Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Workshop Enkaustika - maľovanie voskami

10-07-2019

2h

Osoba /

50

Home Kurzy

Workshop Enkaustika – maľovanie voskami

Workshop Enkaustika – maľovanie voskami

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Maľovanie

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Ako farbiace médium sa používa roztavený vosk, ktorý sa pomocou enkaustickej žehličky nanáša na špeciálny lesklý papier, po zvládnutí základov aj na textil, drevo, či sklo.  

Pri maľovaní žehličkou môžeme meniť štruktúry, vzory donekonečna, so zámerom alebo za pomoci náhody, pri každom pohybe žehličkou na papieri vzniká nový obrázok. Inšpirované starobylou technikou Egypta. Naučíte sa ako si vyrobiť pozdrav, či pohľadnicu, abstraktné obrázky aj krajinky. Už po prvých ťahoch žehličkou vznikajú nádherné žiarivé obrazy.

Je to výborný relax, hra s farbami, zábava. Táto technika je vhodná pre všetkých - rozvíja tvorivosť a fantáziu. Workshop je otvorený pre začínajúcich aj pokročilých, ktorí môžu pokračovať vyspelejšími technikami - maľovanie enkaustickým perom s rôznymi násadkami, teplovzdušnú pištoľ a tvorbu potlačí a koláží.

Novým podkladom na maľovanie je podľa záujmu plátno, sklo, drevo alebo textil, prípadne papier väčších formátov. Vedie certifikovaná lektorka pre enkaustiku. Materiál je v cene workshopu.

Termíny - v letných mesiacoch

10.7  18:00-20:00h

6.8   18:00-20:00h 

Ako sa registrovať na workshop:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na workshope uhraďte sumu 30€ na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Suma musí byť uhradená najneskôr v deň konania workshopu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Cena : 50 €

Max. počet miest: : 10

Obtiažnosť : Pre všetkých

Lokalita : Bratislava - Ružinov Trenčianska 53

Druh : Platený

Máte otázku?