyplňte prihlášku  Prijatie prihlášky Vám potvrdíme a pošleme vám termíny na výber a údaje k platbe. Pri online kurzoch vám v deň konania príde  link s pozvánkou na pripojenie na váš mail. Záujem o individuálny termín uveďte v prihláške, lektorka vás bude kontaktovať, prípadne si termín dohodnite priamo na tel.č.1421905255585.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 50 eur / 80 eur individuálne €

Max. počet miest: : 45

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : ZIV

Druh : Platený