Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Harmonizačný víkend Vyhne 2019

17-05-2019

Osoba /

220

Home Kurzy

Harmonizačný víkend Vyhne 2019

Harmonizačný víkend Vyhne 2019

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Maľovanie Meditácie Pobytové kurzy Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Rokmi overená a obľúbená akcia ZIV tentokrát vo Vyhniach, prežijete s nami nezabudnuteľný víkend plný aktívneho odpočinku, zábavy, vzdelávania aj relaxácie. Jedinečný pobytový kurz je kombináciou troch kurzov maľovania, meditácie a spevu a večerným programom, muziko a arteterapiou a sondhealingovým koncertom, môžete si vyberať počas celého víkendu čoho sa chcete zúčastniť, relaxovať v krásnom horskom prostredí a v bazénoch s minerálnou vodou a zažiť tak nezabudnuteľný víkend plný aktívneho odpočinku. Kurzy vedú profesionálni lektori umelci.

Kurz na výber – kurz maľovania, kurz meditácií, kurz spevu, s možnosťou zúčastniť sa akéhokoľvek vybraného programu počas víkendu a vyskúšať si tak z každého niečo.

Víkend pre zdravie a harmóniu tela aj duše plný harmonizačného aj vzdelávacieho programu a  workshopov — meditácie a prednášky Modrej planéty, arteterapie, muzikoterapie, soundhealingový koncert a iné. Víkend je ako stvorený pre revitalizáciu, reštart, obnovu energie, rozvoj vedomia a kreativity vedený tímom profesionálnych  lektorov umelcov.Program víkendu je zostavený tak aby pôsobil regeneračne na všetky úrovne energie človeka — telesnú, psychickú aj emočnú a rozvíjal mentálne schopnosti.

Video z predchádzajúcej akcie si môžete pozrieť na našom youtoub kanáli blueplanetlight aj na stránke v sekcii audio video MP3

Termín: 17. 5. - 19. 5. 2019

Pripravili sme program na výber, program začína v piatok o 16:00 a končí v nedeľu o 16:00 :

  1. Pre záujemcov o maľovanie — kurz maľovania letnej krajiny, portrétu a figúri, v prírode aj vo vnútri, pod vedením akad.maliarov
  2.  Pre záujemcov o meditácie — štyri meditačné workshopy Modrej planéty, na ktorých sa naučíte ako, kde a kedy správne meditovať, čo je pri nej dôležité — polohy tela, dýchanie a zažijete viaceré krásne meditácie od najjednoduchších pre zdravie až po meditácie piatej dimenzie.
  3. Pre záujemcov o spievanie a hudbu — kurz spevu, muzikoterapia, soundhealing
  4. Harmonizačný program — Welness.Večerné programy, koncerty a sounhealingový koncert, rady lektorov k prácam namaľovyným počas dňa, meditačné workshopy, prednášky a workshop — pár minút pre zdravie.

Atmosféra na pobytových kurzoch

Lektori : akad.maliari: Dušan Sekela, Iveta Slobodniková — maliarka a autorka meditačného systému, autorka kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí, operná speváčka Karin Lukáčová a hudobníci a speváci Ondrej Vajgel a Veronika Sedláčková — Sunny Moon

 

Cena pobytu s ubytovaním a polpenziou:

Dospelá osoba - 220€

Osoba do 16 rokov - 100€

Deti do 5 rokov - 50€

 

Priamo v penzióne je možnosť dokúpiť si obedy v zvýhodnenej cene, alebo v okolitých reštauráciách  počas dvojhodinovej prestávky na kúpanie v minerálnej vode alebo relaxáciu.

Let balónom  pre záujemcov v cene 120 eur /1hodinový let pri obsadení 5timi osobami, je potrebné rezervovať si vopred.

Ako sa registrovať na harmonizačný víkend:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze uhraďte zálohovú platbu vo výške 110€ (50% sumy kurzu) na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Druhá polovica sumy musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Cena : 220 €

Max. počet miest: : 40

Obtiažnosť : Pre všetkých

Druh : Platený

Máte otázku?