Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Kurz Relax mentalizmus

12-01-2020

3h

Osoba /

100

Home Kurzy

Kurz Relax mentalizmus

Kurz Relax mentalizmus

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Meditácie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Základy klasického mentalizmu, relaxačné techniky, koncentrácia a vizualizácia,mentálna a emocionálna energia, sila mysle a kreatívna vizualizácia.

Kurz Relaxačné techniky a techniky klasického mentalizmu rozvíja duševné a mimozmyslové schopnosti, naučí myseľ koncentrovať, techniky vizualizácie, mentalizmu a tvorby reality, ako ovládať svoju myseľ a preladiť emócie, zamerať mentálnu a emocionálnu energiu na dosiahnutie želanej reality. Je vhodný pre každého aj manažérov, rozvíja manažérske zručnosti softskills.

Informácie o kurze

Techniky relaxácie, dýchanie, uvolnenie tela a mysle. História klasického mentalizmu, veda a výskum, nové prístupy a techniky, relaxačné techniky a techniky klasického mentalizmu, koncentrácia, vizualizácia, mentálna a emočná energia v tvorbe reality, kvantový vesmír, holografický vesmír, zákon príťažlivosti. Štvorhodinový kurz obsahuje relaxačné techniky, mentálne cvičenia a techniky klasického mentalizmu pre rozvoj koncentrácie, vizualizácie, kreativity a psychickej sily.

Z obsahu

  • relaxačné techniky, uvoľnenie mysle, ako dosiahnuť stav hlbokej relaxácie
  • história a súčasnosť mentalizmu, noetická veda, výskum vedomia
  • mentalizmus a tvorba reality, metódy, techniky a postupy
  • nácvik koncentrácie, vizualizácie, prenos myšlienok a obrazov, premietanie vedomia, zameranie psychickej a emočnej energie a iné cvičenia pre rozvoj psychickej sily
  • techniky kreatívnej vizualizácie, kvantový vesmír

Absolventov pozveme na špeciálne workshopy ako formu vyššieho vzdelávania. Doporučujeme aj zážitkové workshopy MP.

Fantázia a tvorivosť sú prirodzené vlastnosti dieťaťa. Každé dieťa verí, že môže byť, čím chce a vie si to aj predstaviť. Z histórie sú známe mnohé geniálne osobnosti s fantáziou, ktoré pomohli pokroku v dejinách ľudstva. Ako sa dá pozitívne tvoriť a ovplyvňovať realita? Každou svojou myšlienkou, každou predstavou a emóciou, aj negatívnou, tvoríme vlastnú realitu. Náš život odráža naše myšlienky a pocity.

Ak poznáme zákonitosti vesmíru, počúvame hlas svojho srdca a vieme tvorivo používať svoju myseľ, môžeme žiť aktívne a šťastne. Stačí sa na chvíľu vrátiť do detstva, do sveta fantázie, vedieť si predstaviť, čo vlastne chceme a po čom túžime, podporiť tento obraz emóciou radosti, hnacou silou reality e - motion je energia pohybu, akoby sa to už udialo a očakávať pozitívne zmeny v našom živote. Vizualizácia a svet obrazov sú základným jazykom duchovného sveta.

Viac o tejto téme sa môžete dozvedieť na kurze aj v knižkách „Sedem krokov k šťastiu - vesmírna hra“ a „Modrá Planéta – malá kniha o veľkých meditáciách“ autorky meditačného systému Ivety Slobodníkovej (Ikar 2004, ZIV 2012).

Termíny kurzu:

 12.1.2020 , 3h, v čase 9:00-12:00,

1.2. 2020, 3h, v čase 15:00-18:00)

Ako sa registrovať na kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 100€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 100 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?