Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Letný pobytový kurz - maľovanie, spev, meditácie

08-08-2019

Osoba /

280

Home Kurzy

Letný pobytový kurz – maľovanie, spev, meditácie

Letný pobytový kurz – maľovanie, spev, meditácie

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Maľovanie Meditácie Pobytové kurzy Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Po desiaty krát jedinečný letný pobytový troj-kurz, rokmi overená a obľúbená akcie ZIV, po druhý krát vo Vyhniach, prežijete s nami nezabudnuteľné štyri dní plné aktívneho odpočinku, zábavy, vzdelávania aj relaxácie. Jedinečná kombinácia troch kurzov maľovania, meditácie a spevu a večerným programom, muziko a arteterapiou a sondhealingovým koncertom, cvičením pre zníženie biologického veku a zlepšenie pružnosti chrbtice, workshopom zdravia a workshopom mayskej astrologie. Vyberiete si čoho sa chcete zúčastniť a môžete relaxovať v krásnom horskom prostredí, v bazénoch s minerálnou vodou a zažiť tak nezabudnuteľný  pobyt plný aktívneho odpočinku. Kurzy vedú profesionálni lektori umelci. Pobytový kurz  stvorený pre revitalizáciu, reštart, obnovu energie, rozvoj vedomia, zdravie a harmóniu tela aj duše .Program  je zostavený tak aby pôsobil regeneračne na všetky úrovne energie človeka — telesnú, psychickú aj emočnú a rozvíjal mentálne schopnosti.

Video z predchádzajúcej akcie si môžete pozrieť na našom youtoub kanáli blueplanetlight aj na stránke v sekcii audio video MP3

Termín: 8.8. - 11. 8. 2019 (4 dni, pokiaľ sa chcete zúčastniť pobytového kurzu  menej ako 4 dni, napíšte nám prosím do formulára prihlášky počet a dátum, účasť je možná od najmenej 2 dni :-)))

Čo všetko môžete zažiť počas letného pobytu? Pripravili sme pre vás program na výber, začína vo štvrtok o 16:00 a končí v nedeľu o 12:00 :

  1. Pre záujemcov o maľovanie — kurz maľovania letnej krajiny, portrétu a figúri, v prírode aj vo vnútri, pod vedením akad.maliarov
  2.  Pre záujemcov o meditácie — štyri meditačné workshopy Modrej planéty, na ktorých sa naučíte ako, kde a kedy správne meditovať, čo je pri nej dôležité — polohy tela, dýchanie a zažijete viaceré krásne meditácie od najjednoduchších pre zdravie až po meditácie piatej dimenzie. Prednášky z meditačného systému Modrá Planéta o spôsoboch, typoch a účinkoch meditácie pre fyzické, psychické a emocionálne zdravie a zbavenie sa stresu.
  3. Pre záujemcov o spievanie a hudbu — kurz spevu, workshopy muzikoterapie a soundhealingu.
  4. Harmonizačný program — Welness oproti v novom komplexe (vstupné nie je v cene pobytu). Večerné programy, koncerty a sounhealingový koncert, rady lektorov k prácam namaľovaným počas dňa, meditačné workshopy, prednášky a večerný workshop — pár minút pre zdravie - rady a typy pre zdravý životný štýl, počas obedných hodín podľa záujmu aj ľahké cvičenie v minerálnej vode. Cvičenie na zlepšenie pružnosti tela a zníženie biologického veku podľa najnovších poznatkov.

MIESTO KONANIA : Penzión MICHAILA Vyhne.  Uzávierka prihlášok a platieb je 30.7.2019.

Všetkým účastníkom želáme krásny pobyt, teší sa na vás náš tím lektorov-umelcov.

Atmosféra na pobytových kurzoch

Lektori : akad.maliari: Dušan Sekela, Iveta Slobodniková — maliarka a autorka meditačného systému, autorka kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí, operná speváčka Karin Lukáčová a hudobníci a speváci Ondrej Vajgel a Veronika Sedláčková — Sunny Moon

Miesto pobytového kurzu: PENZIÓN MICHAILA VYHNE

Penzión sa nachádza priamo oproti termálnemu kúpalisku Vyhne.

Cena pobytu s ubytovaním a polpenziou:

Dospelá osoba - 280€ / 4 dni

Osoba od 5 do 16 rokov - 140€

Deti do 5 rokov - 70€

Priamo v penzióne je možnosť dokúpiť si obedy v zvýhodnenej cene, alebo v okolitých reštauráciách  počas dvojhodinovej prestávky na kúpanie v minerálnej vode alebo relaxáciu. Program beží po celý deň až do neskorých večerných hodín, doporučujeme využiť obednú dvojhodinovú pauzu na osobné voľno a relaxáciu. Pokiaľ si želáte samostatnú izbu pre 1 osobu v novom komplexe (dvojposteľové izby), je to možné za príplatok 30 eur/deň.

Raňajky - 8:00-8:45h, Večere - 18:00-18:45h

Časový harmonogram akcie (Klikni pre rozbalenie)

Štvrtok

16:00 – Otvorenie

16:30 – 18:00 Úvod do kurzov maľovania – krajinomaľby, spevu a meditácii, Úvod do výtvarných techník – kresba, maľba, workshop Mayská astrológia

19:00- 22:00 Večerný koncert s rozprávaním o umení, prírode, krajine a veľkých maliaroch krajinároch, čase ktorý žijeme.

PIATOK 9.8.:

9:00- 10:30 inštrukcie a rady  lektora – kresba krajiny, (portrétu, figúri – podľa záujmu a počasia)  základy kresby a maľby, celodenné maľovanie v prírode pod vedením lektora

10:30-12:00 Kurz meditácia – v prírode, energetické rituály

12:30 – 12:50 – ľahúčke cvičenie v termálnom bazéne s Karin

14:00-15:30  Kurz Spevu 1 s Karin

16:30-18:00   Techniky maľby a kresby  (zátišie, portrét , figúra- podľa záujmu -kurz maľby a kresby s Dušanom

19:00 -20:30 Meditačný workshop Modrej Planéty 1 s Ivetou – Základy meditácie a spirituálna realita, prednáška s praktickými meditáciami.

20:30-21:30 Úvod do muzikoterapie s Karin

21:00-22:30  Spoločenský večer, interaktívny program, rady lektorov k namaľovaným prácam, voľné rozprávanie o témach umenia a meditácií s lektormi.

SOBOTA 10.8

9:00 – 10:30 Kurz Krajinomaľby a celodenné maľovanie s Dušanom vonku, v prípade dažďa portrét a figúra, ale aj krajina v daždi:-))

9:00-10:30 Kurz Spevu 2 s Karin (Slovanské piesne vedúce k láske k prírode, kolo života v piesni)

10:30-12:00 Workshop Modrej Planéty 2 – Healing – meditácie na tému  uzdravenie vnútorného dieťaťa a všetkých oblastí života, láska je kľúč, podľa počasia aj meditáciou v prírode a praktickým vnímaním jej energie, všetko pre zdravie tela mysle a ducha.

12:30- 12:50 Cvičenie pre zlepšenie ohybnosti chrbtice a zníženie biologického veku s Ivetou, na lúke

14:00-15:30 Kurz Spevu 3 + Muzikoterapia (rytmus, bubny orfove nástroje, ako nájsť melódiu a rytmus svojej duše a iné) s Karin a s Ivetou

15:30-17:00 Arteterapia s Dušanom (téma skryté túžby), podľa počasia v prírode)

17:00-18:00 Workshop Modrej Planéty 3- Sounhealing -, Techniky 4d Zvuk Duše Zvuk Vesmíru, pre zdravie a harmóniu, s Ivetou a s Ondrejom

19:00-23:00 Spoločenský večer so Soundhealingovým aj iným koncertom, spoločným spievaním podľa záujmu, interaktívnym programom, tipmy na večené meditácie a iným zaujímavým programom. S Ivetou, s Karin, s Ondrejom, s Veronikou, s Dušanom

NEDEĽA 11.8

9:00-10:30 Workshop MP 4 (meditačné techniky 5d, zrkadlenie vedomia, ako komunikovať s Vesmírom, všetko o frekvenciách, zmenách, rozvoji vedomia a súčasnej realite, teoreticky aj prakticky)

10:30-12:00 – Kurz Spevu 4 s Karin

12:00 – 13:00 Ochutnávka smooty pre detox , mladosť a zdravie s Ivetou, ukážka prípravy prírodnej kozmetiky na leto

14:00-15.30 Arteterapia s Dušanom – Masky (skryté sily osobnosti, čo o sebe ešte môžme objaviť)

16:00 Slávnostné ukončenie akcie

Ako sa registrovať na Letný pobytový kurz:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 280€  (140/70 deti, 70/deň v prípade iného počtu dní, minimálne dvoch) na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Do správy pre prijímatela uvedte vaše meno a skratku Vyhne. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektorka spevu, klavíra, muzikoterapie a teambuildingových programov pre firmy, autorka umeleckých projektov.

Cena : 280 €

Max. počet miest: : 30

Obtiažnosť : Pre všetkých

Druh : Platený

Máte otázku?