Trenčianska 53, 821 09 Bratislava - Ružinov

Harmonizačný víkend Vyhne 2019

17-05-2019

Osoba /

220

Home Kurzy

Harmonizačný víkend Vyhne 2019

Harmonizačný víkend Vyhne 2019

Lektor

Ing. Iveta Slobodníková

Kategória

Arteterapie Maľovanie Meditácie Pobytové kurzy Spev

Prihlásení na kurz

Zatiaľ sa nikto neregistroval

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie

Ôsmy ročník rokmi overenej a obľúbenej akcie ZIV, po prvý krát vo Vyhniach, prežijete s nami nezabudnuteľný víkend plný aktívneho odpočinku, zábavy, vzdelávania aj relaxácie. Jedinečný pobytový kurz je kombináciou troch kurzov maľovania, meditácie a spevu a večerným programom, muziko a arteterapiou a sondhealingovým koncertom, môžete si vyberať počas celého víkendu čoho sa chcete zúčastniť, relaxovať v krásnom horskom prostredí a v bazénoch s minerálnou vodou a zažiť tak nezabudnuteľný víkend plný aktívneho odpočinku. Kurzy vedú profesionálni lektori umelci. Víkend pre zdravie a harmóniu tela aj duše plný programu a  workshopov, z ktorých si určite vyberiete je ako stvorený pre revitalizáciu, reštart, obnovu energie, rozvoj vedomia a kreativity vedený tímom profesionálnych  lektorov umelcov.Program víkendu je zostavený tak aby pôsobil regeneračne na všetky úrovne energie človeka — telesnú, psychickú aj emočnú a rozvíjal mentálne schopnosti.

Video z predchádzajúcej akcie si môžete pozrieť na našom youtoub kanáli blueplanetlight aj na stránke v sekcii audio video MP3

Termín: 17. 5. - 19. 5. 2019

Čo všetko môžete zažiť počas víkendu? Pripravili sme pre vás program na výber, začína v piatok o 16:00 a končí v nedeľu o 16:00 :

  1. Pre záujemcov o maľovanie — kurz maľovania letnej krajiny, portrétu a figúri, v prírode aj vo vnútri, pod vedením akad.maliarov
  2.  Pre záujemcov o meditácie — štyri meditačné workshopy Modrej planéty, na ktorých sa naučíte ako, kde a kedy správne meditovať, čo je pri nej dôležité — polohy tela, dýchanie a zažijete viaceré krásne meditácie od najjednoduchších pre zdravie až po meditácie piatej dimenzie. Prednášky z meditačného systému Modrá Planéta o spôsoboch, typoch a účinkoch meditácie pre fyzické, psychické a emocionálne zdravie a zbavenie sa stresu.
  3. Pre záujemcov o spievanie a hudbu — kurz spevu, workshopy muzikoterapie a soundhealingu.
  4. Harmonizačný program — Welness oproti v novom komplexe (vstupné nie je v cene pobytu). Večerné programy, koncerty a sounhealingový koncert, rady lektorov k prácam namaľovaným počas dňa, meditačné workshopy, prednášky a večerný workshop — pár minút pre zdravie - rady a typy pre zdravý životný štýl.

MIESTO KONANIA : Penzión MICHAILA Vyhne.  Uzávierka prihlášok a platieb je 5.5.2019.

Všetkým účastníkom želáme krásny pobyt, teší sa na vás náš tím lektorov-umelcov.

Atmosféra na pobytových kurzoch

Lektori : akad.maliari: Dušan Sekela, Iveta Slobodniková — maliarka a autorka meditačného systému, autorka kníh o meditácii vydaných doma aj v zahraničí, operná speváčka Karin Lukáčová a hudobníci a speváci Ondrej Vajgel a Veronika Sedláčková — Sunny Moon

Miesto pobytového kurzu: PENZIÓN MICHAILA VYHNE

Penzión sa nachádza priamo oproti termálnemu kúpalisku Vyhne.

Cena pobytu s ubytovaním a polpenziou:

Dospelá osoba - 220€

Osoba do 16 rokov - 100€

Deti do 5 rokov - 50€

Priamo v penzióne je možnosť dokúpiť si obedy v zvýhodnenej cene, alebo v okolitých reštauráciách  počas dvojhodinovej prestávky na kúpanie v minerálnej vode alebo relaxáciu. Program beží po celý deň až do neskorých večerných hodín, doporučujeme využiť obednú dvojhodinovú pauzu na osobné voľno a relaxáciu.

Raňajky - 8:00-8:45h, Večere - 18:00-18:45h

Časový harmonogram akcie:

PIATOK 17.5:

16:00 Otvorenie a registrácia

16:30-18:00  Kurz Spevu 1 s Karin

16:30-18:00   Úvod do maľby -kurz maľby s Dušanom

19:00 -21:00 Meditačný workshop Modrej Planéty 1 s Ivetou - Základy meditácie a spirituálna realita, prednáška s praktickými meditáciami.

20:00-21:00 Úvod do muzikoterapie s Karin

21:00-22:30  Spoločenský úvodný večer, interaktívny program

SOBOTA 18.5

9:00 - 10:30 Kurz Krajinomaľby a celodenné maľovanie s Dušanom

9:00-11:00 Kurz Spevu 2 s Karin (Slovanské piesne vedúce k láske k prírode, kolo života v piesni)

10:00-12:00 Workshop Modrej Planéty 2 - Healing - meditácie na tému vnútorné uzdravenie a uzdravenie života, láska je kľúč, podľa počasia aj meditáciou v prírode a praktickým vnímaním jej energie, všetko pre zdravie tela mysle a ducha.

14:00-16:00 Kurz Spevu 3 + Muzikoterapia (rytmus, bubny orfove nástroje, ako nájsť melódiu a rytmus svojej duše a iné) s Karin a s Ivetou

14:00-16:00 Arteterapia s Dušanom (téma predsavzatie a túžby), podľa počasia v prírode)

16:00-18:00 Workshop Modrej Planéty 3- Sounhealing -, Techniky 4d Zvuk Duše Zvuk Vesmíru, pre zdravie a harmóniu, s Ivetou a s Ondrejom

19:00-23:00 Spoločenský večer so Soundhealingovým aj iným koncertom, spoločným spievaním podľa záujmu, interaktívnym programom, tipmy na večené meditácie a iným zaujímavým programom. S Ivetou, s Karin, s Ondrejom, s Veronikou, s Dušanom

NEDEĽA 19.5

9:00-11:00 Workshop MP 4 (meditačné techniky 5d, zrkadlenie vedomia, ako komunikovať s Vesmírom, všetko o frekvenciách, zmenách, rozvoji vedomia a súčasnej realite, teoreticky aj prakticky)

10:00-12:00 - Kurz Spevu 4 s Karin

12:00 - Ochutnávka smooty pre detox , mladosť a zdravie s Ivetou

14:00-16:00 Arteterapia s Dušanom (masky - skrytý svet v nás)

16:00-17:00 Slávnostné ukončenie akcie

 

 

Ako sa registrovať na harmonizačný víkend:

Pre registráciu a rezerváciu miesta na kurze vyplňte prihlášku a uhraďte platbu vo výške 220€  na náš bankový účet číslo SK98 1100 0000 0026 2871 2029. Prijatie prihlášky a platby Vám obratom potvrdíme. Do správy pre prijímatela uvedte vaše meno a skratku Vyhne. Platba musí byť uhradená najneskôr v deň konania kurzu.

Neváhajte a rezervujte si svoje miesto

Naši hlavní lektori

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektor výtvarných kurzov, sústredení a sympózií, kurátor výstav, autor umeleckých projektov.

Spoluzakladateľka združenia ZIV, lektorka umeleckých kurzov a kurzov rozvoja osobnosti, teambuildingových programov pre firmy, umeleckých programov, autorka meditačného systému Modrá Planéta, kníh a publikácií.

Lektorka spevu, klavíra, muzikoterapie a teambuildingových programov pre firmy, autorka umeleckých projektov.

Cena : 220 €

Max. počet miest: : 30

Obtiažnosť : Pre všetkých

Druh : Platený

Máte otázku?